Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

mam male pytanko do ludzi ktorzy sie znaja na rzeczy a mianowicie:
gra chodzi mi ładnie, czysto, nie tnie sie tylko jest jedno ALE. W zamku Academy i Sylvan budynki są całe czarne, nic nie widać, zero animacji tak jakby te dwa zamki byly na innych silnikach (bardziej wymagajacych) i moje wymagania byly za niskie. Mam karte GeF4 MX 440, ściągnąłem patcha 1.1 i gra chodzi normalnie (na niskich opcjach graficznych) noi co ja mam zrobić żeby zamki były normalne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam do domu i moj staruszek z kompa wola chodz pomozesz mi w grze mysle ze chodzi o diablo 2 bo gra w nia nieprzerwanie od 2 lat a ja patrze a tu 5 misja w kampania HV:) i mowie no ladnie ladnie to moze pojedyneczek dzis wieczorkiem mowie wam HV laczy pokolenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDProjekt
kiedy wyjdzie ten "wasz" Patch poprawiajacy polonizacje (przywracajacy wlasciwa)
i czy nie powtorzy sie taka sytuacja kiedy UBI wyda patcha1.2??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:51, Tass napisał:

Heh , widzieliście ten czołg w 4 misji kampanii przystani ? ;)


Tia, widzialem. Nawet fajny akcencik - coś na styl AoE ukrytych jednostek.

Nadal czuję jednak pewien niedosyt co do ilości mapek. Jest ich zbyt mało. Kupiłem wersję kolekcjonerską. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 20:51, Tass napisał:

Heh , widzieliście ten czołg w 4 misji kampanii przystani ? ;)

Widziałem na zrzucie w poście na forum - a gdzie on jest w grze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:20, Evil Khan napisał:

> Heh , widzieliście ten czołg w 4 misji kampanii przystani ? ;)
Widziałem na zrzucie w poście na forum - a gdzie on jest w grze ?

kupujesz od kartografa mapę powierzchni i jedziesz od kartografa na lewy skraj mapy. Na tej wysepce jest czołg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:40, Thorn123 napisał:

Witam mam pytanie 3 dodana do wydania polskiego to jest zwykla podstawowa wersja tej gry czy
ze wszystkimi dodatkami ?

sama trójeczka niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:40, Thorn123 napisał:

Witam mam pytanie 3 dodana do wydania polskiego to jest zwykla podstawowa wersja tej gry czy
ze wszystkimi dodatkami ?


Sama podstawka. Szkoda tylko, że na płycie z Heroes III jest art z Heroes V (ten rycerz w lśniącej zbroi). Musze ci powiedzieć, że fajny jest taki powrót po latach do danego tytułu. Jak to włączyłem to jedno słowo cisnęło mi się na usta- pikseloza;) Z drugiej strony tutuł ten przez te lata nie stracił nic z swojej grywalności. Hot Seat jest nadal świetne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh szkoda a moglo byc tak pieknie ;) a mozecie mi powiedziec czy jest jeszcze szansa uzupelnienia kolekcji o wszystkie heroes tzn od 1 do 4 i chronicles (nie jestem pewien jak sie dokladnie pisze wienc prosze o wybaczenie ) ps. pikseloza moze i jest ale to jest klasyka tak samo jak dla wielu red alert :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh.. z mojej strony bym dodał tylko tyle ze homm 6 wyobrażam sobie.. tak: heroes 3 + wiecej wszystkiego i lepiej... i bym zostawił to w 2D dodał wiecej animacjii, zamków, nowych pomysłów, i zrobił o wieele większe mapy... ehh dodał nowe obiekty.. wykorzystał pomysły z woga.. i wtedy top byłby wypas.. przynajmniej o wiele wiecej ludzi by zagrało w homm 6 bo wymagania były by mniejsze.. ciekawe czy kiedykolwiek moje marzenie się spełni..:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:53, Chester001 napisał:

ehh.. z mojej strony bym dodał tylko tyle ze homm 6 wyobrażam sobie.. tak: heroes 3 + wiecej
wszystkiego i lepiej... i bym zostawił to w 2D dodał wiecej animacjii, zamków, nowych pomysłów,
i zrobił o wieele większe mapy... ehh dodał nowe obiekty.. wykorzystał pomysły z woga.. i wtedy
top byłby wypas.. przynajmniej o wiele wiecej ludzi by zagrało w homm 6 bo wymagania były by
mniejsze.. ciekawe czy kiedykolwiek moje marzenie się spełni..:((


cóż skoro tak chcesz to wcale nie jest Ci potrzebne H6 tylko nowe wersje WOGA (tak btw to jakoś niedługo ma sie ukazać w najnowszej części WOGa nowy zamek - coś ala egipskie coś tam) tam ciągle się coś dobrego pojawia i nowego, a jak grafa nie pasi to cóz..... albo nie tykać, albo się przyzwyczaić albo nie nażekać, dołaczyć do projektu isamemu tekstórki zrobic ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 21:53, Chester001 napisał:

ehh.. z mojej strony bym dodał tylko tyle ze homm 6 wyobrażam sobie.. tak: heroes 3 + wiecej
wszystkiego i lepiej... i bym zostawił to w 2D dodał wiecej animacjii, zamków, nowych pomysłów,
i zrobił o wieele większe mapy... ehh dodał nowe obiekty.. wykorzystał pomysły z woga.. i wtedy
top byłby wypas.. przynajmniej o wiele wiecej ludzi by zagrało w homm 6 bo wymagania były by
mniejsze.. ciekawe czy kiedykolwiek moje marzenie się spełni..:((


2D? Toż to byłby regres. Przecież gra wygląda świetnie. No chociaż bardzo dużo jednostek wymaga jednak przeprojektowania (ten opancerzony gryf królewski grrrr no i inne).
A co do WOGA. Miał on swoje wspaniałe pomysły, ale też zawierał wiele elementów zerżniętych z czwórki co już było mniej fajne, ale akturat tutaj popieram.
Przy okazji jak na razie znalazłem trzy błędy językowe w wersji 1.1 :
1. Opis Gospodarstwa - oryginalny, czyli angielski;
2. Opis w biografii bohaterki Iriny, chodzi o jej zdolności związane z gryfami, też anglikański
3. Najzabawniejszy - Opis Tygodnia Pszczoły, anglik.
Przy okazji opisy tygodni są obłędne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z resztą przestańmy się czepiać i zacznijmy czekać... znaczy się, czepiać błędów w tłumaczeniu, a czekać na obiecaną poprawkę lokalizacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 22:17, lampak napisał:

A z resztą przestańmy się czepiać i zacznijmy czekać... znaczy się, czepiać błędów w tłumaczeniu,
a czekać na obiecaną poprawkę lokalizacyjną.

Cieszmy się że są błędy w tłumaczeniu....., bo chociasz nie ma błędów w rozgrywce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:28, SimoNeeN napisał:

Wyskakuje mi taki blad przy probie instalacji patcha :
"Plik pomocniczy instalacji C:\DOCUM~1\Simon\USTAWI~\Temp\{0DE075DB-4218-4b2c-A35E-48D80BA680BB}\SendStats.exe"
nie moze byc zainstalowany. Odmowa dostepu

Wprowadzilem tez zmieniony klucz rejestru podany wczesniej na forum przez moderatorow i nic
nie pomoglo co robic??Prosze o pomoc


Ponawiam prosbe czy ktos wie co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować