Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 15:13, Shadow SSJ Warrior napisał:

Co do czestotliwości to wczoraj doszluismy do wniosku, że nie ma co zwlekać irobić smaczku,
gdyz im dużej zwlekamy tym gorsza jakość wiec robimy wszystko na bierzaco (Czemu Microsoft
tak nie może:(
)


Rozumiem, zapału nie gaszę. "Co masz zrobić jutro zrób dziś". :)
A Microsoft wyznaje zasadę: "Co masz zrobić jutro, zrób pojutrze - będziesz mieć 2 dni wolnego. A klient przecież juz i tak zapłacił".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:24, BlackBomb napisał:

A jak będzie z tym starcie? Zostawiamy tak jak jest czy piszemy pojedynek?


Na dzien dzisiejszy ja poszukuje tego nieszczesnego Gracza:( A z tym pojedtynek się zobaczy;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegow patch''ownikow
Ten wasz instalator jest do banie wybieram dysk , folder w ktorym jest HoMMV i za chiny nie moge go zainstalowac co jest grane wczesniejsze patche byly prostsze do zaimpletowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 14:36, filipchudy napisał:

jeśli w statusie przesyłki jest napisane że przesyłka oddana do nadawcy to gdzie mam ją odebrać

Nadawca w tym wypadku To CDP, wiec skontaktuj się z działem obsługi klienta, może wtedy ustali, się dlaczego przesyłka powróciła do nich, i alternatywnie na ponowną wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:43, SimoNeeN napisał:

Mam pytanie do kolegow patch''ownikow
Ten wasz instalator jest do banie wybieram dysk , folder w ktorym jest HoMMV i za chiny nie
moge go zainstalowac co jest grane wczesniejsze patche byly prostsze do zaimpletowania

Wskazujesz folder Data w heroes;D (podajesz pełna lokalizacje np: D:\Program Files\Ubisoft\Heroes of Might and Magic V Collector Edition\data)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyskakuje mi : E:\HoMMV\DATA\p0-texts.pak: unknown version
Ma wersje standard dvd spatchowana do waszego poprzedniego patcha...i jak do tej pory wszystko smigalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:46, SimoNeeN napisał:

Wyskakuje mi : E:\HoMMV\DATA\p0-texts.pak: unknown version
Ma wersje standard dvd spatchowana do waszego poprzedniego patcha...i jak do tej pory wszystko
smigalo

Udostępnij swój plik p0-texts.pak a ja juz przygotuje:D poprawioną wersje dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:50, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Wyskakuje mi : E:\HoMMV\DATA\p0-texts.pak: unknown version
> Ma wersje standard dvd spatchowana do waszego poprzedniego patcha...i jak do tej pory
wszystko
> smigalo
> > Udostępnij swój plik p0-texts.pak a ja juz przygotuje:D poprawioną wersje dla Ciebie


ok moje gg 5041001 ...podaj mi maila to ci wysle pliczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:51, SimoNeeN napisał:

A macie moze versje patcha 1.11f w poprzedniej formie bez tego nieszczesnego instalatora?
poprzerzucam sobie foldery TM''em

Mamy i h bez instalatora;D
Zarz podam namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak edytowac nazwy w grze ? Chodzi mi głównie o jedną, Raksze Raja , chciałbym zmienic ją na Radża, ale nie umium, a te path e co tu dajecie to obawiam się że może później oficjalne path e nie będą dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 PYTANIA DO CDP

1) czy macie zamiar aktualizować i wogóle pzmieniac waszś tronkę o HoMM? Bo ta co teraz jest to szczerze mówiąc.. nędza.

2) Czy błędy które znaleźli i poprawili foumowicze będą przez was porawione w pol. patchu 1.2

Proszę o odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować