Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

mam takie pytanko, czy zostanie wydany patch, ktory poprawia sporo niedorobek spolszczenia? (sporo teksotw jest nie spolszczonych, nie tylko czarów itp ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 16:54, Shadow SSJ Warrior napisał:

Ja mam cieższa dole:( Dopiero Liceum:( Profilo moje to obsługa Access''a i takie tam (dokładniej
zarządzanie informacją)


Uuuuu przyjacielu... to jeszcze szeroka droga przed tobą :P Kurcze.. przeliczyłem się troszeczkę ... na naczelnego to jeszcze jestes zamłody.... ale poczekamy... zobaczymy... jakby co to wiesz kto ci ta robotę załatwił.. Mam nadzieje ze będziesz pamiętał o mnie :D
A tym czasem ja się zmywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:08, morthi napisał:

chcieliscie dobrze- wyszlo jak zwykle


jak zwykle?? przeciez wszystkie polonizacje CD-Projektu satły zawsze na najwyzszym z mozliwych poziomie!
Grałes w Baldurs Gate I i II ? Grałes w Icewind Dale? grałes w Planescape Torment? TO BYłO MISTRZOSTWO SWIATA
kazdemu zdarzają sie błedy, trzeba troche cierpliwosci, a napewno nie pozałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 17:08, Pioo napisał:

> Ja mam cieższa dole:( Dopiero Liceum:( Profilo moje to obsługa Access''a i takie tam (dokładniej

> zarządzanie informacją)

Uuuuu przyjacielu... to jeszcze szeroka droga przed tobą :P Kurcze.. przeliczyłem się troszeczkę
... na naczelnego to jeszcze jestes zamłody.... ale poczekamy... zobaczymy... jakby co to wiesz
kto ci ta robotę załatwił.. Mam nadzieje ze będziesz pamiętał o mnie :D
A tym czasem ja się zmywam...


Jestem zbyt ambitny i kiedys przez to bede miał problemy:(

:D Twe zasługi zostaną wynagrodzone (kiedyś), o ile zostane (chociaż w to wątpie), a tak przy okazji panowie z dzialu lokazlizacji postarali się malo bugów jest:) Ale mnie już oczy bolą a jeszcze 4 808 plików do przeczytania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 17:05, neonek90 napisał:

mam takie pytanko, czy zostanie wydany patch, ktory poprawia sporo niedorobek spolszczenia?
(sporo teksotw jest nie spolszczonych, nie tylko czarów itp ...)


Panowie z Działu lokalizacji CDP już nad tym pracują ;D chociaż w łatce do uaktualnienia ubi (1.1) pozostało kilka byków, to ich za duzo nie ma... Jeszcze tych nieszczesnych czarów nie znalazłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 15:24, Lailonn napisał:

To jest paranoja. Wczytywanie gry nic nie pomaga. Zamek przynosi losowy dochod. Od 30gp do
200gp. Wolna amerykanka...tak sie grac nie da ;/

Sprawdziłeś na opisie tygodnia ? Może jest akurat tydzień w którym generowany jest losowo dochód z zamku.
Pamiętam , że miałem taki tydzień w którym nic mi nie przybywało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki postarali się, zostało mi do przejżenia 4 378 plików, w 1 066 folderach. Mało błędów jest doprawdy, dziś już koń cze bo ile można patrzeć w ten monitor:)

Powinni podmienić plik description w lokalizacji:
Text\Game\Heroes\Persons\Inferno\Biara

Trudno znaleść bugi w tłumaczeni waszych chłopaków :D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się wkurzę. Czemu zmienił mi sie poziom trudności gry na "Łatwy"? Miałem ustawiony "Normalny" i nie mam pojęcia jak to zmienić. Czy to przez te patche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 18:16, HumanGhost napisał:

Zaraz się wkurzę. Czemu zmienił mi sie poziom trudności gry na "Łatwy"? Miałem ustawiony "Normalny"
i nie mam pojęcia jak to zmienić. Czy to przez te patche?

Miałem to samo. Po instalacji patcha poziom zmienił mi się z ciężkiego na normalny. Pewnie to przez dodanie kolejengo poziomu trudności w patchu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 18:24, HumanGhost napisał:

Tylko jak to zmienić? Nie zamierzam grać na łatwym poziomie. Równie dobrze mogę sobie odpalić
Solitair i pograć z Windowsem.

Nie wiem, czy przypadkiem poziom trudności nie jest ustawiany na całą kampanię... Czyli musisz skończyć kampanię i na następną możesz zmienić poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 18:31, HumanGhost napisał:

Ehh beznadzieja. Dobrze chociaż, że to ostatnia misja kampanii. Trudno, rozgromię wroga i lece
dalej. ;-)

Ja tak miałem w kampanii Haven. Też na szczęście już pod koniec... Teraz na ciężkim w inferno pewne problemy są, ale na razie daję radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 18:34, STARSCR3AM napisał:

przeciez w kazdej chwili mozna zmienic poziom trudnosci <ściana>

jakoś dziwne, ale kiedy zmieniałem poziom w trakcie kampanii, to nie widziałem żadnej różnicy w zachowaniu komputera, a po wyłączeniu gry, automatycznie zmieniał się na poprzedni... Dopiero po zmianie w nowej kampanii utrzymał się nowy poziom... chyba, że to błąd jakowyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie pewnie chodzi, że można zmienić poziom trudności w menu wyboru kampanii i wczytania gry. Tylko, że nawet jak zmienisz i wczystasz grę to gra nie zaakceptuje zmiany i będzie jak poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:09, HumanGhost napisał:

Tobie pewnie chodzi, że można zmienić poziom trudności w menu wyboru kampanii i wczytania gry.
Tylko, że nawet jak zmienisz i wczystasz grę to gra nie zaakceptuje zmiany i będzie jak poprzednio.


Pozostaje zacząć od początku? A może to jest tak, że ten patch utrudnia gre i dlatego wam się tak te poziomy pozmieniały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema :D Czy ktos moglby mi pomoc... Bo zacielam sie w trzeciej kampani w piatej misji :( Nie wiem co tam mam robic...Mam znalezc ten amulet czy cos nekromancji...ale nie czaje jak,gdzie,o co cho?Prosze o wskazowki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować