Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 12:39, pucka napisał:

:( no to ja nie mam filmiku... i teraz pytanie dlaczego? ... hmmm, no nie wiem pokombinuje
cos albo ... nie wiem :P
dzieki za pomoc ;)


może skiruj to do pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:31, koniczyn napisał:

Tak, wiem, ale tak jak mówiłem - to są artefakty, w grze ich nie uświadczysz. Zabawa edytorem
i hexem to jedno, rzeczy które funkcjonują w grze, to drugie :) w kazdej grze jest multum pozostałości
po debugach i starych wersjach kodu - nie ma sensu w każdej tego robić :)


Zobaczysz, ze któregoś pewnego dnia obudzi sie jakis fanatyk i będzie cały czas mówił o tych dwóch artefaktach;P wiesz więc po co marnować w przyszłości czas;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem karciankę HoMMV :P
Zasady trochę źle opisane więc mam pytania

1) Co się robi z tymi 2-oma kartami co zostają w ręku? je mozna dokładać jak jakaś jednostka zginie
2) Czy dokłądać można z talii tylko gdy zginą wsyztskie jednostki
3) Gdy się rzuci czar jakąś jednostką nia już nie można walczyć? Tak samo jest z modyfikatorami?
4) Wie ktoś który czar jest który bo rysunki mi kompletnie nie pasują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy moge zainstalowac łatke lokalizacyjną przeznaczoną do wydania standardowego CD skoro ja mam wydanie standardowe na dvd?
nie bedzie mi sie gra krzaczyła po tym?

jest moze taka łatka do wyd. na dvd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:53, morthi napisał:

a oto kolejna porcja swiezych bledow z gry ;)

i ladny obrazek jaki udalo sie uchwycic ;) to na oslode ;)


raczej to powinienes zamiescic na forum www.mightandmagic.com

cóz ale to juz inna bajka;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:59, trorin8 napisał:

czy moge zainstalowac łatke lokalizacyjną przeznaczoną do wydania standardowego CD skoro ja
mam wydanie standardowe na dvd?
nie bedzie mi sie gra krzaczyła po tym?

jest moze taka łatka do wyd. na dvd?


http://www.gram.pl/pliki_pobierz.asp?id=1312 wydanie do edycji standardowej na DVD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sa 3 rodzaje patcha 1.1 po jednym dla kazdego wydania - jest jedna zbiorcza latka 1.11 dla wszystkich wydan :) ale jest ona nieoficjalna ;) dzielo Shadow SSJ Warrior i DiDivor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:00, morthi napisał:

umieszczam tutaj :) bo nie wiem kto zrobil te bledy :) jesli CDP to naprawia :) jesli UBI to
CDP powie by naprawili :)


Ubi moze sobie pozwolić już na niedociagniecia (czyżby brali przykład z Microsoftu?? ) CDP dba o graczy i próbuje by wszystko było jak najlepiej;D

Przykład Ubi olało graczy i zamiast wydać na całym świecie gre równo wydali u siebie. Między premiera czaska (06.06.06) a Polską (08.06.06) pojawiła się już tu wspomniana nieszczesna łatka 1.1 również do polskiej wersji językowej, gdy jeszcze w sklepach nie było Heroes V. To jest już zaniedbanie graczy by wydawać łatke przed produktem, lub wydawac produkt ze spóźnionym terminem na świecie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiele osob mialo gre zamowiona w preorderze :) wiec dobrze ze latka wyszla pamietnego dnia 666 :) ja dostalem swoj egzemplarz juz 05.06.06 :) a jest jeden szczesliwiec ktory dostal 03.06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:02, morthi napisał:

sa 3 rodzaje patcha 1.1 po jednym dla kazdego wydania - jest jedna zbiorcza latka 1.11 dla
wszystkich wydan :) ale jest ona nieoficjalna ;) dzielo Shadow SSJ Warrior i DiDivor


Ale nie wiem czy chodziło trorin8, o Łatke 1.11 od cdp czy łatke powiedzmy 1.11a zrobiona przez DiDivor dzieki moejmu wdrazaniu;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:06, morthi napisał:

wiele osob mialo gre zamowiona w preorderze :) wiec dobrze ze latka wyszla pamietnego dnia
666 :) ja dostalem swoj egzemplarz juz 05.06.06 :) a jest jeden szczesliwiec ktory dostal 03.06
:)

Piateko też dostałem;D gdybym mieszkał w siedlcach to też bym miał 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:07, morthi napisał:

dlatego rozpisalem lopatologicznie :) co i jak :D


oj morthi tobie tez za mały bug chyba podziekował;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niech no tylko ten patch 1.2 wyjdzie :) bo ostrze sobie zabki na jeszcze bardziej inteligentego komputera :) AI mnie zadziwia w H5 :) mnie sie podoba :) na prawde mozna od kompa dostac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, widzę, że na temat mojego patcha rozgorzała niesamowita dyskusja. :) Nie spodziewałem się takiej popularności :D Dzięki za wszystkie dobre opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 13:08, morthi napisał:

niech no tylko ten patch 1.2 wyjdzie :) bo ostrze sobie zabki na jeszcze bardziej inteligentego
komputera :) AI mnie zadziwia w H5 :) mnie sie podoba :) na prawde mozna od kompa dostac :)


A jak właczysz ałto bitwe to sam od siebie dostaje;D i gracz wygrywa;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować