Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2006 o 22:00, morthi napisał:

Ciebie i DI moze umieszcza :) byloby milo zobaczyc was w credits :)


:D Zawsze miło;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Semprona 2400 512 Geila i Gefa 6800GS palita 128 rozumiem ze to normalne ze tnie mi się na wysokich detalach ?:) Mam okolo 30 - 40FPS i co jakis czas leciutka zacinka, dokupienie 512 ram i podkrecenie proca do 2ghz chyba by rozwiązało ten problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomoc :)
Mam pytanie - czy jeśli chce edytować nazwy np. jednostek to w jakim pliku mam to zmieniać : p0-texts czy text ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:13, Widek napisał:

Mam Semprona 2400 512 Geila i Gefa 6800GS palita 128 rozumiem ze to normalne ze tnie mi się
na wysokich detalach ?:) Mam okolo 30 - 40FPS i co jakis czas leciutka zacinka, dokupienie
512 ram i podkrecenie proca do 2ghz chyba by rozwiązało ten problem ?


Proca podkrewcac nie musisz ramu tez nie dokupuj, tu najwazniejsza jest karta graficzna;D (koledze działąja heroes na 256, procek 1250;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywaną satysfakcją czytam posty "GRUPY SZYBKIEGO REAGOWANIA" (VICE morthi & co.). Chwalić i pokłony bić ... za poświęcony WASZ czas dla NAS zwykłych graczy. Gdybym miał GDYBAĆ, to również dołołożyłbym cegiełkię w zbożnym celu! Niestety pracuję w ruchu ciągłym (wszystkie dni w roku na trzy zmiany - oczywiście z dniami wolnymi w międzyczasie ;)) ), poza tym dwójka dzieci (6 i 11 lat) kredyt hipoteczny za mieszkanie (do ew. emerytury spłacę!!:( ). Z uwagi na okoliczności mam dosyc mało czasu na kompa, a zwłaszcza na śledzenie forum. Dlatego uważam, że należą WAM się duże brawa (nie wspominając o należnym uznaniu ze strony CDP!). Poza tym kończę kampanię Sylvan i oczywiście poinformuję WAS o zauważonych błędach (wolę to słowo niż bugi). Jak do tej pory to co zauważyłem już poruszyliście
Pozdrawim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:14, Huksi napisał:

Dzięki wszystkim za pomoc :)
Mam pytanie - czy jeśli chce edytować nazwy np. jednostek to w jakim pliku mam to zmieniać
: p0-texts czy text ?


W wersji 1.0 texts.pak w wersji 1.1 p0-texts.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:16, olbin napisał:

Z nieukrywaną satysfakcją czytam posty "GRUPY SZYBKIEGO REAGOWANIA" (VICE morthi & co.). Chwalić
i pokłony bić ... za poświęcony WASZ czas dla NAS zwykłych graczy. Gdybym miał GDYBAĆ, to również
dołołożyłbym cegiełkię w zbożnym celu!


:D Dzieki wielkie za pomoc;D Tylko gdyby nas zaprosili jako honorowyc lokalizatorow to by bylo fajnie ;D Panowie zdrowie wasze;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:21, Huksi napisał:

Dzięki.
A czy edycja wpływa jakoś ujemnie na grę (np. w multiplayer) ?
Bo mam parę własnych nazw jednostek :)


Najlepiej jest grać w orginalnej wersji, lecz nie powinno byc komplikacji mioedzy graczami (przykład np ty i jakiś gracz z chin ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:20, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Z nieukrywaną satysfakcją czytam posty "GRUPY SZYBKIEGO REAGOWANIA" (VICE morthi & co.).
Chwalić
> i pokłony bić ... za poświęcony WASZ czas dla NAS zwykłych graczy. Gdybym miał GDYBAĆ,
to również

Dnia 22.06.2006 o 22:20, Shadow SSJ Warrior napisał:

fajnie ;D Panowie zdrowie wasze;D

I WASZE (ale wyszło?). Jeśli uważasz, że mógłbym w czyms pomóc to daj znać.
I dzięki za odzew (od razu lepiej na duszy0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:28, olbin napisał:

> > Z nieukrywaną satysfakcją czytam posty "GRUPY SZYBKIEGO REAGOWANIA" (VICE morthi
& co.).
> Chwalić
> > i pokłony bić ... za poświęcony WASZ czas dla NAS zwykłych graczy. Gdybym miał GDYBAĆ,

> to również

> fajnie ;D Panowie zdrowie wasze;D
I WASZE (ale wyszło?). Jeśli uważasz, że mógłbym w czyms pomóc to daj znać.
I dzięki za odzew (od razu lepiej na duszy0



Patch 1.2 niedługo się pojawi więc każdy się przyda;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:31, Shadow SSJ Warrior napisał:




Patch 1.2 niedługo się pojawi więc każdy się przyda;D

Oki doki, ale weź pod uwagę mój pierwszy post - jak tylko będę mógł. Niestety w pracy (pomimo szybkiego stałego łącza nie mogę udzielać się, a tym bardziej pograc :( - surowo każą!). Natomiast będę wdzięczny za wskazówki czego się "czepiać" (bo szczerze mówiąc sam fakt pojawienia się HOMMV nawet z błędami jak dla mnie był ODJAZDOWY). Maja córka (5 lat) odłożyła HOMMIII na półkę! - gra w część V (nie mówmy o efektach!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:32, morthi napisał:

wierze ze tym razem UBI nie zrobi fuszerki i CDP nie bedzie musialo pospiesznie latac :)

Nie mósi mając Ciebie & co. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:40, olbin napisał:

> wierze ze tym razem UBI nie zrobi fuszerki i CDP nie bedzie musialo pospiesznie latac
:)
Nie mósi mając Ciebie & co. ;)

sorry _ musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:15, Shadow SSJ Warrior napisał:

Proca podkrewcac nie musisz ramu tez nie dokupuj, tu najwazniejsza jest karta graficzna;D (koledze
działąja heroes na 256, procek 1250;D)


no to widzę ze pan to wielki znawca, a napewno w to uwierze ze twojemu koledze na 256 ram gierka działa na very high ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2006 o 22:06, Jarys napisał:

> to bardzo dziwne...a moze masz jakiegos moda zainstalowanego ? jak nie to trzeba do pomocy

> technicznej sie chyba zwrocic...
nic dodatkowego nie instalowalem - tylko gre (oryginał) i patcha

Kapa panie Lucku :(
Faktycznie bedzie się trzeba zwrócic do bonzów.

Wiesz coś w tym jest. U mnie jedynym problemem (wersja LEK) było zainstalowanie gry. Udało się po trzecim razie (odinstalowałem wszystkie dema itp.). Potem bez problemu ze wszystkimi łatkami (Athlon Barton 2500+, 512 RAM, GF FX5200 na high details)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie na 512 ram dzialalo na very high :) ale na 1024 dziala lepiej :)
procesor p4 2,8 ht
XFX 6800 gs :) zmodowana :) chodzi miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZy wiecie może o co chodzi z tą umiejetnością tworzenia artefaktów u herosa z Akademii i magicznym kanałem u Arcymaga??? POMÓŻC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować