Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

:P to wszystko zalezy od ilosci wyswietlanych postow na strone :) ale faktycznie :) ten watek jest najdluzszy i najbardziej oblegany ze wszystkich :)

w koncu herosi to herosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:09, morthi napisał:

ja jednak bym zalecal aktualizacje do wersji 1.2 :) i zainstalowanie nieoficjalnego patcha
1.2b :)


Hmmm, a skąd wziąć ten patch? Podałbyś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest jakas porąbana.Jak gram 1v1 z komputerem i oddale sie gdzies dalej od miasta i zostawie je samo bez ochrony zadnego bohatera to wlasnie wtedy z nikąd wynurzy sie wrogi bohater i zajmie mi miasto wykupi wszystkie jednostki to jest straszne ciekawe skad wie ze akurat nie mam bohatera kolo miasta.Dodam jeszcze ze on nie odryl tereu wokul mojego miasta mogli by to skorygowac w patchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdolnosc odkrywanie pozwala na naprawde duze odkrywanie terenu :) sprawdz sam :)

mnie to zadziwilo ile "widzial" moj bohater z ta zdolnoscia ktora w poprzednich czesciach nie byla moja ulubiona :)

tak samo jest z czarem pole minowe :) on rowniez zaczal sie calkiem dobrze sprawdzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:10, morthi napisał:

http://www.irfanview.com/

sciagnij sobie ten program :) dzieki ktoremy przekonwertujesz pliki tga na jpg :) bez najmniejszego
problemu :)

klikasz w file a pozniej batch/converse :) i masz juz pliki jpg :)

Ok zaraz bedziesz miał screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 11:47, morthi napisał:

niezle :) tekstury Ci siadly calkiem :) moze jeszcze raz przeinstaluj gre?

a mzoe dlatego ze zainstalowales patcha 1.2 bez patcha 1.1 ?

nikomu oprocz Ciebie ta sztuka sie nie udala :)


zrobilem teraz tak 1.0 -> 1.1 -> 1.2
i wszystko OK
pominalem tylko te poprawke CDP do 1.1 - bo chyba 1.2 i tak ja nadpisuje.
tnx

wiec info jest takie ze trzeba po koleji instalowac patche. nie wiem jakim cudem mi sie udalo 1.0 -> 1.2 ale np. nie mialem autoupdatera co dopiero zauwazylem przed ta akcja.

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeklęte upały, przez nie moje karta graficzna jest gorzej chłodzona i z gry mi wychodzi (czasami jest blue screen bez niczego lub z jakimiś błędami graficznymi i muszę resetować), zawsze kiedy jej temperatura przekracza 55 stopni. Przez to nie mogę przejść trzeciej kampani, bo finałowa walka trwa za długo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:18, morthi napisał:

tak samo jest z czarem pole minowe :) on rowniez zaczal sie calkiem dobrze sprawdzac :)

Tylko jak ma się szczęście i miny pojawią się w jakimś miejscu, gdzie wróg na nie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy nalezy pomijac poprawke 1.11 :) tam jest jakis wave :) ktory sie nadgrywa :) a czy on jest tez dodany do patcha 1.2 ? kto to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszak sa rozmieszczane losowo :) ale ich przydatnosc i szansa na to by poajwily sie wlasnie w porzadanym miejscu bardzo sie zwiekszyly w porownaniu chociazby do czesci 3 gdzie ten czar byl calkowicie bezuzyteczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pozostaje CI nic innego jak zainwestowac w lepsze chlodzenie :) albo postawisz zwykly wentylator przy kompie :) albo moze ustaw sobie na szybka walke ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2006 o 12:38, lampak napisał:

Przeklęte upały, przez nie moje karta graficzna jest gorzej chłodzona i z gry mi wychodzi (czasami
jest blue screen bez niczego lub z jakimiś błędami graficznymi i muszę resetować), zawsze kiedy
jej temperatura przekracza 55 stopni. Przez to nie mogę przejść trzeciej kampani, bo finałowa
walka trwa za długo!


55 stopni?
to ile powinna miec karta?

w moich ustawieniach mam, ze 145 stopni to prog spowolnienia (domyslnie)
a karta przewaznie ma ok 50stopni - 6600GT z chlodzeniem Silent PIPE2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam na karcie wahania tak do 65 stopni :) a normalnie to jest na 45-50 :) a mam podkreconego gf 6800 gs ;) na fabrycznym chlodzeniu :)

moze u lampaka chodzi jeszcze o cos innego ? moze cos innego sie przegrzewa albo karta jest zbyt podkrecona i sie pojawiaja artefakty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest śmieszne. Popatrzecie na screena. Nie wiedziałem, że miasta mają swoje biografie. :) Ale wiem, jak to naprawić. :) p1-texts/UI/towninfo/town-description.txt Tam można to naprawić. Ale muszę przyznać, że takiego błędu się nie spodziewałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować