Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Wy chyba nie wiecie co mówicie! Zamek magów jest silny tylko trzeba nim umieć grać! Własnie tak sie składa, że Raelag (Agrael) był moją najlepszą i najsilniejszą postacią w ostatnich pojedynkach, dlatego, że posiada czar "Wygnanie" który jest doskonałym przeciwzaklęciem na przywołania Biary czy Lorda!

Najgorzej mi szło Sylvan :/

Mówię Wam ostatnie walki sa the best, warto na nie czekać! ^^

A ta zdolność Lorda jest wkurzająca, pojawia się juz przy niszczeniu bramy, potrafi nieźle przeczesać siły armii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 11:42, Evil Khan napisał:

Zacząłem 1 misję nekromantą. mam problem. Zaiwsili mi się bohaterowie pomarańczowych - stoją
bez ruchu w przejściu ominąć ich nie można a zaatakować też nie można bo nie o to w misji chodzi..
ktoś tak miał - można ich jakoś uaktywnić czy też mam całą misję od początku grać ?


Ja tak nie miałem, spróbuj zagrać od nowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dopiero zaczynam grać w H5 i już mam problemy. Pierwszym z nich jest to że kiedy już wybiorę mapkę i zamek w czasie ładowania gra się wyłącza. Już wiem że w tym wypadku należy zainstalować łatkę 1.1. Mam ją ale tutaj zaczyna się problem. Gdy chcę ją zainstalować pojawia się komunikat "Brak zainstalowanej gry Heroes Of Might And Magic V. Nie można dokonać aktualizacji". Łatkę umieszczałem już w każdym folderze i nic. Co mam zrobić? Proszę o pomoc. Najlepiej na gg:7316823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 07:53, morthi napisał:

Jest napisane na pasku na dole screena - taka specjalna zdolnosc Wladcy Demonow

Fajna ta piekielna faaaaaaaala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:07, morthi napisał:

Na calestial heavens jest nieoficjalny poradnik w ktorym wszystko jest opisane


zgadza sie wszystko jest tam dokladnie opisane ;) wlasnie skonczylem to czytac
i chodzi o stronke celestial heavens (e a nie a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem, ze niektorzy na ubi.com maja niebywale duzo pktow doswiadczenia np. 30 gier z tego 1 przegrana.
sredni czas rozgrywki 1h (sic!)

ale juz wiem jak to jest mozliwe, zawsze to joina wywala z gry i host ma win''a :)

takze poki jeszcze nie ma 1.2, jak ktos chce sobie expa nastukac to hostowac i czekac na looserow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 00:09, moonman napisał:

zauwazylem, ze niektorzy na ubi.com maja niebywale duzo pktow doswiadczenia np. 30 gier z tego
1 przegrana.
sredni czas rozgrywki 1h (sic!)

ale juz wiem jak to jest mozliwe, zawsze to joina wywala z gry i host ma win''a :)

takze poki jeszcze nie ma 1.2, jak ktos chce sobie expa nastukac to hostowac i czekac na looserow
:P


Zauważ, że 90% bierze opcję szybka walka (i dlatego też jedna sesja tak krótko trwa), co moim zdaniem jest po prostu pozbawione sensu, przecież walki to esencja tej gry...

A tera walę nad morze, jak wyjdzie patch to mnie jakos poinformujcie telepatycznie, albo od razu ściągnijcie na mojego kompa ;) PZDR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Środa .... moze dziś jest ten dzień??? Bo ja juz od miesiąca niegram i czekam na tego patha!!! /ja juz tak dalej niemogee !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 08:05, rafiozo222 napisał:

A czy ktos może wie, czy a jeśli tak to kiedy ukaże się pierwszy dodatek do Homm V i jakie
zmiany on wprowadzi?


Nie wiem, co wprowadza dodatek, ale wiem, żę w części szóstej Herosów...
Stary, skąd któś ma to wiedzieć ? Nic nie jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybka walka/dynamiczna walka ma swoje uzasadnienie jak grasz z niewznajomymi :) uwierz ze oczekiwanie na swoja ture bo przeciwkin ma do zrobienia 3 dlugich bitew moze znudzic :)

a do tego zdarzaja sie ludzie ktorzy w pewnym momencie walki (jak walczysz PvP pisza ci ze oni juz rzegrali i nie walcza i odchodza od kompa P:)
i badz tu madry :) - musisz sie rozlaczyc i traicsz punkty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2006 o 23:07, morthi napisał:

Na calestial heavens jest nieoficjalny poradnik w ktorym wszystko jest opisane

>A jest jakiś polski odpowiednik tej strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować