Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Musisz zamek czarodziejów podbić i potem wychodząc zapyta się ciebie czy chcesz przerobić na necropolis i tam wybuduj ten budynek co w nim produkujesz kosciane smoki poczekaj kilka tygodni i masz 20. Proste??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:24, VrOObel69 napisał:

ale fajnego babola miałem:)))))) sprawa dotyczy końcówki 2giej misji kampaniii inferno: walka
najpierw z obrońcami serca gryfa a potem z Veyerem. i cóż, obrońcy padli, zaczyna się walka
z demonami, a że miałem mało woja to mi wszystko w końcu padło czyli wniosek oczywisty: przegrałem,
misja niewykonana, jestem leszczem, etc. a tu wielkie zaskoczenie jednak zamiast informacji
o niepowodzeniu misji wyskoczyła mi info że niebieski gracz przegrał (czyli przeciwnik) i włącza
się filmik na zakończenie misji 2giej:))))


Heh? Ja też grałem na normalu ale obie bitwy wygrałem, choć się przeraziłem gdy ten demon mnie zaatakował, ale wygrało "przyzywanie jednostek" aka "Brama" ^^. Fajna jest ta zdolność Tłum u bram i jak fajnie przetłumaczona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś co oznacza BŁĄD 0.7.0 , który pojawia się przy nieudanej próbie inicjalizacji gry przez ubi.com?? Byłbym wdzięczny gdyby ktoś podpowiedział mi jak go ominąć i zagrać w końcu przez internet. Gwoli informacji mam neo 128.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, ja mam pytanie co do 3 misji inferno:
jak pokonac tego gilraela czy kogos takiego? po pwnym czasie przychodzi mi z taka armia iz nie mam przy niej szans, jedyne co mi pozostaje to bawic sie z nim w kotka i myszke poprzez ciagla ucieczke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:27, ToMo- napisał:

Witam,ej gdzie znajduje sie ten klucz internetowy potrzebny do gry przez neta?? bo nie umiem
go znalesc .


kurde, Z TYŁU INSTRUKCJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:27, ToMo- napisał:

Witam,ej gdzie znajduje sie ten klucz internetowy potrzebny do gry przez neta?? bo nie umiem
go znalesc .

Następny - Z tyłu instrukcji na okładce.
Prośba do CDP - przylepcie w poście na górze informację o miejscu umieszczenia kodu, bo będą cały czas te same pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 17:41, BlackBomb napisał:

Musisz zamek czarodziejów podbić i potem wychodząc zapyta się ciebie czy chcesz przerobić na
necropolis i tam wybuduj ten budynek co w nim produkujesz kosciane smoki poczekaj kilka tygodni
i masz 20. Proste??


Yyyy.... nie zapytał się mnie czy chcem przerobic na Nekropolis :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:38, Oskar211 napisał:

jak mam zainstalować path do homm5 jeśli mam gre zainstalowaną na kompie bez internetu

to masz spory problem. Jedyne wyjście - ściągnąć gdzieś w kafejce, poprosić o nagranie i zainstalować. Albo zamiast z kafejki skorzystać z pomocy kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 19:37, kameT napisał:

> Musisz zamek czarodziejów podbić i potem wychodząc zapyta się ciebie czy chcesz przerobić
na
> necropolis i tam wybuduj ten budynek co w nim produkujesz kosciane smoki poczekaj kilka
tygodni
> i masz 20. Proste??

Yyyy.... nie zapytał się mnie czy chcem przerobic na Nekropolis :/


Tzn tylko jedno miasto nie chce się przerobić (dokładniej zaklnąć) - górny prawy róg - tam gdzie był Cyrus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei inny problem jak chce się zalogować to wpisuje login i hasło pojawia się okno logowania i po kilku minutach wraca do ekranu wuboru gry wieloosobowej jakieś sugestje jak rozwiązać ten problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować