Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

to ze tlumaczenie zostalo skopane przez ubi to niestety ale tak bywa - na szczescie zostalo juz to naprawione...ja jak na razie zauwazam same plusy nowego patcha :)

wydaje mi sie nawet ze grafika sie poprawila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 08:35, pucka napisał:

Nie no ja juz wymiekam w tych H V ... :) Kto przeszedl 3 kampanie zwlaszcza 5 misje?? Bo nie
czaje o co chodzi... Mam znalezc amulet nekromancji?? Ale gdzie ...?? Przeszperalam cala wyspe
i bezowocnie :[ niech mi ktos poradzi :(

:]


amulet nekromancji ma godryk który jest w mie ście hikm i musisz go pokonać i odzyskać amulet w ciągu chyba miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 08:16, DiDivor napisał:

Dla wszystkich niecierpliwych graczy przygotowałem (sam, a jak) patch, który poprawia zangielszczone
opisy artefaktów, wymienione przez Shadow SSJ Warrior. Jeśli jeszcze coś znajdę, dodam
to do mojego patcha.
Starałem się, żeby wszystko było najwyższej jakości, jak jak tłumaczenie CDP. Sami oceńcie
:)


Hehe dzięki za podziękowanie :D
>> THX for Shadow SSJ Warrior

Tylko zły patent dałeś aby zobaczyli strukture plików, wiesz nie każdy w to umiał wejść bez zapoznania sie z ówczesną soulucją jak podmieniać plik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 09:33, morthi napisał:

na uzytek wlasny jest zgodne ;)


Czyżby? Nie ma w licencji zapisu o zakazie jakiejkolwiek modyfikacji kodu? Bo w takim przypadku to i tłumaczenie, że na użytek własny nie pomoże. Przynajmniej wg Twoich poprzednich wypowiedzi :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no właśnie sam się zastanawiałem o tym i szukałem euli dla Herosów. Ale chyba tylko podczas instalacji jest, będę musiał sprawdzić. Zawsze przelatuję licencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:01, BlackBomb napisał:

A gdzie znajdę opis tygodni (np co w danym tygodniu się dzieje)?



najedz poprostu na te miejsce gdzie konczysz tydzien i powinno ci wyskoczyc co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego patcha, mam parę uwag i stwierdzeń :)

- plik Readme z mojego patcha zawiera błąd, który zauważył morthi. Tutaj jest jego poprawiona wersja :)

http://rapidshare.de/files/23760721/ReadmeCorrected.zip.html

- Patch jest tak samo legalny (według mnie) jak wszystkie inne MOD''y do gry Heroes V, bo przecież działa na taj samej zasadzie :)

- Dziwi mnie jedno. Opisy niektóre z tych artefaktów zostały przetłumaczone przez CD Project (np: Czaszkowy Hełm), jedak zamiast dać je do pliku Description.txt zapisywano je w jakiś innych plikach tekstowych. Jak dla mnie to już szczyt niedbalstwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:04, BlackBomb napisał:

A nie ma jakiejś stronki z opisem wszystkich (chodzi tylko o polską lub angielską)?


tego to nie wiem bo nie szkuałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 09:52, Marrbacca napisał:

Hm, no właśnie sam się zastanawiałem o tym i szukałem euli dla Herosów. Ale chyba tylko podczas
instalacji jest, będę musiał sprawdzić. Zawsze przelatuję licencję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:05, DiDivor napisał:

- Dziwi mnie jedno. Opisy niektóre z tych artefaktów zostały przetłumaczone przez CD Project
(np: Czaszkowy Hełm), jedak zamiast dać je do pliku Description.txt zapisywano je w jakiś innych
plikach tekstowych. Jak dla mnie to już szczyt niedbalstwa :(



i skad wlasnie jest moja tak duza krytyka poczynan CDP w stosunku do nas gracz-nabywcow polskiej wersji jezykowej

mam nadzieje ze Shadow SSJ Warrior jak i DiDivor zostana nagrodzeni przez CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:04, BlackBomb napisał:

A nie ma jakiejś stronki z opisem wszystkich (chodzi tylko o polską lub angielską)?

W angielskiej wersji jest dużo więcej szczegółow w każdym opisie, w polskiej zostało zmienione to... Zresztą zauważysz sam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oplska strona h5 na gram.pl jest do bani - poziom jezyka ktyory jest na niej uzywany wola po monste do nieba - rozumiem ze ma byc mlodziezowo ale...niesmak pozostaje - to oficjalna strona

a to ze nie ma na niej najwazniejszych rzeczy to inna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 09:08, Marrbacca napisał:

Tak, fajne są te nazwy tygodni... tylko mogli się trochę lepiej postarać. Po trochę dłuższej
grze zaczynają się nudzić te w stylu "W tym tygodniu niedobrze być ###"


hmm.. ale w 1.0 nic takiego nie było, nie?

Zawsze było tylko TYDZIEŃ ŚWIASTAKA i
BRAK SPEC|ALNEGO EFEKTU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:08, morthi napisał:

> - Dziwi mnie jedno. Opisy niektóre z tych artefaktów zostały przetłumaczone przez CD Project

> (np: Czaszkowy Hełm), jedak zamiast dać je do pliku Description.txt zapisywano je w jakiś
innych
> plikach tekstowych. Jak dla mnie to już szczyt niedbalstwa :(


i skad wlasnie jest moja tak duza krytyka poczynan CDP w stosunku do nas gracz-nabywcow polskiej
wersji jezykowej

mam nadzieje ze Shadow SSJ Warrior jak i DiDivor zostana nagrodzeni przez CDP

:D morthi zalezy o jakiej nagrodzie mówisz, bo jak panowie z CDP się uprą to mogą nas zaprosić jedynie na ... Wokandę, że niby licencje złamaliśy ;D hehe żart;D Tak naprawde nie wiem czy zostaniemy jakos specjalnie nagrodzeni
Patrzeć a tu na sklepowe pułki trafia Nowe wydanie Heroes z wbudowanym 1.2 i na ostatniej stronie instrukcji w autorach polskiej wrsji siebie widzę :D Ehhh, marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować