Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2006 o 22:26, MuMeNs8 napisał:

Wam normalnie działa gra po zainstalowaniu tego nowego patcha? bo mi nawet reinstal nie pomógł
i kampani nie mog ę skończyć:/


mnie działa bez zażutu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:27, alibi100 napisał:

> Wam normalnie działa gra po zainstalowaniu tego nowego patcha? bo mi nawet reinstal nie
pomógł
> i kampani nie mog ę skończyć:/

mnie działa bez zażutu


Może przeleć antyvirem cały system, być może jakiś upierdliwy wirus się wkradł:P
P.S. Ja dziś reinstalke robiłem windowsa i szczerrze powiedziawszy, gra mi przyspieszyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. dziwna sprawa z tymi tygodniami. Wie ktos gdzie sa opisy wszytskich? No bo na mapkach MP zazwyczaj są zwykłe tygodnie(tydzieś świstaka etc.) A w 2 mapce kampanii HAven jest pełno zaczepistych tygodni :D NIe wiem czy to przypadek czy w każdej mapie jest inaczej. Kilka wychwyconych.

Swoją drogą ten drugi, czyżby jednostka w dodatku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:33, Mike1292 napisał:

Hmm.. dziwna sprawa z tymi tygodniami. Wie ktos gdzie sa opisy wszytskich? No bo na mapkach
MP zazwyczaj są zwykłe tygodnie(tydzieś świstaka etc.) A w 2 mapce kampanii HAven jest pełno
zaczepistych tygodni :D NIe wiem czy to przypadek czy w każdej mapie jest inaczej. Kilka wychwyconych.

Swoją drogą ten drugi, czyżby jednostka w dodatku? :D


Ciekawa jeednostka... Poziom podstawowy, Chomik ; poziom rozszerzony : Chomik...
Wyobrażam sobie już jego atak, morderczy skok z zebami na przeciwnika:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:37, paweldomar1 napisał:

> Hmm.. dziwna sprawa z tymi tygodniami. Wie ktos gdzie sa opisy wszytskich? No bo na mapkach

> MP zazwyczaj są zwykłe tygodnie(tydzieś świstaka etc.) A w 2 mapce kampanii HAven jest
pełno
> zaczepistych tygodni :D NIe wiem czy to przypadek czy w każdej mapie jest inaczej. Kilka
wychwyconych.
>
> Swoją drogą ten drugi, czyżby jednostka w dodatku? :D

Ciekawa jeednostka... Poziom podstawowy, Chomik ; poziom rozszerzony : Chomik...
Wyobrażam sobie już jego atak, morderczy skok z zebami na przeciwnika:P


może chodzi o impów i chowańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 22:39, alibi100 napisał:

> > Hmm.. dziwna sprawa z tymi tygodniami. Wie ktos gdzie sa opisy wszytskich? No bo
na mapkach
>
> > MP zazwyczaj są zwykłe tygodnie(tydzieś świstaka etc.) A w 2 mapce kampanii HAven
jest
> pełno
> > zaczepistych tygodni :D NIe wiem czy to przypadek czy w każdej mapie jest inaczej.
Kilka
> wychwyconych.
> >
> > Swoją drogą ten drugi, czyżby jednostka w dodatku? :D
>
> Ciekawa jeednostka... Poziom podstawowy, Chomik ; poziom rozszerzony : Chomik...
> Wyobrażam sobie już jego atak, morderczy skok z zebami na przeciwnika:P

może chodzi o impów i chowańców


eee?? ja bym to nazwał easter eggiem albo zapowiedzią dodatku, buahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze nikt jeszcze niesłyszał o ukrytych jednostkach wystarczy przejsc wszystki misje na maksymalnym poziomie trudnosci i pojawiaja sie 3 armie : Dźungla, Madagaskar i Krwiorzercze zwierzątka futerkowe. Tych trzecich obawiam sie najbardziej. A tak powaznie to albo ktos sobie łyknal czegos procentowego przy polonizacji albo jakis ester egg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Czy przeszedl ktos z Was scenariusz Łza Ossira?
Pokonalem wszystkich wrogow, ale nie mam pojecia gdzie moze byc Łza Ashy.
Nie mam zadnych wskazowek, nie ma rowniez zadnych obeliskow.
Jesli ktos jest w stanie mnie naprowadzic, to bede wdzieczny :).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2006 o 23:22, treeby napisał:

Hej!
Czy przeszedl ktos z Was scenariusz Łza Ossira?
Pokonalem wszystkich wrogow, ale nie mam pojecia gdzie moze byc Łza Ashy.
Nie mam zadnych wskazowek, nie ma rowniez zadnych obeliskow.
Jesli ktos jest w stanie mnie naprowadzic, to bede wdzieczny :).

Pozdrawiam


Chodzi o to, ze sa ale nie wszystkie? Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem poruszyć temat ulubionych zamków w hommV, żeby nei powstawało jescze więcej tych tematów.
Jaki jest wasz ulbiony zamek, jakiego macie ulubionego bohatera i w jaką macie taktykę.

Moim ulubionym zamkiem jest Necropolis (kto się domyślił? :P), a ulubionym bohaterem jest Vladimir "szpetny" Reanimator (BTW fajne nazwisko). Zdążyłem już wypracować technikę budowania budynków w określonej kolejności, ale to by za długo rozpisywać. Lubie też zdobywać nowe zamki a potem ściągać jednostki do siebie :P.

Bohaterem dążę do uzyskania Howl od Terror, ale żadko się to udaje. Zawsze rozwijam Nekromancję, Logistykę, Magie Przywołań, Mistycyzm, Atak i Oświecenie.

Moja taktyka:

Smoki: Generalnie nie używam smoków, bo po co
Szkielety: Główni łucznicy i zawsze ich sporo.
Kostuchy: Defensywna jednostka. Nie wychodzę nimi poza połowę pola bitwy.
Zombie: Również są jednostką defensywną i czasem mięsem armatnim.
Wampiry: Główna jednostka ofensywna. Świetnie sprawdza się przy atakowanie dużych oddziałów niskich poziomów (brak kontrataku, wysysanie życia)
Duchy: Druga jednostka ofensywna. Atakuję nimi większe odziały wroga, bo mają świętną zdolność, która często uniemożliwia kontratak.
Lisze: Zawsze 2 odziały, co daje 4x rozkład, poza tym chmura śmierci świetnie sprząta małe odziały.
Taktykę walki liszami można wyjaśnić pytaniem: "Wolisz śmierć szybką, lecz bolesną, czy śmierć powolną, lecz...równie bolesną?" :)

Bohater: Używam wskrzeszenia umarłych, żeby ograniczyć straty w armii. Czasem skowyt banshee i wezwanie żywiołów (wierzcie mi przydają się często).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem mozliwosci byc na forum od 2 miechow wiec powiedzcie mi cos o Herosie 5 czy jest fajny i czy lepszy od 3 i opowiedzcie cos jak mozecie z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie olewacie jak ktos ma problem :/ Ponawiam post:
Odpalam gre i chodzi calkiem ladnie i plynnie. Po jakichs 20 minutach miala zwyczaj wylaczac mi kompa. Ale na tyle skutecznie ze wcisniecie POWER nie dawalo zadnych rezultatow i komputer pozostawal martwy. Dopiero po wyjeciu wtyczki z gniazdka i ponownym wsadzeniu komputer sie uruchamial. Z poczatku myslalem ze to wina zasilacza i sprobowalem przeslotowac wtyczke zasilacza na plycie glownej. Dalo to o tyle efekt ze teraz po 20 min. gry komputer calkowicie mi sie zawiesza.
Podstawowe wymagania gry spelniam.
Prosze o jakies porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 00:05, KwasCh napisał:

Prosze o jakies porady.


Miałem podobną sytuację już podczas grania w demo - pomogła naprawa zasilacza. Okazało się, że napięcie +3,3 V spadło mi do wartości 2,6 V. Jeżeli masz możliwość to zmień zasilacz, np. pożycz od kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem już na skraju załamania nerwowego. robiłem WSZYSTKO żeby przejść 3 misję inferno (na hardzie), nawet 3 razy od początku leciałem kampanię żeby wytrenować optymalnego bohatera ale i tak nie mogę pokonać tego Gilraena. nie wiem o co chodzi, czy ja jestem za słaby czy istnieje jakiś złoty środek którego nie znam. poradźcie mi coś, bo zwariuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 00:54, STARSCR3AM napisał:

ja tez cos znalazlem ;);););)

"Prawie" można się nabrać ;)
Zabrakło tylko odpowiedniej czcionki do Twojej ksywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować