Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

obeliskow mowisz.... no to mam klopot bo cos obliskow chyba nie mam... drugi raz gram w ta plansze i przeszperalam cala wyspe i jakos sie polapac nie moge.... ale trzeba probowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu ktos kto ma myszke ustawiona dla leworecznych?
Bo zauwazylem u siebie taki problem, ze nie moge przenoscic jednostek z garnizonu do herosa z wcisinietym przyciskiem, bo zamiast podniesc jednostke to macham kamera, to samo jest w czasie fazy taktycznej bitwy.... :(

Generalnie prawy przyciska dziala poprawnie tylko z tym przenoszeniem jest problem, jak by panowie z CDP mogli cos w patchu poprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po tym calym zamieszaniu z patchami, jest jedna dobra wiadomosc dla swiata h5 :D

jak donosi CH - Fabrycjusz w wywiadzie na temat trybu tur jednoczesnych:

On the question of the "simultaneous turns" :
FC : We haven''t forgotten this mode, and we''re still working on it. It will be added to the game in the future.


a juz myslalem, ze dali sobie na luz z tym trybem, na szczescie sie mylilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 19:15, Keroth napisał:

> Tobie pewnie chodzi, że można zmienić poziom trudności w menu wyboru kampanii i wczytania
gry.
> Tylko, że nawet jak zmienisz i wczystasz grę to gra nie zaakceptuje zmiany i będzie jak
poprzednio.

Pozostaje zacząć od początku? A może to jest tak, że ten patch utrudnia gre i dlatego wam się
tak te poziomy pozmieniały ;)



hehehe no własnie ;]
z drugim patchem wszystkie opisy bedą po angielsku i wtedy bedzie opcja very very very easy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czesc mam pytanie dlaczego w misji ekspansja (kampania mrocznych elfów) mam jasnobrązowy namiot a straznica jest czerwona? brakuje mi jednego obeliska do odsloniecia moze ktos wie gdzie jest artefakt (łzy...)?
czy ten brakujący obelisk jest za ta brama jest za nia jakis teleport wiec moze prowadzi do tego obeliska ? pomocy bo nie moge dalej grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 14:51, Jay Z napisał:

> Czekamy na głos kogoś z CDP bo cos mnie martwi to że ludzie z CDP zabierają głos tylko
wtedy
> jak łapią pochwały.

To niesprawiedliwa ocena. Zobacz chociażby ile na forum wypowiada się dużo osób z pomocy technicznej,
choć teoretycznie problemy techniczne powinno się zgłaszać właśnie do pracowników pomocy technicznej.

nie, źle mnie zrozumiałeś :) chodzi mi o to że gdyby TERAz nikt nie odpisał ym się martwił, ale że informacj dostaliśmy od razu jestem spokojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 21:21, MuMeNs8 napisał:

Brawo dla CDP niżej jest screen z wyborem kampani:)


mnie nawet z tą łatką polonizacyjną się tak nie robi nie wiem czemu tak samo było z fable dużo osobom znikały napisy a u mnie było wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie teraz przeszłem 1 misje kampani Sylvan i po zakończeniu gra wyszła do wyboru misji z sylvan a 2 mapa jest nieodkryta,trzeba będzie reinstal zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z moim sprzętem mam pIV 2:00GHz karte graficzną radeona9600 i mi chodzi na very low bez zacinki a na low czary mi sie zacinają(miałem 512ram) disiaj kupiłem sobie 512 ram i teraz mam 1024 ram i mi się dalej zacina na low pomóżcie może ktoś też ma taki problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:18, alibi100 napisał:

mam problem z moim sprzętem mam pIV 2:00GHz karte graficzną radeona9600 i mi chodzi na very
low bez zacinki a na low czary mi sie zacinają(miałem 512ram) disiaj kupiłem sobie 512 ram
i teraz mam 1024 ram i mi się dalej zacina na low pomóżcie może ktoś też ma taki problem


Po pierwsze : najnowsze sterowniki ( ja mam Radeona 9200, gra mi nie chodziła w ogóle, gdyby nie pomoc Morthiego to pewnie bym jeszcze troche pozcekal, zanimbył pogram, więc jeszce raz dzięki Morthi:) )
Jak to nie pomoże, proponuje format i reinstalke windowsa, ew. spróbuj ściągnąć Service Packa, bo zakładam, że masz Windowsa XP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:21, morthi napisał:

taa:) najnowsze sterowniki i uaktualniony system to podstawa :)


mam sp2 i najnowszą wersje sterownikłw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować