Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Pozdrawiam Graczy!
Wybaczcie, że ja tak pod prąd, bo tu Wszyscy o spalszczaniu, a ja chciałbym w drugą stronę. Da się zangielszczyć? Kupiłem PL, żeby wesprzeć lokalną twórczość, ale teraz jednak zatęskniłem za angielską terminologią. HOMMIII miałem full english i jakoś tak z sentymentu, wolałbym w angielskim pograć. Informacje scenariuszowe, dialogi, menu mogą być po polsku, chodzi mi jedynie o rdzeń gry: jednostki, czary, opisy itp.
Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:35, omaah napisał:

Pozdrawiam Graczy!
Wybaczcie, że ja tak pod prąd, bo tu Wszyscy o spalszczaniu, a ja chciałbym w drugą stronę.
Da się zangielszczyć? Kupiłem PL, żeby wesprzeć lokalną twórczość, ale teraz jednak zatęskniłem
za angielską terminologią. HOMMIII miałem full english i jakoś tak z sentymentu, wolałbym w
angielskim pograć. Informacje scenariuszowe, dialogi, menu mogą być po polsku, chodzi mi jedynie
o rdzeń gry: jednostki, czary, opisy itp.
Da się?


Ktoś miał angielską wersje niech podeśle tobie ten niesczesny plik p0-texts.pak, wrzucis zgo do daty i masz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:35, omaah napisał:

Pozdrawiam Graczy!
Wybaczcie, że ja tak pod prąd, bo tu Wszyscy o spalszczaniu, a ja chciałbym w drugą stronę.
Da się zangielszczyć? Kupiłem PL, żeby wesprzeć lokalną twórczość, ale teraz jednak zatęskniłem
za angielską terminologią. HOMMIII miałem full english i jakoś tak z sentymentu, wolałbym w
angielskim pograć. Informacje scenariuszowe, dialogi, menu mogą być po polsku, chodzi mi jedynie
o rdzeń gry: jednostki, czary, opisy itp.
Da się?



trzeba było kupić sobie ang. wersjie na gram.pl ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:23, DiDivor napisał:

Mam problem z tym błędem z celem w scenaruiszu. Znalazł już to ktoś, bo ja nie mogę
Ten drugi już naprawiłem z przywoływaniem :)


Niestety na moim komputerku moge zrobic tylko dla wersji collectors edition:( chodzi o lokalizacje pliku p0-texts.pak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram w trybie ,,Hot-Seat" i zapisuję grę jest OK. Ale gdy chcą ją odczytyać to ładuje się po czym wyskakuje do windowsa z pytaniem czy wysłać raport o błędzie do Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie udało mi się poprawić wszystkie błędy zauważone przez nas w tej grze. Prezentuje kolejną, być może jedną z ostatnich (miejmy nadzieję) wersję v1.11h. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie niedoróbek.

Oto linki:
Rapidshare.de
http://rapidshare.de/files/23882212/Heroes_V_Unoficial_Patch_v1.11h.zip.html

MyTempDir.com
http://www.mytempdir.com/759725


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:44, DiDivor napisał:

Shadow pisałeś, że trzeba naprawić bio Biary. Niestety katalog
Text\Game\Biara

przynajmniej u mnie nie istnieje :( Co z tym zrobić ??

To w ładce naszej;D poradziłem sobie z instalka ale bedzie troche zabawy:(

Poradziłem sobie z patchem;D Tylko, że mój narazie jest w wersji testowej (na api g z moja poprawka, podmienia cały plik p0-texts.pak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:41, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Pozdrawiam Graczy!
> Wybaczcie, że ja tak pod prąd, bo tu Wszyscy o spalszczaniu, a ja chciałbym w drugą
stronę.
> Da się zangielszczyć? Kupiłem PL, żeby wesprzeć lokalną twórczość, ale teraz jednak zatęskniłem

> za angielską terminologią. HOMMIII miałem full english i jakoś tak z sentymentu, wolałbym
w
> angielskim pograć. Informacje scenariuszowe, dialogi, menu mogą być po polsku, chodzi
mi jedynie
> o rdzeń gry: jednostki, czary, opisy itp.
> Da się?
>
>
Ktoś miał angielską wersje niech podeśle tobie ten niesczesny plik p0-texts.pak, wrzucis zgo
do daty i masz;D


Tylko tyle? A potem czym patch''ować? Anglojęzycznymi wersjami łat, jak rozumiem? Różnice ograniczają się tylko do tego jednego pliku? Mam ver DVD standard; p0-text.pak też musi być z takiej czy może być z kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:55, omaah napisał:

Tylko tyle? A potem czym patch''ować? Anglojęzycznymi wersjami łat, jak rozumiem? Różnice ograniczają
się tylko do tego jednego pliku? Mam ver DVD standard; p0-text.pak też musi być z takiej czy
może być z kolekcjonerskiej?

Zalecane jest z edycji DVD standardowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy gram w trybie ,,Hot-Seat" i zapisuję grę jest OK. Ale gdy chcą ją odczytyać to ładuje się po czym wyskakuje do windowsa z pytaniem czy wysłać raport o błędzie do Microsoftu. Proszę pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o:
Text\Game\TownBuildings\Academy\Special_4 plik Desc

Zwiększa przyrost liczby Dżinów i Dżinów Sułtańskich... zmienić na Zwiększa przyrost liczby Dżinów i Dżinów Królewskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apel: Może mi ktoś udostępnić p0-text.dat z wersji anglojęzycznej DVD standard? Wdzięcznym będę 8) , choć przypuszczam, że na forum Celestial Haevens prędzej znajdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:00, Shadow SSJ Warrior napisał:

Zapomniałeś o:
Text\Game\TownBuildings\Academy\Special_4 plik Desc

Zwiększa przyrost liczby Dżinów i Dżinów Sułtańskich... zmienić na Zwiększa przyrost liczby
Dżinów i Dżinów Królewskich...

W związku z poprawkami do poprawek (jak mówią diabeł tkwi w szczegółach) mam sugestię dotyczącą częstotliwości patchowania. Może byłoby rozsądniej zebrać wszystkie ujawnione błędy np. raz dziennie lub nawet raz na kilka dni i wtedy poprawić je wszystkie na raz? Byłoby mniejsze zamieszanie w literkach, a dotychczasowa praca nad patchami jest już bardzo owocna... No i jesteśmy za nią (my, współfani) bardzo wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować