Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2006 o 13:57, davis87 napisał:

mam zainstalowanego h5 od tygodnia . od wczoraj mam takie cos ze gra czasami przy ladowaniu
wychodzi mi do windowsa i pojawia sie na pasku( zeby zagrac trzeba tylko przywrocic z paska)
czy ktos moze wie dlaczego tak jest?

Może ustawiłeś jakoś niechcący, żeby uruchamiało się w zminimalizowanym oknie... nie wiem jak mógłbyś to nieświadomie zrobić (bo ciężko takie rzeczy ustawić nie wiedząc co się robi... nie często się wchodzi we właściwości takich skrótów)... ale to pierwsze, co mi przychodzi do głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 13:57, davis87 napisał:

mam zainstalowanego h5 od tygodnia . od wczoraj mam takie cos ze gra czasami przy ladowaniu
wychodzi mi do windowsa i pojawia sie na pasku( zeby zagrac trzeba tylko przywrocic z paska)
czy ktos moze wie dlaczego tak jest?

To raczej nie wina Heroesa, ale masz po prostu na komputerze awere''y. Sam miałem podoby problem. Ściągnij sobie program ad-aware i przeskanuj nim komputer. Program ten jest absolutnie darmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:01, lampak napisał:

Ściągnij sobie program ad-aware i przeskanuj nim komputer. Program ten jest absolutnie darmowy.

ale tylko do uzytku domowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 13:59, morthi napisał:

to zalezy od bohatera ktorym sie gra :) kazdy zamek ma inna "podstawke" a kolekcjonerska jest
zawsze taka sama :)dla kazdego z zamkow

a bardzo możliwe :). Nie zwróciłem uwagi. No, ale ważne, że mniejsza jest, A w EK niebieska i duża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:01, lampak napisał:

To raczej nie wina Heroesa, ale masz po prostu na komputerze awere''y. Sam miałem podoby problem.
Ściągnij sobie program ad-aware i przeskanuj nim komputer. Program ten jest absolutnie darmowy.

Hmm, nie wiem dlaczego, ale nie trawię Ad-aware. Wolę Spybota... też jest darmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no :D mniejsza :) ale co do multi to nie ejstem pewien co do szpanowania :) wszak podstawka jest tylko pod aktywnym bohaterem a w turze przeciwnika pod naszym bohaterem podkladki przeciez nie ma...czy jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:05, Marrbacca napisał:

Hmm, nie wiem dlaczego, ale nie trawię Ad-aware. Wolę Spybota... też jest darmowy

Troche się te programy różnią, jeśli chodzi o przeznaczenie. Ad-aware usuwa aware''y, a spybot spyware''y. Chociaż obydwa programy usuwają trochę ze strefy konkurenta.


A teraz do ogółu: ponawiam moją prośbę o radę do misji nr 3.3 - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=15609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:09, lampak napisał:

> Hmm, nie wiem dlaczego, ale nie trawię Ad-aware. Wolę Spybota... też jest darmowy
Troche się te programy różnią, jeśli chodzi o przeznaczenie. Ad-aware usuwa aware''y, a spybot
spyware''y. Chociaż obydwa programy usuwają trochę ze strefy konkurenta.

No masz rację... tylko, albo ja zawsze trafiam na te z pogranicza, albo same spyware''y. Bo najpierw używam Spybota, a później Ad-aware nic już nie wykrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:12, Bumber napisał:

Są już może jakieś cheaty do Heroes V ??? Może ktoś z forumowiczów jakieś zna?


a na co ci cheaty ? przeciez herosi to taka piekna gra - nie ladnie oszukiwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:13, morthi napisał:

> Są już może jakieś cheaty do Heroes V ??? Może ktoś z forumowiczów jakieś zna?

a na co ci cheaty ? przeciez herosi to taka piekna gra - nie ladnie oszukiwac....


Może to głupio zabrzmi, ale ja lubię grać na cheatach. Może nie mam zdolności, by przejść całą grę? A może mi się po prostu nie chce? Możliwe... Kody mogą mi to ułatwić. ;) I wiem, że Heroes to wyśmienita gra, przecież z tego powodu ją kupiłem. :) To jak? Zna ktoś kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:18, Bumber napisał:

> > Są już może jakieś cheaty do Heroes V ??? Może ktoś z forumowiczów jakieś zna?

>
> a na co ci cheaty ? przeciez herosi to taka piekna gra - nie ladnie oszukiwac....

Może to głupio zabrzmi, ale ja lubię grać na cheatach. Może nie mam zdolności, by przejść całą
grę? A może mi się po prostu nie chce? Możliwe... Kody mogą mi to ułatwić. ;) I wiem, że Heroes
to wyśmienita gra, przecież z tego powodu ją kupiłem. :) To jak? Zna ktoś kody?


był już kiedyś taki temat ale szybko został usunięty gdyż jak ktoś wcześniej zauważył nie ładnie jest oszukiwać , a jak nieumiesz grać w takie gry jak heros to po co go kupowałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 Jak zainstalowałem path do heroes 5 z strony gram to mi niektóre umiejętności, rzeczy, stwory i ich opisy zmieniło na język angielski. Co zrobić, czy wy też tak macie ????

2 Jak u was z kampaniami, bo ja już/dopiero jestem w 2 misji kampanii nekromantów i męcze się z 3.

3 Wiecie skąt można ściągnąć więcej map do gry jednoosobowej ???

4 Kiedy będzie kolejny path, edytor map, generator map losowych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w nowym patchu bo mam 1.1 będzie naprawiony błąd z tym iż gra się na serwerze ubi zawiesza tzn oboje graczy czeka na swoją kolejke lub na roztawienie jednostek bo przez to co 5 gra się nieraz wiesza i aby coś zrobić jedna osoba musi wyjść z gry :/ nie jest to wina mojego komp bo te zwiechy dzieją sie u różnych graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Zainstalowałem patcha, późneij odinstalowałem grę. Zainstalowałem ponownie, a gdy chciałem zainstalować patch wyskoczyła informacja o tym, że patch jest zainstalowany. Myślę sobie ok, zagram, bo patch został. Uruchamiam a tu "wersja 1.0". Próbowałem odinstalowywać, usuwać i ciągle to samo. Wpadłem na pomysł, żeby jakoś "ręcznie" usunąć patcha. Czy wie ktoś jak to zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 13:55, Pafun napisał:

Eeee. Czy ja mam włączony ten ślad, czy wyłączony to i tak ta "gwiazda" jest i się obraca,
w ogóle nie widzę różnicy. Może można zrobić jakiś screen porównujący ze śladem i bez śladu.
Oczywiście mam wydanie kolekcjonerskie.


uwielbiam przemyslana strukture forum ;)

masz w zalaczniku...

BTW: ja wole grac bez kolekcjonerskiej aury... aura kolekcjonerska jest zawsze taka sama i to jest badziewne... bo tak masz aure zwiazana z dana nacja.. i 6 aur jest lepsze niz jedna dresiarska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2006 o 14:38, Marrbacca napisał:

Na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedzi w 50-70 postach wyżej



nie moge znaleść czy możesz mi skopiować te posty i zamieścić je w odpowiedzi, albo chociasz podać stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować