Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 21:52, Hybrydzioch napisał:

> ludzie pomocy nie moge zainstalować patch 1.1 do herosa poniewaz pisze mi ze gra nie jest
zainstalowana
> a oczywisćie mam ja zainstalowaną ;/

Musisz zainstalować takiego patcha jaką masz wersję gry - a więc jeśli jest to wersja DVD instalujesz
patcha DVD

nom masz recht :D a wiesz kiedy będzie drugi patch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jednak nie bo ściagnołem dwa patche jeden dvd a jeden cd i zaden sie nie instaluje mam wersje dvd i pisze ze nie mam zainstlowanego herosa V ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co do patcha uważam ze ten nowy powinien zawierać wiencej neutralnych jednostek i jeszcze jakies miasto w stylu twierdza/moc (: albo dwa patche (: a i powinni powiekszyć liczbe graczy na goracym krześle (: i mnie kala to że jest tylko jedna animacja gdy bohater/jednostka atakuje powinno być kilka tak dla urozmaicenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja ściągnąłem sobie patcha i teraz przy niektórych umiejetnosciach ktore byly opisane po polsku widnieje opis w jezyku angielskim...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 20:34, morthi napisał:

na rosyjskim forum Nivala Old Boy napisal czego mozemy sie spodziewac w najblizszym uaktualnieniu:

- Nie bedzie Death Knights (Jezdzcow Smierci) w Nekropolis

- Mozliwym jest w pozniejszym terminie dodanie mozliwosci wskzeszania zombich i duchow zamiast
szkieletow

- edytor ktory postaraja sie wypuscic przez sierpniem da wielkie mozliwosci oprocz tworzenia
map rowniez otworzy mozliwosc tworzenia modow



- Co za szkoda z Death Knightami, Kostucha jest fajna, ale bakuje mi Rycerzy Smierci z H3 (w Nekropolis)

- W H3: SoD z odpowiednim artefaktem możnabyło takie cuda wyprawiać, wtedy armia naszego Nekromanty stawała się tak potęzna, że szok. Tutaj Duchy (i Widma) są niematerialne, więc atakując je można zobaczyć piękny napis "pudło", a zostało się jeszcze 5 tyś. duchów do ubicia :( . Jak będzie taka możliwość to na Nekromantów nie będzie mocnych. A tak z innej beczki: ciekawe czy można od razu przywołać ulepszone wersje?

- Fajnie, ciekawe jakiego typu będą te mody? Zmiana wyglądu jednostek? Ich statystyk? Może jeszcze coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:19, Aramill napisał:

dzieki bardzo

na czym polegają łańcuchy żywiołów w Lochu??

Loch może wykorzystac to ze jednsotak jest jakiegoś żywiołu (np. ogień) i zaatakowac ją jednostką przeciwstawnego żywiołu (ogień = woda) , czyli jak jednostka żywiołu wody zaatakuje jednsotke żyiołu ognia to jednostak ognia otrzyma dod. obrazenia od wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 21:57, szakalec napisał:

ale jednak nie bo ściagnołem dwa patche jeden dvd a jeden cd i zaden sie nie instaluje mam
wersje dvd i pisze ze nie mam zainstlowanego herosa V ;/


Ja też tak miałem i pomogła reinstalacja gry. Spróbuj może i tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 22:48, Tokagero napisał:

> dzieki bardzo
>
> na czym polegają łańcuchy żywiołów w Lochu??
Loch może wykorzystac to ze jednsotak jest jakiegoś żywiołu (np. ogień) i zaatakowac ją jednostką
przeciwstawnego żywiołu (ogień = woda) , czyli jak jednostka żywiołu wody zaatakuje jednsotke
żyiołu ognia to jednostak ognia otrzyma dod. obrazenia od wody


Byloby ok gdyby zywioly byly przypisane na stale, np. taki feniks+zywiol ognia
Jest natomiast tak, ze co ture (walke) jednostki otrzymuja nowe zywioly, po to jest ta umiejetnosc czarnoksieznika zeby widziec zywiol jednostki..
Niestety kolejna rzecz bez sensu w tej wspanielej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do łatki polonizacyjnej do patcha 1.1 to jest nieco skopana..

w zalaczniku dwa przykladowe screeny - w sumie bledow jest wiecej ale nie zawsze robie zrzut
a te dwa to akurat razace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
mam problem, posiadam HMoMV na DVD i..hmm..nie odpala mi płyty w napędzie. po wizycie w sklepie..tam instaluje się normalnie bez żadnych problemów??!!!
procek AMD 64 3200+ ATI X 550, 512 ram, miesca na dysku zapas

plisss... help me;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heroes V Unoficial Patch v1.11o wydany :) Tym razem poprawino kilka kolejnych bugów, opublikowanych na forum :) Całe szczęście, nie pojawiają się już w takich ilościach jak kilka dni temu :) Zapraszam do ściągania i testowania :)

Oto linki:

Rapidshare.de
http://rapidshare.de/files/24704012/Heroes_V_Unoficial_Patch_v1.11o.zip.html

MyTempDir.com
http://www.mytempdir.com/777908

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie odpala Ci płyty to raczej jest wina napedu, może nie masz DVD??
ale pewnie masz... możesz pożyczyć napęd albo iść do kumpla zobaczyć...
:P dziwnie masz pokręcone... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować