Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 20:50, Luke PL napisał:

czy CDP nie jest wstyd ze fani lepiej zrobili ta łatke niz WY ??
kto jest odpowiedzialny za to >??

Jeśli można to się wtrącę. Ja rozumiem dobrze, że fani odwalili dobrą robotę... ale dlaczego ma być wstyd CDP? Potknięcia zdarzają się każdemu, mogę się założyć, że gdyby ktoś miał przetłumaczyć całą grę to też zdarzyłyby mu się błędy. Owszem, są profesjonalistami, ale nie Bogami... a tylko On jest nieomylny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to błędy.

1 rys. - tam gdzie jest 0 powinno być np że jest wymagany inny budynek żeby ten wybudować, ale potrzebna jest tylko Łza Ashy. (może zamiast 0 napisać Brak? lub coś innego)

2rys. - Poddaje się w trybie hot-seat no i pisze Gracz Gracz czerwony......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam geforca 6800 gs 256 mb 16 potokow 6 wertexow 400 na zegarze i 1100 na pamieciach :) delate max jak i antialiasing i filtrowanie a to rozdzielczosc 1024x768

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:50, Luke PL napisał:

czy CDP nie jest wstyd ze fani lepiej zrobili ta łatke niz WY ??
kto jest odpowiedzialny za to >??


Ktokolwiek by nie był moja robota miała na celu pomoc w lokalizacji dla CDP, a że zainspirowało to kolegów z (jak nas to na gram.pl nazwano)druzyny A:D to już inna bajka. Wstyd:? Nie ma powodu...Panowie poprostu byli pewni, że wszystko zrobili. Weź sam i przejszyj kilka tysięcy plików i sprawdzaj bugi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze nasz nadworny naprawiacz herosow szaleje :) ehh...gdyby zespol CDP zajmujacy sie Herosami 5 skladalo sie z Takich ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:06, morthi napisał:

widze ze nasz nadworny naprawiacz herosow szaleje :) ehh...gdyby zespol CDP zajmujacy sie Herosami
5 skladalo sie z Takich ludzi...


Może jednak nasz naprawiacz powinien nieco zmienić taktyke:) Kurde ilarazy dziennie łatki można robić;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:06, morthi napisał:

widze ze nasz nadworny naprawiacz herosow szaleje :) ehh...gdyby zespol CDP zajmujacy sie Herosami
5 skladalo sie z Takich ludzi...

wlasnie o to mi chodzilo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:11, BlackBomb napisał:

Aż się wszystko naprawi :D:D

Oj jutro napisze chyba malutki raport szczególowy;D Mało błędów jest w folderze text :D na jutro zostaje tylko UI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze troche i juz nie bedzie bledow do poprawiania...w patchu 1.1 ;) ale juz wielkimi krokami nadchodzi patch 1.2 :D a z nim nowe wyzwania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:17, morthi napisał:

jeszcze troche i juz nie bedzie bledow do poprawiania...w patchu 1.1 ;) ale juz wielkimi krokami
nadchodzi patch 1.2 :D a z nim nowe wyzwania :D


Bramy Heroes znów stana przed nami otworem;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Nie mogę otworzyć tego pliku p0-texts przez TC.
Bardzo proszę o pomoc - strasznie denerwujące są te angielskie artefakty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Pewnie juz gdzies taki post byl ale serio nie chce mi sie grzebac w 840 stronach i szukac artykulu. Podajcie link do posta albo poradzcie. Mam Heroes V edycja kolekcjonerska [angielska]. Wszystko dziala do momentu w ktorym zaladuje sie kampania albo scenariusz. Gdy mapa sie zaladuje, gra zamyka sie i "wyrzuca mnie do pulpitu". Czy to moze byc wina tego ze komputer nie spelnia wymagan sprzetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 20:58, BlackBomb napisał:

Nie wiem czy to błędy.

1 rys. - tam gdzie jest 0 powinno być np że jest wymagany inny budynek żeby ten wybudować,
ale potrzebna jest tylko Łza Ashy. (może zamiast 0 napisać Brak? lub coś innego)

2rys. - Poddaje się w trybie hot-seat no i pisze Gracz Gracz czerwony......


1 rys. W tekscie opisującym Mrocznego straznika zera nie powinno być (błąd w UI zapewne) w "text" znajduje się tylko "Mroczny strażnik zwiększa tygodniową produkcję wojska, dostarcza codziennie dodatkowe złoto, zwiększa moc broniącego się w mieście bohatera. By go wybudować potrzebujesz Łzy Ashy."
2 rys. To nie jest błąd w tłumaczeniu, CDP tłumaczył z Red Player... Ale czy ten gracz powinien znajdować się na samym początku to trzeba dopytać kogoś kto ma angielską wersje;D Ale jeżeli Tobie to przeszkadza to można to usunąć;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mozesz to zrobic jeszcze latwiej :) zmien nazwe pliku z pak na rar :) i korzystajac z winrara wpakuj te katalogi ktore sa w nioficjalnym patchu :)

po tej operacji przywroc nazwe na pak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:22, Huksi napisał:

Czy ktoś mógłby mi pomóc ? Nie mogę otworzyć tego pliku p0-texts przez TC.
Bardzo proszę o pomoc - strasznie denerwujące są te angielskie artefakty :(


Zawsze masz winrara;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 21:24, morthi napisał:

mozesz to zrobic jeszcze latwiej :) zmien nazwe pliku z pak na rar :) i korzystajac z winrara
wpakuj te katalogi ktore sa w nioficjalnym patchu :)

po tej operacji przywroc nazwe na pak :)


Nawet nazwy nie musi zmieniać wystarczy "otwórz za pomocą;D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować