Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 15:48, pasiaczycho napisał:

Czy ktos mi moze powiedziec gdzie (w czym) mam szukac mapy swiata w formacie a2 ktory mial
byc dolaczony do ek :?: bo ja juz wyjalem nawet dno (uszkodzone) szkatuly ale nie znalazlem
:(
I ciekawi mnie po czym poznac ze instrukcja do gry jest rozszerzona w ek, bo na pewno nie po
tytule...


mapka sie znalazla :) - szukalem w kuferku zamiast w kartonie od paczki
ale 2 pytanie utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:15, Quire napisał:

A.D. screena nr. 3.

Jaką masz edycję kol. czy może zwykła?
Bo ja kurde w swojej kolekcjonerskiej nie zauważyłem tego.



Zwykłe DVD wersja juz z patchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:55, futrzak6 napisał:

a mam takie pytanie czy jest jakakolkwiek mozliwosc by nie trzeba bylo wkladac ciagle plyty
do napedu ?? w koncu instalacja zajmuje 2 GB wiec po co jeszcze ma byc plyta :(


Legalnie nie ma! Po to trzeba mieć płytkę w napędzie, aby nie było możliwości pożyczania sobie płytek między znajomymi żeby sobie zainstalowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czwartej misji pierwszej kampani znalazłem ciekawą jednostkę. Znajduje się ona na zachód od kartografa (tego na powierzchni). Ciekawe ile kosztuje i gdzie ją można kupic. Co to za jednostka? Sami zobaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Humh... Chciałem pograć przez neta ale pojawia mi się ciągle komunikat:
"Nie można połączyć z Ubi.com. Kod błędu 0.7.0"
Wie ktoś może co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:48, pasiaczycho napisał:

I ciekawi mnie po czym poznac ze instrukcja do gry jest rozszerzona w ek, bo na pewno nie po
tytule...


Instrukcja z EK ma 88 stron i są w niej opisy budynków z każdego zamku. W zwykłej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 15:59, pershing napisał:

> a mam takie pytanie czy jest jakakolkwiek mozliwosc by nie trzeba bylo wkladac ciagle
plyty
> do napedu ?? w koncu instalacja zajmuje 2 GB wiec po co jeszcze ma byc plyta :(

Legalnie nie ma! Po to trzeba mieć płytkę w napędzie, aby nie było możliwości pożyczania sobie
płytek między znajomymi żeby sobie zainstalowali...


bullshit, gra chodzi bez plyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 22:11, morthi napisał:

ehh...

problemy ? jest tragicznie

specjalny slad bohatera dziala tylko po uruchomieniu planszy. przy wyjsciu z gry i loadowaniu
znika i nie mozna go wlaczyc
odglos krokow bohatera jest szmerem mimo ustawienia glosnosci dzwiekow na max
napisy nachodza na siebie

ehh....

kiedy nastepny patch ?

moze CDP wyda swoja wersje tego patcha do edycji kolekcjonerskiej i zwyklej ? bo to co jest
teraz to smiech na sali


Od początku wiedziałem, że stworzenie Hirka V na zdobycie kasy przez dobry tytuł to klapa. Może się sprzedaje, ale miano najlepszej gry roku jest przesadzone zdrowo. I co się dziwić, że ludzie grają w np. Diablo 2 zamiast nowsze i lepsze wg. mnie gry, skoro wsparcie techniczne Blizzarda jest na najwyższym poziomie. A Ubi? Kaszka manna! Jeżeli w 1.2 nie będzie zmian na +, to nie kupuję tej gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:03, Mike1292 napisał:

> > a mam takie pytanie czy jest jakakolkwiek mozliwosc by nie trzeba bylo wkladac ciagle

> plyty
> > do napedu ?? w koncu instalacja zajmuje 2 GB wiec po co jeszcze ma byc plyta :(

>
> Legalnie nie ma! Po to trzeba mieć płytkę w napędzie, aby nie było możliwości pożyczania
sobie
> płytek między znajomymi żeby sobie zainstalowali...

bullshit, gra chodzi bez plyty


Nie, nie chodzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 12:09, Jay Z napisał:

Specjalny ślad powróci w następnej mapie, spróbuj. Zgłosiliśmy to tak czy siak Ubisoftowi.
Co do dziwnych znaków, czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy - żaden inny posiadacz EK nam
tego nie zgłosił. Czy patchowałeś grę?


A propo specjalnego śladu bohatera - wtrące swoje trzy grosze:

1 grosz. Specjalny ślad bohatera znika po wczytaniu gry, pod warunkiem że aplikacja została zrestartowana. Jeżeli wczytujesz grę w środku gry - ślad zostaje
2 grosz. Specjalny ślad bohatera można przywrócić wczytując dowolną (99% że dowolną, ale najlepiej sprawdźcie) mapę od początku, a następnie można już bez problemu wczytać zapisany stan gry. Można też przy tym skorzystać z opcji powtórz misję w menu gry.
3 grosz. Problem dotyczy również wersji 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:03, Mike1292 napisał:

bullshit, gra chodzi bez plyty


Jak się ma pirata to tak. Wersja oryginalna wymaga aby płyta znajdowała się w napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja wybrałem Edycje Kolekcjonerską. A paczke miał mi dostarczyć kurier. Mieszkam 50 kilkometrów od Kalisza z kąd pacza wyjeżdżała już 3 razy a do teraz do mnie nie dotarła. Ile jeszcze mam czekać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:13, franiu888 napisał:

No ja wybrałem Edycje Kolekcjonerską. A paczke miał mi dostarczyć kurier. Mieszkam 50 kilkometrów
od Kalisza z kąd pacza wyjeżdżała już 3 razy a do teraz do mnie nie dotarła. Ile jeszcze mam
czekać!!!!!!


Zadzwoń do najbliższego oddziału Masterlinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nigdy nie zamawiam paczek kurierem od Masterlinka, to nie na moje nerwy.

Co do gry, dopiero co ją dostałem... ale ten filmik o tworzeniu PL wersji miał być znacznie dłuższy od tego co było na Hyperze. Nie wiem co CDP rozumie pod słowem "znacznie", ale wg. mnie znacznie nie oznacza 3 min więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:13, franiu888 napisał:

No ja wybrałem Edycje Kolekcjonerską. A paczke miał mi dostarczyć kurier. Mieszkam 50 kilkometrów
od Kalisza z kąd pacza wyjeżdżała już 3 razy a do teraz do mnie nie dotarła. Ile jeszcze mam
czekać!!!!!!


Dzwoń do nich ile wlezie.
Jedna rada.
Zapisuj sobie nazwiska osób z którymi rozmawiasz i wszystko co Ci obiecują.
Będziesz miał wtedy wszystko żeby złożyć reklamację czy zażalenie.
Mój kolega miał podobną sytuację. Tylko jego tak przez tydzień bodajże zwodzili. Wysmażył potem paszkwila na kilka stron opisująć wszystko od początku do końca i każdą osobę z imienia i nazwiska. Pismo wysłał za potwierdzeniem odbioru w cztery różne komórki Masterlinka, łącznie z zarządem.
Powiem jedno w bawełnę nie owijał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 16:23, Dowodca_Pawel napisał:

planteater -> Ja bym się na twym miejscu cieszył, u mnie Poczta Polska działa bez zarzutów,
nie to co Masterlink... :(


Dzięki za slowa otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować