Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 12:06, Tuddrussel napisał:

[aktualizacja 4]
Mapa w Edycji Kolekcjonerskiej nie znajduje sie w srodku skrzynkeczki, ale zapakowana jest
oddzielnie w "twarde okladeczki" i w tej postaci wlozona do paczki. Tak wiec wszystkich niecierpliwych
prosimy o ostrozne
rozpakowywanie swoich przesylek.


Wiecie co, moglibyście dać znać wcześniej... Musiałm grzebać w śmietniku żeby znaleźć tę paczkę! :P Ale na szczęście była tam mapa :)
A w ogóle to gra jest super (to akurat nie zasługa CDP), ale wydanie kolekcjonerskie to już poezja (to zasługa CDP). Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę, jestem w 2 misji Przystani. Gra jest bardzo przyjemna, ale nie porywająca. Przynajmniej na razie. Szczerze mówiąc, lepiej grało mi się w demo... Nie mam pojęcia dlaczego :)

Lokalizacja jest bardzo dobra. Muzyka, dźwięki i grafika też. Zobaczymy, co z tego będzie dalej. Oby grywalność nie zawiodła.

A teraz zmykam spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 01:13, marcins napisał:

Pograłem chwilkę, jestem w 2 misji Przystani. Gra jest bardzo przyjemna, ale nie porywająca.
Przynajmniej na razie. Szczerze mówiąc, lepiej grało mi się w demo... Nie mam pojęcia dlaczego
:)


Podobnie ze mne ale to pewnie wina tego ze nie ma prawdziwego przeciwnika a tluczenie slabych neutrealnych oddzialow nie jest ciekawe( przynajmniej dla kogos kto gral w poprzednie odslony H)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Dzisiaj powinien przyjść kurier z paczką. JUż nie mogę się doczekać. Oby tylko wszystko było w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 00:07, Bosper napisał:

Zastanawiam się co dają wPLN skoro obniżka ceny np. o 20 zł( jak w przypadku herosów V) jest
także w każdym innym sklepie internetowym.

to zauważ że masz darmową wysyłkę. założe się że w innych sklepachh sprzedających za 79 wysyłka jest płatna. a ona kosztuje firmę 10-15 zeta, nic darmowe nie jest. gdyby wysyłka nie była darmowa mógłbyś użyć minimum 10 wPLN więcej i gra kosztowałaby 69. ale musiałbyś zapłacić za wysyłkę więc razem wyszłoby to samo albo i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest z tym profilem w lobby multi ubi.com?

czy one w ogole nie sa dostepne, czy dopiero zostaja aktywowane po pierwszej bitwie rankingowej?
szkoda, ze duele sa tylko szkoleniowe (bez rankingu)

jesli ktos ma juz swoj profil itd. to mozna prosic o screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 07:51, LordOfUndeads napisał:

Dobra, niedługo ide do szkoły, a jak wróćę i nei będzie mojej paczki to chyba coś, komuś zrobie
:/


takie teksty pozostawie bez komentarza... zaprawde powiadam Wam! Bądźcie cierpliwi a nagroda bedzie wielka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 07:54, Wolvi napisał:

> Dobra, niedługo ide do szkoły, a jak wróćę i nei będzie mojej paczki to chyba coś, komuś
zrobie
> :/

takie teksty pozostawie bez komentarza... zaprawde powiadam Wam! Bądźcie cierpliwi a nagroda
bedzie wielka!


Gdyby to była inna gra....wszytstko miał przygotowan na wczoraj, a dzisiaj to będę miał full lekcji na środę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2006 o 08:01, LordOfUndeads napisał:


Gdyby to była inna gra....wszytstko miał przygotowan na wczoraj, a dzisiaj to będę miał full
lekcji na środę :/


...dla Ciebie gry sa wazniejsze niz szkola? Na Twoim miejscu wzial bym sie najpierw za lekcje a gral w weekend (ostatnie podrygi zeby mozna bylo cos poprawic na wyzsza ocene). Gra przeciez nie ucieknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem paczuszkę :)
"Za gram złota skrzynia pełna skarbów" - dobre dobre :)
Skrzynka i zawartość też rewelka. Super wydanie, nie żałuję kasy. Cieszy fakt, że jest tego tylko 4000(obstawiałem z 10000). Jedyne co mnie martwi to fakt ze mam właśnie sesję i pogram dopiero około 10 lipca... Buuuuu... ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 08:15, Evil Khan napisał:

Dostałem paczuszkę :)
"Za gram złota skrzynia pełna skarbów" - dobre dobre :)
Skrzynka i zawartość też rewelka. Super wydanie, nie żałuję kasy. Cieszy fakt, że jest tego
tylko 4000(obstawiałem z 10000). Jedyne co mnie martwi to fakt ze mam właśnie sesję i pogram
dopiero około 10 lipca... Buuuuu... ;((


A skąd jesteś może i ja zaraz dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 08:15, Evil Khan napisał:

Dostałem paczuszkę :)
"Za gram złota skrzynia pełna skarbów" - dobre dobre :)
Skrzynka i zawartość też rewelka. Super wydanie, nie żałuję kasy. Cieszy fakt, że jest tego
tylko 4000(obstawiałem z 10000). Jedyne co mnie martwi to fakt ze mam właśnie sesję i pogram
dopiero około 10 lipca... Buuuuu... ;((


Mam nadzieje, że ja też lada chwila dostanę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja paczuszka dotarła do sortowni w Katowicach teraz tylko niech daja ja komus i niech pedzi do mnie :) NIe moge sie doczekac :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze dostalem wczoraj ok 16 mojego Heroesa oczywiscie LEK i wszystko ladnie skrzynka piekna tylko w srodku ten czerwony material troche przy rogach popekal i to raczej nie jest wina kuriera. A sama gra jest super. Niestety musze wyjezdzac dzisiaj i wracam w piatek ok 19.30 i se przez te dni nie bede mogl grac:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować