Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2006 o 20:50, morthi napisał:

to sa dwa rodzaje chomikow:) chomiki zwykle i chomiki w szale bitwenym :) wszystko sie zgadza
:)

Może się uda, zobacze jutro:D Na dzień dzisiejszy to potrwa troche wiec rano tylko test;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 21:26, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Skąd mogę ściągnąć poprawkę 1.1 a do HOMMV??
>
Moze jednak nieoficjalny 1.11i


:) to potem a wczesniej musze zainstalowac stary

dostalem cos takiego z CD projektu bo nie umie zainstalowac pliku lokalizacyjnego

Dziękujemy za skontaktowanie się z Działem Pomocy Technicznej firmy CD
Projekt.

Proszę odinstalowac grę, zainstalować jš ponownie a następnie poprawkę 1.1 a
następnie 1.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 21:28, Jarys napisał:

Proszę odinstalowac grę, zainstalować jš ponownie a następnie poprawkę 1.1 a
następnie 1.11

Hiehiehie, chłopaki! Uznali Wam tego patcha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kolejne go buga w polonizacji.
Chodzi o tydzień wiedźm - pisze że podwaja się rekrutacja Wiedźm i Krwawych Wiedź, zaś jest ikonka Krwawych Dziewic. Podobnie błąd jest w budynku Rytualny Loch w Lochu - ta jednostka jest jakaś felerna jeśli chodzi o polonizacje...
Moim zdaniem powinno się zmienić tydzień wiedźm na krwawy tydzień - podwaja się rekrutacja Krwawych Dziewic i Furii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to legalne, nie znam sie na tych prawach... :P ale mam normalna edycje DVD, a strasznie podoba mi sie ta otoczka wokol bohatera;) taka niebiesciutka! Czy jest mozliwosc, ze mozna ja jakos aktywowac lub jakos tak zahachmęcic by sie pojawila? To pytanko do Panow co szukaja bugow i takich tam:D i znaja gre na wylot:) swietna robota z patchem:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bug...
Co wdług was jest większe : Domeczek czy Dom ? Każdy powie że Dom, ale CDP ma chyba inne zdanie...
Otóż w mieście Loch Smacza Wieża pozwala na rekrutacje Smoków Cienia, zaś Smocza Wieżyczka Czarnych Smoków. To co ? Mniejsze Smoki Cienia mają większą budowlę niż ich silniejsi bracia ? :)
Aca mam jeszcze pytanie. Nie leżą mi zabardzo niektóre nazwy jednostek np. Gremlin Dowódca (300 Dowódców w armii ?!) Szeregowy (Średniowieczna Piechota Wojenna ?!) Wielki Druid (dlaczego nie gogantyczny..) czy Smok Widmowy (po prostu głupio brzmi :) ). Czy ktoś ma pomysły jak je inaczej nawać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem nie powinno sie ingerowac w tlumaczenie nazw jednostek a jedynye w poprawianie bledow popelnionych...gre wydalo i spolszczylo CDP wiec to oni wybrali te nazwy :) ale dyskusje jak najbardzij nalezy prowadzic :)

byle tych zmian (nazw jednostek) nie wprowadzac pochopnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować