Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Powiem tak. Polecam jednak zainstalować Patch 1.1 + pozostałe, w tym nasz, bo łatają dużo problemów, np: ze stabilnością gry. Powiem szczerze, po instalacji patch''a od Ubisoftu poczułem, że gra chodzi szybciej. A gdy wyjdzie patch 1.2 po prostu go doinstalujesz i tyle :)

Patch 1.2 będzie zawierał wszystkie poprawki z patcha 1.1, miejmy nadzieję, że też te nasze :) Do instalacji 1.2 nie będzie wymagany (najprawdopodobniej) patch 1.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 08:40, morthi napisał:

z tego co wiem nikt nie przetlumaczyl skillwheela :)ten angielski bardzo dobrze dziala :) wystarczy
slownik i mozna sie bawic


zapodasz link do tego skillwheel''a?
plisss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 06:05, sorbet napisał:

Witam wszystkich. Debiutuje na forum i od razu pytanko takie mam.
Jestem szczęśliwym ( a może jednak nieszczęśliwym..) posiadaczem Heros of might and Magic V
PL wersja DVD. Gra instaluje się bez problemu, jednak gdy chcę ją odpalić moim oczętom ukazuje
się komunikat: Proogram wykonał nieprawidłową operację. Przepraszamy za kłopoty i Windows proponuje
mi wysłanie raportu do Microsoftu. Tyle mojego grania...
Najpewniej dzieje się tak dlatego iż moja karta graficzna to tylko geforce 4 440 MX 64 MB (te
Pixel Shadere...)Ponoć gra nie obsługuje tej karty, tak czytałem w poradniku umieszczonym
na płycie...Procek to Sempron 2400 i oczywiście 512 Ramu, więc tu powinno styknąć.
Jednak czytając to forum natknąłem się na opinie, że jest patch, który będzie umożliwiał grę
na mojej karcie i teraz pytanko: czy to prawda? czy ktoś mógłby to potwierdzić? Czy to może
być patch z tej strony oczywiście na wersję DVD, czy też może lepiej ten węgierski na który
się gdzieś tu natknąłem?, czy lepiej może poczekać na patch v 2.1 (nie wiem czy dobrze zapamiętałem
nazwę)? Który będzie tu dobry, bo mam lekki mentlik w głowie? Oczywiście nie oczekuje, że na
tej karcie pogram na full detalach. Czy po wgraniu patcha trzeba to cracować?
Czy ta gra uruchomi się bez płyty?
Czy jestna forum jakaś osoba, której udało się uruchomić tę grę w na w/w karcie graficznej?
Naczytałem się na tym forum o całej masie mniej lub bardziej upierdliwych błędów występujących
w grze. Przecież ta gra reklamowana była jako najbardziej oczekiwana premiera tego roku, kontynuacja
kultowej serii Heros of Might and Magic, podobno zrobiono największą polonizację od czasów
Baldur''s Gate, a tu takie zonki. Nie chodzi o to, czy te błędy przeszkadzają w grze, czy też
nie, ale za taką cenę każdy oczekuje produktu dobrej jakości. Od premiery gry nie upłynął jeszcze
miesiąc, a już wyszła cała masa patchy. Tym razem Ubisoft się nie popisał... Chociaż gra ponoć
fajna.
Kończę swój przydługi wywód..
Sory za:
1. Przydługiego posta.
2. Przynudzanie.
Gratuluję osobie, która przeczytała to do końca i dziękuję za ewentualną pomoc w wyborze odpowiedniego
patcha.


Witaj i witamy na forum. W sprawach związanych z problemami technicznymi, w tym z uruchamianiem gry, proszę kontaktować się z działem Pomocy Technicznej: http://www.gram.pl/kontakt.asp

Co do patchy, wyszedł oficjalnie jeden: Ubisoftu, poprawiający błędy gry. Niestety ten sam patch spowodował uwstecznienienie polskich tekstów z powrotem na angielskie, stąd zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam pytanie w sprawie patchy:
Czy patch 1.1 do edycji DVD na serwerze CDP to jest to samo co patch węgierski (1.1)?
Bo zacząłem się już w tym wszystkim gubić.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 10:37, koko112 napisał:

Czy patch 1.1 do edycji DVD na serwerze CDP to jest to samo co patch węgierski (1.1)?


Tak, to ten sam patch. Jest to wspólny polsko-węgierski patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 10:39, morthi napisał:

tak :) to jest patch do edycji DVD w wersji polskiej i wegierskiej :) mozesz spokojnieinstalowac
:)


Wielkie dzięki :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 11:32, Mike1292 napisał:

ZPorobiłem screeny tygodni, mam ich sporo, IMO najlepszy:


Podobno gdzieś jest nawiązanie do Monthy Python''a. W stylu "Tydzień jaskółek. w tym tygodniu jaskółki wracają do swoich gniazd, czasem przynoszą kokosy". Kto oglądaj Św. Graal Monthy Pythona wie o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 08:37, davis87 napisał:

> ja bym zainstalowal patche 1.1 1.11 z CDP i 1.11f :) (rzecz jasna robiac kopie zapasowa
pliku
> p0-texts.pak)
>
> patch 1.2 powinien wyjsc teoretyczniew tym tygodniu a kiedy bedzie to nie wiadomo (na
pewno
> przed koncem czerwca)
>
> patch 1.1 zmienia bardzo duzo :) wec mysle ze warto sie pokusic :)


1. mam sciagnac ta wersje wegierska??
2. czy strace save''y??
czy patch 1.11f zawiera juz popoawki z patchy 1.11 a,b,c,d,e i juz ich nie bede musial sciagac??



A jednak pytają... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz głowa boli od gadek o patch''ach

zmieńmy temat!!

nie wydaje wam sie ze rozmiar mapy "bardzo duza" jest poprostu mały ? skala bez porównania z 3ką,
uwielbiam wielgachne mapy a te tutaj odkrywasz całe w połowie gry... słabo

marzy mi sie by w edytorze map był rozmiar "olbrzymia" (a najlepiej niech sie sama generuje. co tydzień, razem z populacja rozrasta sie nasza mapa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 07:41, BlackBomb napisał:

Mam świetny pomysł. Jakby zmienić tekst z 5 misji kampani przystani, bo tam mówią co innego,
a pisze co innego. Ja mam save i mogę zapisać co mówią a wy podmienicie?

Sprawdziłem patch od CDP wymienił te napisy;D Na poprawione według scenariusza dabbingowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 12:09, BlackBomb napisał:

Mam ok 60 saveów (tak po 3 na misję w kampani) sprawdzę może coś omineli.

Co powiesz na zmiane w potwoerkas na tys. zamiast starego k??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się skrót K podoba - oczywiście jest to od słowa kilo, oznaczającego po prostu tysiąc. Osobiście nie widzę powodu, by to zmieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować