Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Ten temat był poruszany, ale mam pytanie: Czy wie ktoś w jakim sklepie internetowym można dostać karciankę HoMMV? Szukałem na allegro, ale tam wszystkie trzba płacić przelewem na konto :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domagam się wydania mi moderatora TYHE abym mógł rzucić w niego kasztanem za niesłuszny degrad...a tak wogóle to czy wie ktoś czym się różni edycja kolekcjonerska od zwykłej jeśli chodzi o samą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 17:58, Orkus. napisał:

Mam maly problem, mianowicie nie moge zainstalowac patcha 1,1. Pojaiwa sie napis ze gra nie
jest zainstalowana:[ Co mam z tym zrobic?

Jeżeli robiłeś fromata dysku systemowego a gre miałeś na innej partycji to przeinstaluje gre, a jeżeli nie robiłeś formata to....kup oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:03, Skwarek pl napisał:

Jeżeli robiłeś fromata dysku systemowego a gre miałeś na innej partycji to przeinstaluje gre,
a jeżeli nie robiłeś formata to....kup oryginał

Na orginalnych wersjach ten problem też występuje, więc nie oskarżaj innych pochopnie o piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Przeinstaluj grę, a jeśli problem się powtórzy usuń grę oraz wszystkei wpisy rejestru (oczywiście HoMMV ;)), po czym znowu zainstaluj ponownie grę i wszystko powinno chodzić dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz probowalem:) Sprawdzalem wszlekie mozliwosci anwet katalog ktory gra sama wybiera i lipa....... jeszcze nie foramtowalem tylko <lol2>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:19, Orkus. napisał:

Juz probowalem:) Sprawdzalem wszlekie mozliwosci anwet katalog ktory gra sama wybiera i lipa.......
jeszcze nie foramtowalem tylko <lol2>


Jak wywalisz rejestr to wszystko bedzie git, bo chyba nie ma innej możliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:27, Orkus. napisał:

lipa.... nie ddziala

czy na pewno sciagnales patcha wlasciwego dla swojej wersji ? sa 3 rodzaje patchy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tak zrobiles to juz kaplica :) odinstaluj gre - wywal wszelkie po niej pozostalosci zainstaluj i sciagnij patch wlasciwy do swojej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:48, morthi napisał:

jak tak zrobiles to juz kaplica :) odinstaluj gre - wywal wszelkie po niej pozostalosci zainstaluj
i sciagnij patch wlasciwy do swojej wersji


No właśnie to cały czas tłumaczę. Same pliki są nie ważne ważniejsze są wpisy rejestru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale skoro wlazl do rejestru i zrobil to co CDP napisalo to jest niedobrze...to bylo rozwiaanie tymczasowe i odkad sa patche poprawione to nie trzeba tego stosowac bo i tak nie dzialalo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:59, morthi napisał:

zainstalowales po czym ja jeszcze raz i wgrales odpowiedniego patcha ;) i dziala :D


Takie problemy się zazwyczaj robią jak vedzie jakiś błąd w instalacji i musisz instalować drugi raz. Trzeba zrobić rejestrowi pranie mówzgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować