Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 14:27, BlackBomb napisał:

Zainstalowałem tego patch no i...... (ale poprawiło np mistrz bólu)


no nie.. -_-''

pociesza mnie to ze w ersji 1.0 wogóle on opsiu nie miał :P ale mam nadzieje ze to poprawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co to za pocieszenie kiedy CDP nie wywiazalo sie z obowiazku ?

spartolili dokumentnie - teraz wydadza patcha 1.12 ? bo nie potrafia przetlumaczyc kilku tekstow ?

niech sie nie biora za cos czego nie umieja

moze CDP powinno zmienic tych ludzi na bardziej kompetentnych, takich ktorzy maja czas by na forum wchodzic i pisac co sie dzieje z gra, takich ktorzy sumiennie wykonuja swoje obowiazki a nie daja nam - graczom placacym za gre - pelna bledow i bzdur instrukcje, niedorobiona karte pomocy podrecznej...

ja chce powaznych ludzi ktorzy sie zajma gra Heroes of Might and Magic 5 wersja PL a nie tych ktorzy teraz to robia - bo to co robia jest baaaardzo nieladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze CDP nas zatrudni :)

kto tam pracuje ?? same dziadki co nie maja pojecia o grach??
jak mozna tlumaczyc cos tylko na podstawie słownika ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa - i dostaniesz takich wspolpracownikow jak ci ktorzy sa odpowiedzialni za polonizacje czy robienie instrukcji do herosow ? o dziekuje - z takimi ludzmi nie chce pracowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie chcę nikogo z CDp czepiać bo to była duża lokalizacja ale kazanie czzekać nam na niedokończony patch patcha to lekka przesada.

Czekamy na głos kogoś z CDP bo cos mnie martwi to że ludzie z CDP zabierają głos tylko wtedy jak łapią pochwały. No nic, czekam na newsa, czekam na kogoś z CDP, czekam na porządną poloniazcje patcha i na patch 1.2

dużo tego Oo''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guys, chwileczkę. Jeden z użytkowników znalazł jeden nieprzetłumaczony tekst. Dowiedziałem się od lokalizacji, że rzeczywiście został pomninięty przy poprawce. Gdyby Ubisoft nie zwalił patcha 1.1 to w ogóle nie byłoby problemu. Czy nie jesteście za bardzo krytyczni w tych uwagach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co znalazłem już drugi nie spolszczony przedmiot, nie wiem jak tam z umiejętnościami. A i takie pytanko czy tytani nie mogą mieć większych obrażeń niż 47> Bo jak zdejme z bohatera amulet(+1 do ataku) to ma 47, jak założe 47.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:50, Mike1292 napisał:

Czekamy na głos kogoś z CDP bo cos mnie martwi to że ludzie z CDP zabierają głos tylko wtedy
jak łapią pochwały.


To niesprawiedliwa ocena. Zobacz chociażby ile na forum wypowiada się dużo osób z pomocy technicznej, choć teoretycznie problemy techniczne powinno się zgłaszać właśnie do pracowników pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE[/]

dostalismy pelna bledow instrukcje
dostalismy pelna bledow karte z klawiszami
dostalismy pelna bledow rozpiske z potworami

wlasnie dostalismy patch polonizacyjny w ktorymtez sa bledy

to jest skandal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:50, Jay Z napisał:

Guys, chwileczkę. Jeden z użytkowników znalazł jeden nieprzetłumaczony tekst. Dowiedziałem
się od lokalizacji, że rzeczywiście został pomninięty przy poprawce. Gdyby Ubisoft nie zwalił
patcha 1.1 to w ogóle nie byłoby problemu. Czy nie jesteście za bardzo krytyczni w tych uwagach?


I muszę Ci(apnu? :P) przyznać rację, głównie powinniśmy zwalać winę na UBi, gdyby nie (powiedzmy szczerze) z*ebał komatybilności Patcha gralibyśmy już dawno w piękną polską wersję. Panowie z uBi olali polskę a my musimy dziękować CDP że się tym zajeli(mogli to olac przeciec)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:53, Mike1292 napisał:

a my musimy dziękować CDP że się tym zajeli(mogli to olac przeciec)


Nie, bo to nasz obowiązek. Ja się zgadzam na krytykę, bo powinnismy wydać patch, który nie pozostawia żadnego niedokończonego tłumaczenia. Tyle, że ta krytyka jest zbyt stanowcza IMO. W każdym razie, przecież się nie obrazimy ;) Osoby z lokalizacji jeszcze raz badają wszystko plik po pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko co jak wyjdzie patch 1.2
znowu Déjà vu ??
chyba juz na dniach ma sie pojawic - wiec moze lepiej poczekac az wyjdzie i wtedy wydac ta poprawke"CDP"
bo cos mi sie wydaje ze na tym sie nie skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:58, Luke PL napisał:

tylko co jak wyjdzie patch 1.2
znowu Déjà vu ??
chyba juz na dniach ma sie pojawic - wiec moze lepiej poczekac az wyjdzie i wtedy wydac ta
poprawke"CDP"
bo cos mi sie wydaje ze na tym sie nie skonczy :(


Mam nadzieję, że nie, bo Ubisoft dostał od nas pełen obraz tego, co zrobili w 1.1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji patcha stala sie rzecz dziwna. 3 kampania, 2 misja. Wybudowalem sobie budyneczek(nie pamietam jeszcze nazw) majacy przynosic mi 2000gp dochodu. O dziwo przynosi 200gp !!!!!

Zamkmiem tym gralem przeciez w 1 kampanii juz i wszystko bylo ok. Z tym, ze to byl patch 1.1. Albo wiec 1.11 cos skopal albo tak ma byc wtym scenariuszu. Prosilbym o informacje bo sie pogubilem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:55, Jay Z napisał:

> a my musimy dziękować CDP że się tym zajeli(mogli to olac przeciec)

Nie, bo to nasz obowiązek. Ja się zgadzam na krytykę, bo powinnismy wydać patch, który nie
pozostawia żadnego niedokończonego tłumaczenia. Tyle, że ta krytyka jest zbyt stanowcza IMO.
W każdym razie, przecież się nie obrazimy ;) Osoby z lokalizacji jeszcze raz badają wszystko
plik po pliku.


W tygodniach to tylko: WEEK_OF_FALCON-desc

Czemu osoby tworzące lokalizację zmieniały teksty angielskie na "brak specjalnego efektu" np. w tygodni pingwina a w mojej wersji, prywatnej z tłumaczenia (ach te słowniki) wyszło: Dobry tydzień dla pochodu (Jeżeli jesteś cesarzem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:50, Jay Z napisał:

Guys, chwileczkę. Jeden z użytkowników znalazł jeden nieprzetłumaczony tekst. Dowiedziałem
się od lokalizacji, że rzeczywiście został pomninięty przy poprawce. Gdyby Ubisoft nie zwalił
patcha 1.1 to w ogóle nie byłoby problemu. Czy nie jesteście za bardzo krytyczni w tych uwagach?


Do wszystkiego zawsze można się przyczepić na siłę. Zaś tłumaczenie, nawet prawdziwe (wina UBI itp) nie przekonuje co niektórych.

Jednakże tłumaczenie gry, które to było powodem opóźnień zarówno przy wydaniu gry, jak i wydaniu patcha do patcha z poprawkami w polonizacji sprawia, że nabywcy coraz bardziej się niecierpliwią, nie mówiąc już o agresywnym odreagowaniu.

Kupując grę PL okazuje się, ze tak do końca tekst nie jest w wersji PL.
Informacja o wydaniu terminu poprawki okazuje sie nieaktualna ze względu na przeciągnięcia i ponoć dziś miał się ukazać patch. Klienta zazwyczaj nie interesują problemy wydawcy, czy usprawiedliwienia, tylko to kiedy coś zostanie wydane, naprawione itp.

Im coś jest chuczniej reklamowane, im wiecej jest nabywców, tym większa jest krytyka w przypadku potknięć.

Pozdrawiam

ps. jeśli ukaże sie działający patch, który w pełni zmienia text ang na polski, to ciekawi mnie czy przy kolejnych patchach do gry ze strony Ubi, będzie się to odbijać niekorzystnie na wydawaniu takiego patcha do wersji PLi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:00, Lailonn napisał:

Po instalacji patcha stala sie rzecz dziwna. 3 kampania, 2 misja. Wybudowalem sobie budyneczek(nie
pamietam jeszcze nazw) majacy przynosic mi 2000gp dochodu. O dziwo przynosi 200gp !!!!!

Zamkmiem tym gralem przeciez w 1 kampanii juz i wszystko bylo ok. Z tym, ze to byl patch 1.1.
Albo wiec 1.11 cos skopal albo tak ma byc wtym scenariuszu. Prosilbym o informacje bo sie pogubilem...


Podobny blad mialem w kampani, wybudowalem kapitol dajacy 4000 gold a nastepnego dnia zobaczylem, iz mi przybylo tylko 200(mialem sakwe zlota czy cos takeigo). Pomoglo zapisanie gry i wczytanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie w spokoju chłopaków CDP przez rok spacerowałem do pracy obok budynku w którym jest CDP.
Spoko luzaki i co drugi trzyma RedBulla widać że są przepracowani
No chyba że to meni z innych firm tego budynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:06, xippon napisał:

Kupując grę PL okazuje się, ze tak do końca tekst nie jest w wersji PL.


Po zakupie ona jeszcze była PL :)

Dnia 21.06.2006 o 15:06, xippon napisał:

Informacja o wydaniu terminu poprawki okazuje sie nieaktualna ze względu na przeciągnięcia
i ponoć dziś miał się ukazać patch. Klienta zazwyczaj nie interesują problemy wydawcy, czy
usprawiedliwienia, tylko to kiedy coś zostanie wydane, naprawione itp.


Zgoda, to prawda.

Dnia 21.06.2006 o 15:06, xippon napisał:

ps. jeśli ukaże sie działający patch, który w pełni zmienia text ang na polski, to ciekawi
mnie czy przy kolejnych patchach do gry ze strony Ubi, będzie się to odbijać niekorzystnie
na wydawaniu takiego patcha do wersji PLi


Oby nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować