Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2006 o 21:42, morthi napisał:

spamem jest pisanie dziwnych pytan ktore wynikaja z braku myslenia


spamem jest wszystko co wykracza poza temat topicu a pisania że tego nie komentujesz zamiast tego nie komentować(taki mały paradoks) to spamerstwo

skończmy już ten temat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 21:53, Mike1292 napisał:

> spamem jest pisanie dziwnych pytan ktore wynikaja z braku myslenia

spamem jest wszystko co wykracza poza temat topicu a pisania że tego nie komentujesz zamiast
tego nie komentować(taki mały paradoks) to spamerstwo

skończmy już ten temat ;)


spam to niechciane reklamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką prośbe!!!
Jestem posiadaczem zwykłej wersji DVD A chciałbym obejzeć filmik o tworzeniu polskiej edycji gry
Mógł by bo ktos udostępnić??? Byłbym dozgonnie wdzieczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 23:15, morthi napisał:

film zajmuje 630 mb wiec ciezko bedzie raczej...

Ktoś kiedyś udostepnił na http://rapidshare.de/ ale niestety link juz niedziała... :( Moze ktoś o dobrym sercy umieścił by go na www.megaupload.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 23:26, Pioo napisał:

Oooooo... albo na www.youtube.com Hehehehe....


na youtube o ile dobrze pamietam mozna maxymalnie do 100mb wysylac a dlugosc niemoze przekraczac 10 minut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeeeeee SIEMA !!!!!!

Ja chcialbym powiedziec ze jestem oburzony,zdenerwowany i zirytowany ta GRĄ !!!!!!!! (a myslalem ze bedzie tak pieknie)

Doszedlem w Kampanii NEKROMANTÓW do 3 misjii o tytule "Inwazja" ... (trzeba zebrac 3 artefakty i zabic Cyrusa) i jest taka jazda ze na koncu trzeba zebrac 20 "koscianych" smokow i trzeba wejsc w portal ...
A ja mam tych smokow juz 50 i dalej mi pisze jak podchodze do portalu ze Markal (imie mojego bohatera) musi zebrac 20 koscianych smokow .

Misje juz przechodzilem na rozne sposoby nie da rady !!!!!!!!!!!! wrrrrrr :[ (okolo 4 razy)

Wiec jezeli mozecie lub wiecie cos na ten temat to prosze o pomoc !!!!!

Jezeli sie tego nieda zrobic to bede sie staral o reklamacje jezeli jest taka mozliwosc ... :/

P.S. Wiem ze trzeba "Kosciane smoki" a nie "Widmowe"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chwilowo niestety nie mozna przejsc tej misji - wiele osob zglasza w niej blad...nie wiem od czego to zalezy niestety trzeba czekac na patcha 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha to straszny shit nie ?? :/

a nie wiecie kiedy bedzie ten patch ?? 1.2

aha i co najwazniejsze czy zostanie to dopilnowane zeby informacje o tym bledzie trafily to kogos kto go naprawi ?????

Dzieks za all ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy warto ściągać patcha 1.1 czy lepiej poczekac na kolejne?
Póki co nie mam czasu grac w kampanie tylko w pojedyncze mapki. I drugie pytanie, czy informacja że gra komputera będzie z czasem poprawiana oznacza, że będzie on oszukiwał jeszcze bardziej niż ma to miejsce obecnie przy ustawieniach na wyższy poziom trudności ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak z innej beczki, nie wiem co wy myślicie o tym, ale mi np nie podobają się takie dzielenia graczy na "bogatszych" i "biedniejszych", przynajmniej ja to tak odczówam, oczywiście chodzi tu o HoM&M 5 a raczej podział na edycje kolekcjonerską i zwykłą. Nie mam nic przeciwko jeśli w tym dzieleniu chodzi o takie bajery jak skrzyneczki czy tekturowe mapy.....fajna rzecz ale dla graczy którzy bardzo "heorsa" lubią, i nie zmienia to w żaden sposób rozgrywki w samej grze, natomiast nie podobają mi sie zmiany jakie zachodzą właśnie w samej grze jak te dodatkowe mapy czy jakieś aury i jeszcze jakieś niewiadome mi rzeczy, tak być według mnie nie powinno...a co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edycja kolekcjonerska to edycja kolekcjonerska- po to sie wiecej placi by miec wiecej :) wlasnie te 3 mapy (smiech na sali) i specjalna podkladke :) kuferek :)

czy to podzial ?nie sadze :) po prostu rozne wersje gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 08:59, berbelek napisał:

Powiedzcie czy warto ściągać patcha 1.1 czy lepiej poczekac na kolejne?


Poczekaj na patcha 1.1 od CD Projektu. Dziś, mam nadzieję, pojawi się w końcu na serwerze. Wydarzenie poparte będzie newsem na stronie głównej gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować