Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

ja nie mogę... NIe wiem, co robiłem źle, ale 4 misja kampani Inferno zajęła mi... 15 miesięcy czasu gry!! czy Wam szybciej się udało??:) a Jeśli tak, to jak?? Ja najpierw miasto z podziemia zająłem, uzbierałem armię na to miasto Sylwan na południu, potem na północnym-zachodzie, astępnie komp mi zajął to południowe. zająłem to na północnym-wschodznie, komp się już nie ruszał, ale miał armię nie z tej ziemi. Zeby go najpierw pokonać, musiałęm chyba z 5 miesięcy armię Sylwana zbierać, ale musialem go dobić jeszcze z Inferno. Potm kolejne miesiące na Elewer (za literówki sorka:P),a neutralne jednostki się zrobiły tak potęźne,że 170k expa się dostawało. Ale na szczęście Port Elficki łatwo się zajęło:) Coś źle robiłęm?? albo za wolno??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem o co chodzi z tym śladem. A teraz inne pytanie. Zauważyłem bardzo dużo rzeczy nie przetłumaczonych na ploski. Czy jest to wina patcha 1.1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To świetnie. Czy to prawda że 10 nowych map do multiplayera ma być dodane w przypadku patcha 1.2? Kiedy on ma wyjść? I czy 1.3 naprawdę doda edytor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny poważny błąd, tym razem jednak dużo bardziej niż tamten.

Loch, Krwawy pomnik. W opisie pisze że przywołuje krwawe wiedźmy, notomiast rekrutowane jednostki to krwawe furie. W instr. tak samo, piszę o Wiedźmach.

Bardzo duże niedpoatrzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 22:36, moonman napisał:

z tego co pamietam to nie dotyczylo preorderow, poza tym, gdyby tak bylo to prezent bylby dolaczony
do H5.

dotyczylo pre-orderow, bo ja zamowilem trainza w pre-orderze w grudniu. przesylke otrzymalem bez niespodzianki, ale kiedy zadzwonilem zapytac czemu jej nie dostalem to mnie pani z cdprojekt przeprosila za to, ze przeoczyli i na nastepny dzien wyslala priorytetem poleconym. ktos z cdprojekt w tym watku napisal, ze wszyscy, ktorzy zlozyli zamowienie na heroes 5 w grudniu otrzymaja prezent niespodzianke, ale w osobnej paczce i po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 09:21, ciusiek i luka napisał:

BłąD: Kampania przystani, misja 4: Mószę znajeźć buty lewitacji, w krypcie za garnizonem, tym
czasem za garnizonem jest tylko kartograf. POMOCY!!!


Masz pacza 1.1? moze ta misja ma blad bez niego?
A nie ma tego artefaktu w samej krypcie za wygranie walki?
Z tego co pamietam krypta jest zaraz na poludniowy zachod od zamku pare powiedzmy mjetrow pod tym mostem jest zejscie do podziemi i tam powinny byc buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 09:21, ciusiek i luka napisał:

BłąD: Kampania przystani, misja 4: Mószę znajeźć buty lewitacji, w krypcie za garnizonem, tym
czasem za garnizonem jest tylko kartograf. POMOCY!!!

To błąd w poradniku jest. Poszukaj w podziemiach na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady to musi byc jakis blad...lol poradnik w 1 campani ja tam przysypialem to jest strasznie banalne jezeli tam tego nie ma to masz cos zrypane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 09:35, Gosu napisał:

Bez przesady to musi byc jakis blad...lol poradnik w 1 campani ja tam przysypialem to jest
strasznie banalne jezeli tam tego nie ma to masz cos zrypane.

ja też nie korzystałem z poradnika, bo i po co? Znacznie większa przyjemność z gry jak się samemu przechodzi. Ale później zawsze czytam, i sprawdzam co zrobiłem inaczej niż radzili. I zwróciłem uwagę na to, że buty znalazłem w innych podziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 08:41, Slave napisał:

> z tego co pamietam to nie dotyczylo preorderow, poza tym, gdyby tak bylo to prezent bylby
dolaczony
> do H5.
>
dotyczylo pre-orderow, bo ja zamowilem trainza w pre-orderze w grudniu. przesylke otrzymalem
bez niespodzianki, ale kiedy zadzwonilem zapytac czemu jej nie dostalem to mnie pani z cdprojekt
przeprosila za to, ze przeoczyli i na nastepny dzien wyslala priorytetem poleconym. ktos z
cdprojekt w tym watku napisal, ze wszyscy, ktorzy zlozyli zamowienie na heroes 5 w grudniu
otrzymaja prezent niespodzianke, ale w osobnej paczce i po premierze.


no to super... moze jakis fajny gadzet zwiazany z h5.
a Ty co dostales do trainza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 09:53, ZDUNAS napisał:

Hej ludzie, a skąd ja mam wytrzanąć kod internetowy żeby pykać przez ubi.com?


na okładce, z tyłu instrukcji jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować