Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.06.2006 o 23:00, paweldomar1 napisał:

> Poproś mamusie o kołysanke w rytm muzyzki z hirołsów :))

albo dziewczyne, to się nie obrazi:P

Też dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy zauważyliście że już nie można tak daleko oddalać na polu bitwy. Bo nie wiem czy tylko u mnie tak jest czy u Was też?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wymianie mojego GeForca 6600 na pożyczonego od mojego szefa Radeona X1300 wszystko ruszyło z kopyta. Czas chyba sprzedać GF i zbierać na Radka - ale chyba X1600XT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:03, dfens napisał:

Po wymianie mojego GeForca 6600 na pożyczonego od mojego szefa Radeona X1300 wszystko ruszyło
z kopyta. Czas chyba sprzedać GF i zbierać na Radka - ale chyba X1600XT :)


Ja mam radka 9200 i też planuję kupić tą kartę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczuszke jednak już dzisiaj odebrałem, niecierpliwie rozpakowałem i tak po chwili już miałem dw problemy - pierwsz to błąd jaki występował podczas uruchomienia, a drugi to mapa - sądziłem poczatkowo, że CDP droczy się ze mną i rzeczywiscie po dokładniejszym wgłębieniu się w oba tematy wszystko okazało się OK.

Z zestawu jestem zadowolony no może prócz tego nadruku z klawiszologią - spodziewałem się czego innego, no ale narzekać nie będę. I wracam do gry. :)

pozdrawiam gorąco skłąd CDProjekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:06, paweldomar1 napisał:

sorka za podwójnego posta. Też mam radka 9200 i też się zastanawiam nad zakupem nowej karty:)
a możecie mi z lekka przybliżyć X1600XT, razem z ceną?


rdzen ok 600MHz, pamięci 1400MHz, cena palętała się w okolicy 520-560 zł brutto ostatnio
jak bym się ostro mylił to proszę mnie z błędu wyprowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:37, michal19 napisał:

(...)To ciekawe, czy od Masterlinka Awizo nie zostawiają?


Zostawiają. Taki zielony kartonik. Podejrzewam, że zawiesza się go na klamce (jest wyposażony w dużą dziurę:P). Jest tutaj miejscie na dzień, godzinę, telefon i uwagi. Podejrzewam, że nie dostałeś kartonika ponieważ kurier wracał już spowrotem do sortownii. Ponownie będą próbowac jutro.

Kasq-> to nie jest przekaz pocztowy/list polecony. Wystarczy zostawić pieniądze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.06.2006 o 23:13, dfens napisał:

rdzen ok 600MHz, pamięci 1400MHz, cena palętała się w okolicy 520-560 zł brutto ostatnio
jak bym się ostro mylił to proszę mnie z błędu wyprowadzić


a tu masz dokładne dane
http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/Radeon%20X1000/HIS_X1600XT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 22:50, bialux napisał:

Czy ktoś wie gdzie mogę znaleźć kod internetowy żeby zagrać na ubi.com ? Przepenterowałem całe
pudełko i nic takiego nie widzę :(

Ostatnia kartka instrukcji do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:15, shinian napisał:

> (...)To ciekawe, czy od Masterlinka Awizo nie zostawiają?

Zostawiają. Taki zielony kartonik. Podejrzewam, że zawiesza się go na klamce (jest wyposażony
w dużą dziurę:P). Jest tutaj miejscie na dzień, godzinę, telefon i uwagi. Podejrzewam, że nie
dostałeś kartonika ponieważ kurier wracał już spowrotem do sortownii. Ponownie będą próbowac
jutro.

U mnie np nie zostawił (był o 16.00 to trochę wcześnie jak na powrót) poza tym to nie jest pierwszy przypadek ze muszę ich ganiać i umawiać się. Od siebie nic nie robią, przyjadą - nie ma - trudno przyjedziemy jutro , żadnego info , telefonu. Już chyba lepiej pocztą , trochę dłużej ale odbieram kiedy chcę a nie czatuję na kuriera :9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2006 o 23:50, Tass napisał:

pierwszy przypadek ze muszę ich ganiać i umawiać się. Od siebie nic nie robią, przyjadą - nie
ma - trudno przyjedziemy jutro , żadnego info , telefonu.


Też mam takie wrażenie że tak to się z nimi bawić mogę tydzień :D:D Byłem dzisiaj prawie cały dzień, i oczywiście nie mogąc przewidziećkiedy mogę się kuriera spodziewać- ten był przez te 30 minut jak mnie akurat nie było. Jak jutro znowu nie dodstane awizo, tylko potem na stronie masterlinka przeczytam że był kurier ale mnie nie zastał, to się tylko potwierdzi że mogę czekać i czekać.

Ale ma to i dobre strony : sesja idzie, przed sesją mam mnóstwo kolosów, nic mnie nie bedzie kusiło. Na imrezie ostatniej siedziałem przed grą sporo czasu - więc to jest dowód że mnie wciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co dają wPLN skoro obniżka ceny np. o 20 zł( jak w przypadku herosów V) jest także w każdym innym sklepie internetowym. Dla mnie wPLN(wirtualne pieniadze za rejestrowanie gier) to tylko chwyt marketingowy CDP. Proszę o wyjaśnienie CDP gdyz widziałem w conajmniej 3 sklepach grę Heroes V za 79,90 a taka jest własnie cena po obniżce w wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:07, Bosper napisał:

Zastanawiam się co dają wPLN skoro obniżka ceny np. o 20 zł( jak w przypadku herosów V) jest
także w każdym innym sklepie internetowym. Dla mnie wPLN(wirtualne pieniadze za rejestrowanie
gier) to tylko chwyt marketingowy CDP. Proszę o wyjaśnienie CDP gdyz widziałem w conajmniej
3 sklepach grę Heroes V za 79,90 a taka jest własnie cena po obniżce w wPLN

Ja właśnei zamówiłem Heroes 5 ze znizka 25 % i bezpłatna wysyłką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować