Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 15:07, Jay Z napisał:

> Kupując grę PL okazuje się, ze tak do końca tekst nie jest w wersji PL.

Po zakupie ona jeszcze była PL :)

I właśnie w taką wersję 1.0 gram - nie zauważyłem braków w spolszczeniu...czym większ pompa na starcie tym większa krytyka przy każdym potknięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:12, morthi napisał:

to zajrzyj do instrukcji jesli bledow nie widzisz albo do kart pomocy

przejrzałem instrukcję bez czytania...nie ma obrazków przy paru budynkach i tyle...
A nie czytałam jak się gra bo po przejściu dema nie musiałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehehee... Ktoś fajnie napisał... " poprawka poprawki do patcha poprawiającego błędy - LOL - nie mogę się doczekać patcha 1.2 :D "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to poczytaj...sie zdziwisz...ze klawisze nie pasuja do funkcji im przypisanych, ze obrazki zaposuja sie jako tiff a nie bmp i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może za pół roku jak wyjdzie drugie dobre juz wydanie Herosów, CDP pozwoli nam je nabyc za koszty wysyłki
Albo porysować płytke i wymienic (gwarancja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:55, Jay Z napisał:

> a my musimy dziękować CDP że się tym zajeli(mogli to olac przeciec)

Nie, bo to nasz obowiązek. Ja się zgadzam na krytykę, bo powinnismy wydać patch, który nie
pozostawia żadnego niedokończonego tłumaczenia. Tyle, że ta krytyka jest zbyt stanowcza IMO.
W każdym razie, przecież się nie obrazimy ;) Osoby z lokalizacji jeszcze raz badają wszystko
plik po pliku.


Rozumiem, iż taka krytyka może i jest zbyt stanowcza lecz popatrzmy na heros maniakow:
Od wyjścia 3 części, czekali na cos, cos przynajmniej dorówna swojej poprzedniczce. Wyszla IV – nie utrzymała zamierzonego poziomu. W koncu bardzo znana i solidna firm Ubisoft przejęła prawa i zaczęła robić WIELKI smaczek na V cześć. Artami, screenami, betą itp. Itd.. W końcu gdy tak długo oczekiwana gra wyszła, okazało się, ze jest straszliwa liczba błędów. Zawiedzeni gracze czekali na poprawkę. Poprawka ta znalazła się w 1 patchu, i kiedy wszystko miało być już cudowne, okazało się, iż patrz ten dalej zawiera błędy i w dodatku nie przetłumaczone teksty. Cierpliwość naszych graczy znowu została wystawiona na próbę, lecz oni mężnie czekali na KOLEJNA poprawkę. Gdy ta wyszła, po wstępnych pochwałach, ktoś powiedział iż 1 czy 2 teksty są nie przetłumaczone, wiec w tym momencie blokada, tak długo atakowana pękła i zaczęły się gorsze formy wyrażania swoich myśli. No i komu mieli wylewać swoje żale i na komu mieli ,,wieszać psy’’? Na Ubisofcie, który jest daleko i prawdopodobnie spłynęłoby to po nim jak woda po kaczce? Czy na CD projekt, który jest tak blisko, i w razie czego odpowie? Proszę jedynie, by obie strony powstrzymywały się od zbędnych komentarzy, gdyż naprawdę, winę tu ponosi Ubisoft, a gracze po prostu chcą otrzymać to, na co czekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:14, Pioo napisał:

Hehehee... Ktoś fajnie napisał... " poprawka poprawki do patcha poprawiającego błędy - LOL
- nie mogę się doczekać patcha 1.2 :D "

a to ja żem popełnił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest paranoja. Wczytywanie gry nic nie pomaga. Zamek przynosi losowy dochod. Od 30gp do 200gp. Wolna amerykanka...tak sie grac nie da ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:24, Lailonn napisał:

To jest paranoja. Wczytywanie gry nic nie pomaga. Zamek przynosi losowy dochod. Od 30gp do
200gp. Wolna amerykanka...tak sie grac nie da ;/

Dobre dobre... cieszę się że zostałem przy wersji 1.0 - może ma małe błedy ale i tak jest lepiej niż w 1.1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:24, Lailonn napisał:

To jest paranoja. Wczytywanie gry nic nie pomaga. Zamek przynosi losowy dochod. Od 30gp do
200gp. Wolna amerykanka...tak sie grac nie da ;/


no to ci współczuję, bo w moim wypadku pomogło (wersja 1.0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czepiasz sie - przeciez wszystko jest dobrze - ten patch (1.11) to arcydzielo CDP - oni nie maja sobie nic do zarzucaenia a ja sie czepiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:27, morthi napisał:

czepiasz sie - przeciez wszystko jest dobrze - ten patch (1.11) to arcydzielo CDP - oni nie
maja sobie nic do zarzucaenia a ja sie czepiam


wiesz Morthi, życie byłoby prostsze i dla Ciebie, i dla ludzi z CDP gdybyś poszedł zagrać w Herosów i już nie biadolił ok? ;) A jak znajdziesz jakiś błąd uznaj, iż to przez twój wymęczony wzrok go ujrzałeś i graj dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ..... nie wiem czy tylko ja tak mam jest to bardzo maly blad ktory nie wiem czy ktos oprocz mnie ma ale jestem estetą ..... po zainstalowaniu patcha dla EK tnie mi sie Intro (filmik)..... czy komus innemu to sie zdarza ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o przekazanie do działu lokalizacji aby chłopaki za bardzo nie męczyli się w poszukiwaniu. Poszukam jeszce w innych miejscach:)

p0-texts.pak >> Text\Game\Artifacts :
Następujące pliki "Description w katalogach"

Bonestudded_Leather
Boots_of_Swiftness
Helm_of_Chaos
Jinxing_Band
Ring_of_Celerity
Skull_Helmet
Valorious_Armor
Wispering_Ring

//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:27, morthi napisał:

czepiasz sie - przeciez wszystko jest dobrze - ten patch (1.11) to arcydzielo CDP - oni nie
maja sobie nic do zarzucaenia a ja sie czepiam



Jesli dobrze rozumiem dotychczasowe wypowiedzi to dupy dal Ubisoft a nie CDP. Nie widze wiec powodu najezdzac na CDP. W sumie to pierwszy bug jaki mi sie przytrafil. Szkoda tylko, ze to taki, ktory uniemozliwia gre ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:37, Lailonn napisał:

Jesli dobrze rozumiem dotychczasowe wypowiedzi to dupy dal Ubisoft a nie CDP. Nie widze wiec
powodu najezdzac na CDP. W sumie to pierwszy bug jaki mi sie przytrafil. Szkoda tylko, ze to
taki, ktory uniemozliwia gre ;/


ja sie juz nie wypowiadam na temat tego patcha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować