Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2006 o 15:26, HumanGhost napisał:

Wy tu o poziomie heroicznym a ja na cieżkim jeszcze się meczę z trzecią misją Inferno. Nie
jest mozliwe pokonanie Galeana. Przecież on ma za silną armię. Za Chiny Ludowe nie uda mi się
zebrać połowy tego co on ma. To rzeź. Udaje mi się tylko rozbudować mury obronne i dojśc do
rekrutacji Entów o Smokach nie wspominając.


ja na ciezkim przeszedlem te mapke tak:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=18724

ale podobno tylko mi sie tak Gilraen i Vilraen wymieniali armia.
dobrze ze wtedy byla promocja na tatre w lidlu - do ktorego mam rzut beretem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

slusznie powiedziane, ja zaczynam od nowa wlasnie 3 misje inferno na heroicznym, tylko dlatego ze patch 1.2 mial ja zbalansowac bo na patchu 1.1 jest moim zdaniem praktycznie nie do przejscia - masa hord wielkich lowczych i rojow rusalek pojawiajacych sie co tydzien robi swoje w dodatku ma sie wielkie wojska neutralne do rozwalenia - moj rekord: 640 ozywiencow pokonanych przy pomocy 21 wlk. lowczych, 8 druidow, 10 tanczerzy wojny, 18 rusalek i 98 rogatych demonow i agraelem na 13 lvl. :)
ale co za duzo to nie zdrowo - ale galeana juz nie ruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko - kiedy planujecie wypuszczenie unofficial patcha-a 1.2d? Ciągle czekam z instalacją patcha i myślę, że dopiero z v.1.2d będzie można pograć spokojnie, bez palpitacji serca na widok bugów w tłumaczeniu ;) A co do kodów to już są, choć sam nie korzystałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tych kodów, to pomyłka, przez przypadek otworzyła mi się podstrona 905 tego tematu i odpowiadałem na posty z tamtej strony :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie jakos na dniach yjdzie:) ale mozesz spokojnie instalowac patcha 1.2c :) ksiega czarow bedzie znowu sprawna :)

a pozniej dorzucisz sobie patcha 1.2d :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w kolejnym unofitial patchu byłaby możliwość dodania informacji do księgi czarów o ilości zadawanych obrażeń przez zaklęcie rozkład?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch v1.2d wyjdzie, tylko jak będę miał skończone wszystkie poprawki. A potrzeba mi jeszcze skończonych poprawek zagadek Sfinksa i Poprawek opisów czarów :). Prace nad nim postepują, więc czekajcie :D To będzie coś

PS Te poprawki (Sfinks i Czary) to robi kto. Jeśli dobrze pamiętam, to matiz123 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 16:14, DiDivor napisał:

Patch v1.2d wyjdzie, tylko jak będę miał skończone wszystkie poprawki. A potrzeba mi jeszcze
skończonych poprawek zagadek Sfinksa i Poprawek opisów czarów :). Prace nad nim postepują,
więc czekajcie :D To będzie coś

PS Te poprawki (Sfinks i Czary) to robi kto. Jeśli dobrze pamiętam, to matiz123 ??

hej, czy chodzi ci o te poprawki mayiza123 http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=20563 ??
PS Podasz swoj gg ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 14:47, Filip92 napisał:

powiedź mi jak sciagne patcha z internetu majac predkosc 128kb/s a to ma 50mb to troche jest
jak na 128


[wali głową w ścianę i przypomina obie historię dzieci neostrady] Ja jakoś ściągnąłem na takiej prędkości. Użyłem auto-upgrade, a zajęło mi to ok. pół godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 16:23, gmx napisał:

jak tak patrze na te posty mam wrazenie ze tlumaczycie od zera angielska wersje...


Tak źle to nie jest, ale sam usiadłem trochę do tłumaczenia czarów i załamka. Powiedzcie: Czy da się teleportować oddział na polu bitwy za... Radę Miasta ?? Widocznie się da, bo taki tekst znalazłem. Oto i on:

"Teleportuje wskazaną sojuszniczą jednostkę w inne miejsce pola bitwy. (Tylko ekspert Magii Światła może teleportować jednostki przez Radę Miasta)."

Autorom chodziło chyba o teleportowanie jednostki za mury miasta podczas oblężenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem... Otóż sciągnąłem jakiś czas temu patch 1.1 (wraz z poprawką) do Heroes V. Niestety musiałem niedawno zrobić formata całego dysku, więc pozgrywałem najpotrzebniejsze pliki na płytkę DVD. Wśród nich był owy patch. Gdy chciałem go dzisiał rozpakować i odpalić, wyskoczył mi błąd o uszkodzonym pliku. Przed formatem (a więć przed wgraniem patcha na płytkę) wszystko mi się ładnie instalowało i rozpakowywało. Teraz nie wiem co się dzieje. Mógłby mi ktoś pomóc? Niestety nie mogę ściągnąć jeszcze raz patcha ze względu na wolne łącze (iPlus, prędkość modemowa). Nadmienię także, że zgrywana odzielnie na DVD poprawka rozpakowuje się bez problemów. Może zna ktoś jakiś darmowy program naprawiający uszkodzone pliki? Proszę o pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki maly Off Top. Czy Wy w ogóle pracujecie/śpicie/jecie*?
*niepotrzebne skreślić
Dobrze by było, żeby to CDP wydało oficjalnego pacza.

Jakim cudem poprawiliście księgę czarów skoro Ubi ją spaprało? To kwestia plików grficznych, tekstowych, czy jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 15:36, Porzeczka napisał:

slusznie powiedziane, ja zaczynam od nowa wlasnie 3 misje inferno na heroicznym, tylko dlatego
ze patch 1.2 mial ja zbalansowac bo na patchu 1.1 jest moim zdaniem praktycznie nie do przejscia
- masa hord wielkich lowczych i rojow rusalek pojawiajacych sie co tydzien robi swoje w dodatku
ma sie wielkie wojska neutralne do rozwalenia - moj rekord: 640 ozywiencow pokonanych przy
pomocy 21 wlk. lowczych, 8 druidow, 10 tanczerzy wojny, 18 rusalek i 98 rogatych demonow i
agraelem na 13 lvl. :)
ale co za duzo to nie zdrowo - ale galeana juz nie ruszam


X zombich mozesz pokonac 1 rusalka i bohaterem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:12, dyniamit napisał:

Jakim cudem poprawiliście księgę czarów skoro Ubi ją spaprało? To kwestia plików grficznych,
tekstowych, czy jakich?


To kwestia samozaparcia, dyscypliny a także wielu godzin pracy naszego kolegi Krejt''a oraz dodaniu kilku katalogów i plików tekstowych w odpowiednie miejsce :D

PS Dla wszystkich zagubionych w walce z nowymi i starymi łatkami (patchami) skończyłem dział "Przygotowanie" na mojej stronce poświęconej Unofficial Patch''owi :D

http://members.lycos.co.uk/homam

PS2 Całkiem możliwe, że oczekiwany patch D ujży światło dzienne już jutro. Więc bądxcie czujni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w ramach przygotowan do wydania patcha wrzucam kolejny screen z bledem :)

wiecej PD zdobywa sie zawsze a nie tylko podczas bitew :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2006 o 17:32, morthi napisał:

w ramach przygotowan do wydania patcha wrzucam kolejny screen z bledem :)

wiecej PD zdobywa sie zawsze a nie tylko podczas bitew :)


Ten tekst tłumaczyłem ja z angielskiego:

"Hero receives +1 to one of his primary stats for every four levels including the levels already got and + 5% bonus to the experience gained from combat."

Wyraźnie pisze, że podczas bitwy... Chyba, że błąd jest też w tekście angielskim x)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,... nie miałem neta.. i jakoś tak przyszło ze nie zaglądałem tutaj od... kilku tygodni widze ze sie troche zmieniło są avatarki... i forum zaczyna wyglądać jak forum :P:P
dobra do rzeczy...
czy mozecei mi napisać czy są jakies nowe mody czy coś.. do heroes V jakieś mapki czy coś i podac linki bo czytac 100 stron to raczej mi sie nie chce.. :/
z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować