Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

o tak... strasznie wqrzajće że nie ma sojuszy... a ja czekam ty;lko na edytor map, bo już w pierwszym tygodniu powinny się pojawić mapy z jakimiś sensownymi trybawi walki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:54, Majkell napisał:

> nie wiem czy bylo, ale dopiero to zauwazylem.
> > > pasek inicjatywy jest ''dluzszy'' niz widac ;)
> mozna sobie kursorem jezdzic do konca ekranu i widac jakie jednostki sie podswietlaja
:P

Pisałem to na 908 stronie:P
"w większości przypadków belka inicjatywy jest dostatecznie długa, że uwzględnia kolejny ruch
danej istoty. Jeśli walczysz np. Przystanią i masz w swojej armii Gryfa, to przed wykonaniem
jego akcji przesuń nieco belkę inicjatywy w prawo, a z pewnością ujrzysz kolejny wizerunek
tej istoty,a może nawet trzy;)"


nie o to mi chodzilo, ze belka jest scrollowana to wiadomo... ale nie przewijaj tylko umiesc kursor po prawej stronie belki i przesuwaj go w prawo do konca ekranu. patrz na jednostki na polu bitwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:49, Duc napisał:

> Aleście pojechali off-topicowo. Wstyd i hańba!;-)
Jaki wstyd? Jaka hańba? Popatrz sobie 913 stron:D jak dla ten forum powinien być podzielony
na kilka podforum i żeby były jakiś porządek, a tak 913 i można się pogubić, ogólnie chaos:)


swiete slowa... a jeszcze jak zalozy ktos jakis sensowny topic to i tak go tutaj nadgorliwcy odsylaja..

h5 powinno miec swoja kategorie i podfora kampania, multi, probemy, strategie i co tam jeszcze kto sobie chce...

ten temat jest doskonalym dowodem na to, jak taki uklad forum sie nie sprawdza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 23:52, el-coyote napisał:

Co Ci mogę doradzić? Szukaj. Ja też się z tym sporo męczyłem i szukałem cały czas, ale się
udało :). Nie jestem jednak pewien czy graal znajduje się u każdego gracza w tym samym miejscu
czy może jest generowany losowo. Jeśli nie to - poszukaj w lewym dolnym rogu, tam gdzie jest
sporo gór. Graal znajduje się na środku rozwidlenia dróg. Ale nie sugeruj się tak tym za bardzo,
bo podejrzewam, że jednak jest to losowo :/. A tak nic Ci nie pozostaje innego - jak szukanie
:). Ostatecznie możesz przesłać screena z mapą puzzli. Wtedy łatwiej będzie zlokalizować :).
>jak przejsc 1 misje kampani sylvan. stoje przy granicy kilka razy je odebralem (4) i nic
no nie wiem co w tej misji chodzi
Musisz bronić ataki do momentu, aż pojawi się demon. Wtedy wystarczy go zabić i gra skończona
:).

Dzięki wielkie za pomoc el-coyote. Znalazłem wreszcie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten forumi czytam i znalazłem dużo postów na temat jak przejść to, tamto...
Kupiłem grę Homm5 i mam coś takiego jak poradnik, jeszcze go nieczytałem, ale tam nic nie ma że potrzebujecie pomoc forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poradnik to dane na termiat miejsc polozenia zamkow oraz tego co sie na 100% stanie w grze(np pojawi sie nowy bohater) Zazwyczaj to nie wystarcza do przejscia misji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z gra Heroes V, gdy laduja jaka kolwiek mape pasek dochodzi do konca pojawia sie niebieska plama 3 drzewka i sie wylacza mozna na to jakos poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszałem o takowym. Ale mówię, ściągnij najnowsze sterowniki. Ja co prawda mam Radeona, mi się mapa w ogóle nie wczytywała, najnowsze stery pomogły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch 1.1 pozwala teoretycznie na uruchomienie gry h5 na slabszych kartach - rada jest jedna zupgdarowac kompa :)

a teraz kolejna porcja screenow a''la to jest ten zly komputer ktory ma straszna armie(4 duza armia pomaranczowego ktora rozwalilem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie - to jest wina kiepskiej karty graficznej - a sp2 to swoja droga :) nie boisz sie chodzic po sieci z niezabezpieczonym windowsem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coz...nie wyobrazam sobie posiadania windowsa xp i nie aktualizowania go co miesiac - a co do herosow to jesli chcesz grac na gf 4 mx (co uwazam za koszmar gdyz grafika musi wygladac paskudnie) to tylko patch 1.1 Ci pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować