Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

>

Dnia 22.06.2006 o 17:24, klingon napisał:

Wysłane sprawdz



Thx za wysłanie ale jeszcze coś nie działa po skończeniu tej misji wywala mnie do tego co widac na obrazku.Jeszcze musze sprawdzic od czego to może zależec,jeśli masz czas to proszę napisz na gg coś do mnie na 6415094 żeby już nie zaśmiecac forum może uda mi sie dojśc do tego czego jeszcze potrzebuje żeby działało,i dam ci znac na gg o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:58, MuMeNs8 napisał:

>
> Wysłane sprawdz


Thx za wysłanie ale jeszcze coś nie działa po skończeniu tej misji wywala mnie do tego co widac
na obrazku.Jeszcze musze sprawdzic od czego to może zależec,jeśli masz czas to proszę napisz
na gg coś do mnie na 6415094 żeby już nie zaśmiecac forum może uda mi sie dojśc do tego czego
jeszcze potrzebuje żeby działało,i dam ci znac na gg o co chodzi.

Moim zdaniem zainstaluj ponownie grę i łatkę 1.1,mojego save masz , ale najpierw usuń wszystkie katalogi
związane z grą.To chyba najlepsze wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2006 o 18:11, klingon napisał:

>
Moim zdaniem zainstaluj ponownie grę i łatkę 1.1,mojego save masz , ale najpierw usuń wszystkie
katalogi
związane z grą.To chyba najlepsze wyjście.



Już robiłem nawet formata żeby miec pewnosc że wszystko się usunie;) Zainstalowałem potem znowu i po wklejeniu save znowu to samo zaczęło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 18:15, MuMeNs8 napisał:


> >
> Moim zdaniem zainstaluj ponownie grę i łatkę 1.1,mojego save masz , ale najpierw usuń
wszystkie
> katalogi
> związane z grą.To chyba najlepsze wyjście.


Już robiłem nawet formata żeby miec pewnosc że wszystko się usunie;) Zainstalowałem potem znowu
i po wklejeniu save znowu to samo zaczęło się
Oprócz save z grą potrzebna jest jeszcze ścieżka kampanii bez niej grasz od początku.

jeśli jej nie masz wyślę ci ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!
Posiadam edycję 1.1 gry Heroes of Might and Magic 5 (zainstalowany patch 1.1 ed. standardowa DVD)
Ściągnąłem łatkę poprawiającą aktualizację tej wersji (0,7 MB) z Waszej strony (dział "Patche").
Przy próbie zainstalowania tej łatki, po inf. wstępnej., podczas wykrywania zainstalowanej wersji programu wyświetla się następujący komunikat:
"Fatal error: Nie można wykryć docelowego katalogu dla komponentu Pliki polskie!"
Zaznaczam, iż posiadam oryginalny, zarejestrowany egzemplarz niniejszej gry.
Co oznacza ten komunikat i jak mogę zainstalować ten patch (co powinienem zrobić)???

Dziękuję za wszelką udzieloną mi pomoc,

MarcinZm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:46, Mike1292 napisał:

Dostałem karciankę HoMMV :P
Zasady trochę źle opisane więc mam pytania

1) Co się robi z tymi 2-oma kartami co zostają w ręku? je mozna dokładać jak jakaś jednostka
zginie
2) Czy dokłądać można z talii tylko gdy zginą wsyztskie jednostki
3) Gdy się rzuci czar jakąś jednostką nia już nie można walczyć? Tak samo jest z modyfikatorami?
4) Wie ktoś który czar jest który bo rysunki mi kompletnie nie pasują :D

ja 3 raz to samo ale mnie to urtuje :P
Morthi, widze że Ty ją masz, moze wiesz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 12:53, morthi napisał:

a oto kolejna porcja swiezych bledow z gry ;)

i ladny obrazek jaki udalo sie uchwycic ;) to na oslode ;)



powiedz mi na jakich ustawieniach grasz ze masz taka ladna grafike?? jaka masz wogole karte graficzna??( ja musze grac na naj nizszych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 19:06, davis87 napisał:

powiedz mi na jakich ustawieniach grasz ze masz taka ladna grafike?? jaka masz wogole karte
graficzna??( ja musze grac na naj nizszych)


To jest chyba na Very high. Grałem tak w demko. Mam kartę GF 6600, a procek nie spełnia minimalnych wymagań :P

Moje Heroski (EK - mówiłem wcześniej :)) właśnie dzisiaj wyruszyły z Wrocławia do Gdańska... Mam nadzieję, że już w sobotę zobaczę. W razie czego ściągnąłem już oba patche. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co zrobic zeby dojsc do ostatniego obeliska w 2 misj lochu? w podziemiu mam namiot klucznika jasnobrazowy a na gorze straznice czerwona odkrylem prawie cala plansze pokonalem konkurencyjny klan i nie moge tylko zdobyc artefaktu prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Zauważono błąd, więc oddział szybkiego reagowania wkracza do boju :D Patch w wersji 1.11d gotowy :) Zamiast linijki "Gra na jednym komputerze (hot seat)" zmieniłem na krótkie "Hot Seat", dzięki czemu nie będzie efektu nakładania :)

Oto linki:

Rapidshare.de
http://rapidshare.de/files/23806191/Heroes_V_Unoficial_Patch_v1.11d.zip.html

MyTempDir.com
http://www.mytempdir.com/758100


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 19:47, BlackBomb napisał:

A jak znajde jeszcze kilka błędów to dopiszecie mnie do notatnika jako pomoc?


Ach, sorki, że Cię nie dodałem. Jak wyjdzie patch E będziesz już dodany do listy zasłużonych :D Pracuj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę wgrać tego ieoficjalnego patcha 1.1b. Po prostu nie mogę w tym Total Commanderze otworzyć tego pliku p0-texts. Co to ma znaczyć ? Co mam robić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem patcha 1.1 na wersję z CD i wszystko działało przepięknie. Oczywiście było pare błędów w lokalizacji. Jak zainstalowałem patcha lokalizacji - lipa! Gra mi się wywala przy włączaniu. Jakieś sugestie? Samego patcha wyinstalować się nie da, bo instalator nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:32, Mike1292 napisał:

Pytanie do CDP:

Czy zamierzacie poprawić czy wykorsystać te błędy które znalazła nasz Drużyna A? :D


Drużyna A:D
No ja jestem tylko od tekstów pl/eng;D jeszcze 2700 plik.óów i nmam wolne;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 17:00, klingon napisał:

Zainstalowałem poprawkę 1.11 do polskiej wersji i okazuje się że coś jeszcze nie jest przetłumaczone
w mapie Uchodźca artefakty:
Hełm Nekromanty,
Hełm Chaosu,
Przeklęty Pas,
Pierścień Prędkości,
mają opis w języku angielskim.To tyle.
Pozdrawiam

To już zostało dawno temu wysłane do działu lokalizacji ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=16539)

Czary nie powinny juz sprawiać problemów;D

Chlopaki czekamy na łatke 1.2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować