Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2006 o 21:31, Thomas Rola napisał:

Mam do was pytanie czy w Homm 5 mozna czekac jak w Homm 3 ?? (bo w homm 3 byla obrona i czekanie
..)


niemozna jest tylko obrona hmmm ale niewiem jakie bonusy daje w h3 bylo o ile pamietam napisane ile obrony dodaje sie jednostce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 21:37, morthi napisał:

stroa 30 instrukcji :D ew mozna najechac na ikonke w czasie bitwy gdzie tez to jest opisane
:)


no własnie ikonki co do czekania nie ma -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 21:42, morthi napisał:

mozna - zajrzyj na 30 strone instrukcji....


rzeczywiscie jest taka opcja thx morthi:) i jest opisane jaka premie daje do obrony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 22:45, morthi napisał:

przeczytaj instrukcje albo forumostatnie kilkanascie postow jest o tym...

lenistwo nalezaloby chyba karac


czy tez moze glupote ?


Za głupotę karać nie można, bo wrodzona. Za lenistwo, jak nabardziej, bo nabyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pozwolę sobie zamieścić tutaj mały komentarz na temat gry. :)

Kilka dni temu grałem w demo. Zacząłem grać o 20:00, oderwałem się po 2:00. :D A to przecież tylko demo! To jest stare, dobre HoMM, tylko że z piękną grafiką. Muszę się przyznać, że nie wierzyłem w Nival. Uważałem, że gra po przeniesieniu do 3D straci swój klimat, a co za tym idzie grywalność. Nic bardziej mylnego! Oba te elementy zostały w pełni zachowane! Byłem kompletnie zaskoczony już po kilku pierwszych chwilach gry. Jak dla mnie na razie główny kandydat do gry roku, bo bije na łeb wszystko co do tej pory widzialem w tym roku. :) Muszę koniecznie sobie sprawić pełną wersję. :) Coś mi się zdaje, że czeka mnie kilka(naście; -dziesiąt ;) ) zarwanych nocek w wakacje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:04, morthi napisał:

zbieraja sile by walczyc z uzytkownikami ?:D

czy ktos wie co to sa gildie kupieckie dajace kase ?


sprawdz w instrukcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 21:16, moonman napisał:

ja przeczytalem całą instrukcję i uważam, że jest do kitu (i to delikatnie mówiąć).

a poza tym, jest karta skrótów klawiaturowych i najważniejsze rzeczy zostały na niej pominięte
- shift, w itd.

morthi - Tobie ktos placi za bronienie w zaparte - rzeczy ktore zostaly totalnie spartolone?

przeciez ta instrukcja i karta pomocy sa do bani


POPIERAM!!
Instrukcja jest kijowa, nie ma opisow zdolnosci jednostek, zaleznosci miedzy talentami ( co do czego wymagane ), nic tam nie ma!! Tylko to co sobie mozna w grze sprawdzic najezdzajac myszka na cos...
Dobrze ze jest internet i ludzie ktorzy maja wiecej czasu i rozkminiaja wszystko :)
polecam serwis http://www.heroesofmightandmagic.com/ tam wszystko jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:04, Sarafan_Knight napisał:

Ja pozwolę sobie zamieścić tutaj mały komentarz na temat gry. :)

Kilka dni temu grałem w demo. Zacząłem grać o 20:00, oderwałem się po 2:00. :D A to przecież
tylko demo! To jest stare, dobre HoMM, tylko że z piękną grafiką. Muszę się przyznać, że nie
wierzyłem w Nival. Uważałem, że gra po przeniesieniu do 3D straci swój klimat, a co za tym
idzie grywalność. Nic bardziej mylnego! Oba te elementy zostały w pełni zachowane! Byłem kompletnie
zaskoczony już po kilku pierwszych chwilach gry. Jak dla mnie na razie główny kandydat do gry
roku, bo bije na łeb wszystko co do tej pory widzialem w tym roku. :) Muszę koniecznie sobie
sprawić pełną wersję. :) Coś mi się zdaje, że czeka mnie kilka(naście; -dziesiąt ;) ) zarwanych
nocek w wakacje... ;)


ciesze sie, iz znalezli sie tacy fani HV, jednak ja po przejsciu 3 kampanii znudzilem sie, zainstalowalem HIII i przechodze nie pamietam ktory raz tamte kampanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:19, michał26 napisał:

ciesze sie, iz znalezli sie tacy fani HV, jednak ja po przejsciu 3 kampanii znudzilem sie,
zainstalowalem HIII i przechodze nie pamietam ktory raz tamte kampanie :)


Być może mój entuzjazm do HoMMV wynika z tego, że nigdy nie byłem fanatycznym fanem tej serii (choć i tak mnóstwo czasu przy niej spędziłem). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanatycznym fanem :D od pierwszej czesci :D i h5 uwazam za bardzo dobry krok naprzod :) to sie nazywa ewolucja :) niech tylko te patche powychodza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2006 o 23:28, morthi napisał:

ja jestem fanatycznym fanem :D od pierwszej czesci :D i h5 uwazam za bardzo dobry krok naprzod
:) to sie nazywa ewolucja :) niech tylko te patche powychodza :D


heh to powiedz mi co myslisz o IV? ;) i o 3DO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować