Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 24.06.2006 o 18:14, BlackBomb napisał:

> > Na razie nowych błędów nie ma :) I całe szczęście, dzięki nam gra uwolniła się od
bugów


Nie. Jest napis sierpoksiężyca i mówi sierpoksiężyca. Teraz sprawdziłem. :D:D

wielie SORRY za fałszywy alarm. Muszę się udac do laryngologa :))
Do tej pory nie zwracałem specjalnej uwagi na różne błędy /nie tlko w HOMMV/ póki nie przeszkadzały w grze.
Jednak poszukiwanie ich sprawia mi DUŻĄ przyjemność - wreszcie zacząłem uważnie czytać teksty i słuchać lektorów!
Moim zdaniem jest to /wydawanie gier z błędami/ celowa polityka producentów i dystrybutorów /a co!/ - "bawcie się jeszcze lepiej szukając błędów"
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 13:54, radekk napisał:

W 4 misji kampani inferno musze w podziemaich dostarczyć 100 łowczych do smoków jakiś tam :P
Więc już mam 120 wielkich łowczych , herosa zrekrutowałem nowego , dołaczyłem do oddziału 3
czarty bo pomyślałem że po oddaniu łowczych nie miałby kto zostać z herosem w oddziale ale
po dojściu do smoków nic sie niedzieje tylko Agrael coś mówi ''''co za wybredne bestie ''''
wie ktoś o co tu chodzi
? prosze o pomoc

spróbuj jaeszcze raz tylko "zwykłymi" łowczymi - mnie pomogło (o ile dobrze pamiętam, bo słuch mam do wymiany:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 14:05, morthi napisał:

:) ale jesli cos znajdziesz to mam nadzieje ze sie z nami podzielisz :)

MORTHI swoją drogą od kiedy tu zaglądam, zamiast spokojnie grać wczytuję się nawet w najmniejsze teksty w grach.... to Wasza zasługa (wina) - niepotrzebne skreślić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis postanowilem sie zabawic :D Moim celem bylo odkryc umiejetnosci bohaterow necro no i okazalo sie ze nie moge zdobyc Palący Grunt( Więź Dusz + Mroczne Objawienie) poniewaz nie moge nauczyc sie Mrocznego Objawienia majac wszystko co potrzebne zeby ta zdlonosci miec (Mroczne Objawienie) czyli Lord Śmierci i Ożywienie Szkieletów Łóczników. A wiec bez Mrocznego Objawienia nie mam Palacego Gruntu Fuck !Pomocy xD http://homm5.gram.pl/h/5/u_nekropolis.php <- moze ktos wpadnie na to jak to zdobyc ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na tej stronie sa bzdury powypisywane - w ogole mozesz sie nie przejmowac tym co tam ludzie odpowiedzialni za nia umiescili

skorzystaj ze skillwhella (jest tu gdzies link - uzyj wyszukiwania) a na pewno zdobedziesz wymarzona zdolnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 17:46, syriusz.b napisał:

Witam !!! Już mam Heroes V i jest Super. Fakt skrzyneczka była w środku pęknięta (nie samo
drewno tylko to w środku)


Moja edycja była cała:) Ale za to troche zabawy było po tym jak tylko wyszedł nieszczesny patch

p.S DiDivor pszyszukuj maszynke, nowy patch wyjdzie poprawiający troszke język CDP (np 2przecioni pod rząd i te nieszzcesne SWE razi w oczy zmieniamy na swoje;D ) I grając w gre znalazlem cośpo angielsu ale niedługo powiadomie o tym (jutro bodajże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 07:15, DiDivor napisał:

> Mam problem z tym miatem Salgunsal - literka u się nie wyświetla. Próbowałem edytować
pliki
> texts i p0-texts (a tak właściwie czym się różnią i dlaczego?) ale mi się nie udaje..


A mógłbyś napisać gdzie ci się wyświetla (jaka misja, jaki tryb gry) ?? Dzięki temu szybko
to poprawimy :)


Kampania Lochu - 3 misja "Kultyści"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 16:36, morthi napisał:

na tej stronie sa bzdury powypisywane - w ogole mozesz sie nie przejmowac tym co tam ludzie
odpowiedzialni za nia umiescili

skorzystaj ze skillwhella (jest tu gdzies link - uzyj wyszukiwania) a na pewno zdobedziesz
wymarzona zdolnosc :)



http://www.celestialheavens.com/homm5/skillwheel.swf

link do skillwhEEl''a ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 18:27, morthi napisał:

sprawdz link zanim go podasz :) ten u mnie nie dziala :)


ten drugi działa :)
i jest tam mozliwosc sciagniecia sobie na dysk tego pliczku w formacie exe :)
bardzo przydatna sprawa


czy wie ktos gdzie jest dokładnie opisane jak sie robi łancuchy elemntów?
bo niestety w instrukcji tego zabrakło...

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 18:49, trorin8 napisał:

> sprawdz link zanim go podasz :) ten u mnie nie dziala :)

ten drugi działa :)
i jest tam mozliwosc sciagniecia sobie na dysk tego pliczku w formacie exe :)
bardzo przydatna sprawa


czy wie ktos gdzie jest dokładnie opisane jak sie robi łancuchy elemntów?
bo niestety w instrukcji tego zabrakło...

pzdr


łańcuchy żywioł.ółw sa samoczyynnie u żywane przez twoje jednostki w postaci dodatkowych obrażen np 200 od ziemi (polecam do tego w lochach kupić wieże żywiołów i ją ulepszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2006 o 13:28, Adanatr napisał:

czy mam jakakolwiek szanse pograc sobie w HOMAM5 na laptopie z karta 256MB ATI MOBILITY™
RADEON® X1400 HyperMemory (256MB)? - chodzi mi tylko o karte


Na X600 gra działa przyzwoicie (1280x800, detale na normal) więc na x1400 powinna jeszcze lepiej. Sądze, że najlepiej ściągnąć demo i sprawdzić.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to dziwne. Nic tam nie ma. Spróbuj wgrać najnowszego Patch''a jeszcze raz. Jesli nie pomoże, sprawdź, czy w pliku \Text\TownNames\C4M1_Player_7.txt w p0-text.pak w nazwie miasta nad jednej z literek "u" nie ma tekiego znaczka. Jak jst, to go usuń i zapisz plik. Jak TCMD zapyta, czy dodać plik do archiwum daj tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały problem z 3 misją inferno.

Podbiłem trzy zamki grając sobie spokojnie, a w ostatnim elfik z taką armią że nie dam rady się przez nią przegryźć:( jaki sposób na tą misję jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka byków z HoMMV:

1) Po angieslku :/

2) eee.. a nie powinno być odwrotnie? :P

3) Znowu angielski

4) i znowu


(Ja wiem że są wasze patche ale ja oatrze na to przez pryzmat kolesia który nie ma netu i nic o nich nie wie, te błędy musi poprawić CDP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować