Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 10:38, michal19 napisał:

> jak na razie okazuje sie ze Shadow SSJ Warrior i DiDivor sa bogami - pracuja lepiej od
pracownikow
> CDP przygotowujacych latke...

Hmmm, skąd wiesz ile pracownicy CDP poprawili? Bo koledzy zrobili tylko parę artefaktów...
Mógłbym tą "lepszą" pracę podliczyć na palcach jednej ręki + 1 góra 2 palce drugiej :)

Bardzo się cieszę, prywatna inicjatywa, koledzy się chcą wykazać, ale wydaje mi isę że porównanie
jakie robicie do pracy CDP są trochę takie typu porównanie Powierzchni rosjii i powierzchni
księstwa Monako.


Panowie z CDP zrobila naprawde wiele, trudno cos wychwycić, ale ich praca polega na tym by nie pomijali błedów, a tym bardziej by nie pomijali tekstów podczas tłumaczenia;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie bardzo smuci ze gracze musza poprawiac "profesjonalistow" z CDP ktorzy wypuscili takiego patcha

ilosc bledow ktore sie pojawiaja przy Herosach 5 wersja polska swiadcza o braku profesjonalizmu. przy tej grze pracuje sztab ludzi i nie potrafia sobie poradzic z prostymi problemami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:40, Shadow SSJ Warrior napisał:

Panowie z CDP zrobila naprawde wiele, trudno cos wychwycić, ale ich praca polega na tym by
nie pomijali błedów, a tym bardziej by nie pomijali tekstów podczas tłumaczenia;]


Oczywiście, przy czym wiadomo że jest to praktycznie niemożliwe, przy rozmiarach obecnych gier, i dopiero jak gra wyjdzie na rynek i tłumy graczy będą grać, właśnie z ich pomocą można poprawić to co zostało przeoczone.

Niemniej uważam że parę artefaktów na krzyż nie jest powodem umniejszania ogromnej pracy ludzi którzy tłumaczyli grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:39, michal19 napisał:

> spox :) tylko zebys za duzo bledow nie znalazl :D bo chlopcom z cdp bedzie przyrko ;)


Oj bo jak bedzie poprawka rozmiarów wartych wspomnienia, żebym ja się błędów nie zaczał doszukiwać
:)


A jaki masz profil wiedzy:D Ja zajmuje sie bazami danych ale i serwisem komputerowym;D Więc zabiegi w tłumaczeniach, wymiana grafy w starych grach to dla mnie mała trudność;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:43, michal19 napisał:

> Panowie z CDP zrobila naprawde wiele, trudno cos wychwycić, ale ich praca polega na tym
by
> nie pomijali błedów, a tym bardziej by nie pomijali tekstów podczas tłumaczenia;]

Oczywiście, przy czym wiadomo że jest to praktycznie niemożliwe, przy rozmiarach obecnych gier,
i dopiero jak gra wyjdzie na rynek i tłumy graczy będą grać, właśnie z ich pomocą można poprawić
to co zostało przeoczone.

Niemniej uważam że parę artefaktów na krzyż nie jest powodem umniejszania ogromnej pracy ludzi
którzy tłumaczyli grę.

Z tym, że ja szukałem w tekstach już wypakowanych z gry;D nie musiałem nawet H5 odpalać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:40, morthi napisał:

a mnie bardzo smuci ze gracze musza poprawiac "profesjonalistow" z CDP ktorzy wypuscili takiego
patcha


Czy wiesz ile błędów ten patch popawia? Jesli powiesz na przykład (mając pewność) że patch poprawia tyle samo co patch kolegów z forum - przyznam ci rację co do jakości tegoż.

Dnia 22.06.2006 o 10:40, morthi napisał:

ilosc bledow ktore sie pojawiaja przy Herosach 5 wersja polska swiadcza o braku profesjonalizmu.
przy tej grze pracuje sztab ludzi i nie potrafia sobie poradzic z prostymi problemami


Taka ilość błędów jest? Kurcze ale jazda, chyba muszę odpuścić z grami bo już mi się zrok psuje. Mam pytanie: eśli jesteś w szkole(a jeśli byłeś to sobie proszę przypomnij), ile średnio błędów zawierało twoje "statystyczne" ;) wypracowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy mozecie mi odpowiedziec gdzie sa te dodatkowe mapy w Homm5 bo chyba te 10 map to nie wszystko a innych nigdzie nie moge znalezc. dziekuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niemniej jednak jesli kupisz mercedesa a okaze sie ze tapicerka jest nie przyszyta tylko przyklejona to bedziesz sie chyba zloscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:40, morthi napisał:

a mnie bardzo smuci ze gracze musza poprawiac "profesjonalistow" z CDP ktorzy wypuscili takiego
patcha

ilosc bledow ktore sie pojawiaja przy Herosach 5 wersja polska swiadcza o braku profesjonalizmu.
przy tej grze pracuje sztab ludzi i nie potrafia sobie poradzic z prostymi problemami



Naprawdę rozwalają mnie Twoje wypowiedzi , sledzę ten wątek i widzę że albo pouczasz innych użytkowników forum, albo próbujesz udowodnić jaki to CDP jest be , bo nie pracują tam profesjonaliści. Opamiętaj się trochę , przeczytaj kilka swoich wypowiedzi i zastanów się. Praca przy tłumaczenie H V była ogromna , zdarzają się błędy , na które CDP reaguje . Rozumiem że jesteś profesjonalistą , który robi wszystko na tip top bez prawa błędu czy przeoczenia , w takim razie gratuluję Tobie i Twoim znajomym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bron CDP i ciesz sie z bledow w grze ktore zrobilo CDP skoro uwazasz ze sa tacy dobrzy.

atakuje tylko i wylacznie ludzi ktorzy sa odpowiedzialni za karygodne bledy ktorych absolutnie byc nie powinno

myslalem ze wiecej wpadek takich jak z instrukcja czy polskim demem nie bedzie - mylilem sie - nadal sa bo ci sami ludzie wciaz pracuja przy tym projekcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:45, Shadow SSJ Warrior napisał:

Z tym, że ja szukałem w tekstach już wypakowanych z gry;D nie musiałem nawet H5 odpalać;D


A jaki to ma związek?

>A jaki masz profil wiedzy:D Ja zajmuje sie bazami danych ale i serwisem komputerowym;D Więc zabiegi w >tłumaczeniach, wymiana grafy w starych grach to dla mnie mała trudność;D

Tu zbyt duża wiedza nie jest potrzebna. Dlatego że nie mogę szukać błedów w tłumaczeniu takich - że czegoś nie przetłumaczyliście, bo wy wyszukujecie błędy i je tłumaczycie --> więc żebym to tak oceniał musielibyście spolszczyć całą grę.

Ja tu mówię tylko o błędach językowych - a tu wiedza jaka jest potrzebna jest dostępna na języku polskim w każdej podstawówce:) (inna sprawa żę to był przedmiot którego bardzo nie lubiłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:46, morthi napisał:

niemniej jednak jesli kupisz mercedesa a okaze sie ze tapicerka jest nie przyszyta tylko przyklejona
to bedziesz sie chyba zloscic...


Hmm, to czemu na Mercedesy też jest gwarancja? Swoją drogą jesli znajdziesz mi samochód który jest na prawdę wykonany idealnie- mów który, już zbieram na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:50, morthi napisał:

bron CDP i ciesz sie z bledow w grze ktore zrobilo CDP skoro uwazasz ze sa tacy dobrzy.


Znajdź ludzi któzy spolszczą grę bez ani jednego błędu - jeśli to udowodnią, zapewne bedzie ostra walka o nich.
Każdy chętnie takich zatrudni.

Dnia 22.06.2006 o 10:50, morthi napisał:

atakuje tylko i wylacznie ludzi ktorzy sa odpowiedzialni za karygodne bledy ktorych absolutnie
byc nie powinno


Karygodne błędy to masz w FarCry by Cenega. Używaj adekwatnego do sprawy słownictwa bardzo cię proszę.

Dnia 22.06.2006 o 10:50, morthi napisał:

myslalem ze wiecej wpadek takich jak z instrukcja czy polskim demem nie bedzie - mylilem sie


Co cię tak w instrukcjii gryzie?
Mam propozycję - zrób własną instrukcję do gry - my ocenimy.

Dnia 22.06.2006 o 10:50, morthi napisał:

- nadal sa bo ci sami ludzie wciaz pracuja przy tym projekcie


Ciekaw jestem jak ty byś pracował na takim stanowisku - coś mi się wydaje że byś krzyczał a nie pracował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:51, michal19 napisał:

> niemniej jednak jesli kupisz mercedesa a okaze sie ze tapicerka jest nie przyszyta tylko
przyklejona
> to bedziesz sie chyba zloscic...

Hmm, to czemu na Mercedesy też jest gwarancja? Swoją drogą jesli znajdziesz mi samochód który
jest na prawdę wykonany idealnie- mów który, już zbieram na niego.

jeżeli bedzie wykonany idealnie to nikogo na niego nie bedzie stać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:50, morthi napisał:

bron CDP i ciesz sie z bledow w grze ktore zrobilo CDP skoro uwazasz ze sa tacy dobrzy.

atakuje tylko i wylacznie ludzi ktorzy sa odpowiedzialni za karygodne bledy ktorych absolutnie
byc nie powinno

myslalem ze wiecej wpadek takich jak z instrukcja czy polskim demem nie bedzie - mylilem sie
- nadal sa bo ci sami ludzie wciaz pracuja przy tym projekcie


Nie bronię CDP , sam mam kilka "wątpliwości" co do ich działalności ;) , natomiast uważam że totalne mieszanie z błotem które ma miejsce w Twoim wykonaniu jest trochę ...hmm .. dziecinne ? Karygodnych błedów jakoś nie zauważyłem. Gram bez żadnych patchy na razie i jakoś mi nic na razie nie przeszkadza ani nie uniemożliwia gry. Rozumiem Twoją frustrację spowodowaną brakiem kilku textów przetłumaczonych , rzeczywiście jest to problem z którym może sobie nie poradzić średnio inteligentny człowiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

db9 ? na zamowienie ? myslalem ze to sa seryjne modele :) ok - odchodzimy od glownego watku :D powrocmy do herosow:)

czy ktos wie do to sa gildie handlowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 10:55, morthi napisał:

aston martin :) ale troche bedziesz zbierac ;)


Mam nadzieje że to żart, bo aston martin ma całkiem sporo błędów, idealny to on jest tak jak chłopak mówi o swojej wybrance że jest idealna. A znajomi zakochanego widza że na przykład dziewczyna jest egoistyczna...

MAsz tu przykłąd chyba najniedoskonalszego astona:
http://www.carsurvey.org/viewcomments_review_46964.html
A teraz powiedz że w Astonie pracują ludzie których ty -wielki ekspert - zaraz byś powyrzucał, i zrobił porzadek, bo to jest brak profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj dajcie spokój, morthi po prostu tak samo jak my wszyscy chciał dostać produkt na miare swojego poprzednika (cz.3 nie 4) nad CDP ciążyła wielka odpowiedzialność, znalazło się pare błędów, w obliczu których niektórzy z nas czują sie lekko zawiedzeni, a morthi wcale przecież nie napisał jakichś bluznierczych słów, wyluzujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować