Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

a faktycznie:D tam jest 6600 ale w SLI :)

coz...nie pozostaje nic innego jak zrzucic wine na sterowniki i faworyzowanie kart nvidii przez h5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:02, kozub 2 napisał:

a ty nie masz spolszczenia


wyslalem ci spolszczenie, 350MB na twoja skrzynke. Szukaj zalacznika o nazwie "sucker.rar" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:59, morthi napisał:

wiesz...karta ktora posiadasz nie jest jakas hiper super...w testach wypada nieco gorzej niz
6600
http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/RadeonX800/HIS_RadeonX850XT.html
moze to byc wlasnie przyczyna ze nie bsluguje dx 9c jak i pixel shaderow 3.0



Jakos na 6600 Oblivion dziala beznadziejnie bo mam 2 komp z ta karta i heroes trez cienko dziala wiec jestes w bledzie.A z moim radkiem pomimo 2ghz dfziala obek na maxa. pozatym wymagania heroesa to karta 64 mb a ktora 64 mb karta ma pixel shader 3.0?Pozatym wogole heroes obsluguje 3.0?bo jezeli tak to dosc tanio to wyglada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:45, morthi napisał:

mam p4 2,8 ht 1024 ram i geforca 6800 gs z odblokowanymi potokami i vertexami (16/6)

gram przy rozdzielczosci 1024 x 768 wlaczonym antialiasingu na 4 (max) i filtrowaniu na max
gra dziala plynnie :) przycina w momemcie kiedy zrobie najwieksze oddalenie i poloze kamere
:) oj bardzo przycina wtedy :)


No to mi dziala tak samo nie rpzycina mzoe bardzo ale mnie to wnerwia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze wiem o co moze Ci chodzic z tym zabkowaniem - pozmienialem w sterach i ustawilem AA na 8s i filtrowanie na 16x...

ble :D wyglada jeszcze ladniej - fakt ale grac sie po prostu nie da - zabkue przy wszystkim nawet przy ruchu jednostek w czasie bitwy...

moze masz zainstalowane omegi albo jakies inne drivery ktore samodzielnie ustawiaja AA i filtrowanie do niebotycznych poziomow. Kiedy wrocilem na ustawienia AA i filtrowania kontrolowane rpzez aplikacje wszystko wrocilo do normy :) juz nie zabkuje. ale mam wtedy tylko AA 4 i filtrowanie ne wiem na ile :D bo nie ma napisane na tym suwaku...

a Obvilion jest pod radeony optymalizowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 komputer mojej dziewczyny zreszta to geofrce 6600 3200 intel pentium i 512 ramu i gra potrafi sie przyciac na srednich. A co do mojego radeona skoro nie obsluguje directa 9c co pierwsze wogole slysze ze tak jest to by inne gry nowe tez sie ciely a nie mam z zadna gra problemow tlyko z h5.Nawet taki spellforce 2 potrafil mi dzialac na max detalach przy duzej ilosci jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale mnie przycina tylko jak kamere klade bardzo :) fabrycy sie gdzies wypowiadal i mowil ze to nie zostanie poprawone botakie polozenie kamery ma sluzyc tylko i wylacznie robieniu screenow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:24, morthi napisał:

wydaje mi sie ze wiem o co moze Ci chodzic z tym zabkowaniem - pozmienialem w sterach i ustawilem
AA na 8s i filtrowanie na 16x...


Lol chyba mam tak wlasnie ustawione...jak wroce do domu to sprawdze,choc nawet przy orginalnych sterach mi sie cielo.Pozatym zpaomniales o jednym ze campania dziala mi bez scin na max detalach nawet jak obracam kamere czy ja klade,ale inne tryby nawalaja i to jest dziwne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:26, morthi napisał:

ale mnie przycina tylko jak kamere klade bardzo :) fabrycy sie gdzies wypowiadal i mowil ze
to nie zostanie poprawone botakie polozenie kamery ma sluzyc tylko i wylacznie robieniu screenow...


To wolalbym zeby wogole nie bylo takiego polozenia kamery,czasami jest tak beznadziejnie to zorbione ze albo nie mozna kliknac na obiekt albo nic nie widac.Jak dla mnie moglaby sie ta kamera wogole nie obracac byle bylo all do zebrania.

Inna kwestia nie uwarzasz a takze inni ze tlumaczenie ilosci jednostek jest skopane teraz KILKA chyba od 1-4 a POJEDYNCZA to ponad 10 czy jakos tak.Dla mnie pojedyczna ilosc oznacza 1-4 gora lol ciagle sie myle i mysle ze atakuje mala grupe a tu zonk...albo sfora z kad oni to wzieli ?XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:31, Gosu napisał:

Inna kwestia nie uwarzasz a takze inni ze tlumaczenie ilosci jednostek jest skopane teraz KILKA
chyba od 1-4 a POJEDYNCZA to ponad 10 czy jakos tak.Dla mnie pojedyczna ilosc oznacza 1-4 gora
lol ciagle sie myle i mysle ze atakuje mala grupe a tu zonk...albo sfora z kad oni to wzieli
?XD


hmm :) gdzies tu wrzucalem ilosci wojsk http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=2431&pid=14692 :) czy ja wiem czy skopane? jest troche inne nazewnictwo niz w poprzednich czesciach i bledem bylo ze nie mamy oficjalnej tabelki z rozpiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:44, morthi napisał:

na takie nie trafilem jeszcze :) jak trafie to na pewno moja liste zaktualizuje o kolejne pozycje


Osatnia misja Przystani. Garnizon na drodze do wrogiego zamku. Z tego co pamiętam, tam są roje i inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma EK :) ale podzial potworow na grupy nie zalezy od rodzaju wersji :) po prostu nie trafilem na takie zgrupowania :) u mnie albo jest potworow znosnie albo bardzo duzo :D posrednie wartosci trafiaja sie niezmiernie rzadko :D zazwyczaj po prostu nie dozywaja :D i sa blyskawicznie eksterminowane przeze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować