Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2006 o 20:51, NewShadow napisał:

> > TY nalerzysz do Grandy??????
>
> tak.. a co? :D
>
I gracie jeszecze w H3??


gramy w h3 a niektorzy nawet w h5, ale zaopmnij o grandzie - jesli nawet polaczyc sie nie mozesz.. i lepiej na grandzie sie o nic nie pytaj... bo Cie zjemy... upaly strasznie rozdraznily Orki... :P

a jak szukasz h3 players to zapisz sie do ligi i graj: http://www.polskaligaheroes3.forall.pl
a pomocy z polaczeniem szukaj na forum: http://www.legendyheroes.forall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj przewiduję wydanie oczekiwanego z niecierpliwością Unofficial Pacth''a v1.2e. Bądźcie czujni, bo patch wprowadza wiele nowości. Jest na co czekać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tlumaczenie jest oparte o moje pierwsze tlumaczenie textow z bohaterami :) bo widze w nim bledy :)te same kytore pozniej z matizem poprawialismy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej,
mam jakiś błąd. Usunąłem grę ręcznie, łącznie z rejestrem i zainstalowałem jeszcze raz. Niestety nie mogę jej spatchować przez co nie mogę grać przez neta. H E L P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2006 o 13:04, Jay Z napisał:

> Dzięki za szybką odpowiedź "Jay Z". A i mam jeszcze jedną pytanie/sugestię:
> Czemu oficjalna strona gry jest tak bardzo zaniedbana?! Przecież tam...bałagan. M.in.
"zamów
> w pre-orderze"(o kurcze, myślałem że już jest po premierze :-P ); "konkurs"(to on się
nie jeszzce
> nie skończył,dziwne); no a news''ów to tam zbyt nowych nie ma. Może jak ten redaktor tejże

> strony ją olewa, "dajcie" ją innemu, lepszemu. Mam nadzieję, że to poprawicie i strona
znów
> będzie najlepszą stroną o HoMMV. :-D

Od jakiegoś czasu ekipa gram.pl szuka osób chętnych do prowadzenia strony, ponieważ stara redakcja...
no cóż, nie dała rady. Jeśli jesteś chętny lub wiesz o innych chętnych, wal do ekipy gram.pl!
:)


Co za brednie! Nic nie robimy, bo nie mamy takiej możliwości od kilku tygodni nie mamy dostępu do serwera, który ponoć został zmieniony i nie dostaliśmy żadnych nowych danych do FTP - pisałem w tej sprawie ale zostałem olany.. no cóż chyba widać kto nie dał rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście rację. Trzecia isja Inferno na poziomie ciężkim to hardcore i najtrudniejsza w grze. Z tego co widze to dalej jest bułka z masłem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:40, HumanGhost napisał:

Mieliście rację. Trzecia isja Inferno na poziomie ciężkim to hardcore i najtrudniejsza w grze.
Z tego co widze to dalej jest bułka z masłem. :-)


Mi było ciężko na normalnym. Ale od czego jest Poradnik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:58, raddy13 napisał:

Mi było ciężko na normalnym. Ale od czego jest Poradnik...


Ten dołączony do pudełka z grą? On jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 13:40, HumanGhost napisał:

Mieliście rację. Trzecia isja Inferno na poziomie ciężkim to hardcore i najtrudniejsza w grze.
Z tego co widze to dalej jest bułka z masłem. :-)


napisz cos wiecej.. tzn. jakim sposobem sobie poradziles . pytam z ciekawosci.. bo ja mam te slynna misje na 1.1 ciezki juz za soba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas nie gralem w herosa bo mnie zdenerwowal. Po wydaniu 1.2 wczoraj w koncu odpalilem no i znow mam go dosc. Oszukiwanie komputera doprowadza mnie do szalu. Przychdozi do mnie bohater z mana na poziomie 240/50 !! No na litosc boska co to ma byc?!?! Nawet nie chce myslec jakie inne kanty komp robi ^_^

Zastanawiam sie czy ta gra jest choc troche losowa. Loadowalem okolo 10 razy rozgrywke i za kazdym razem gdy atakowalem pewne stwory wszystko dzialo sie tak samo. Stawaly w tych samych miejscach. Tym samym ejdnostkom w tym samym momencie aktywowalo sie "czescie'' itp Nawet ilosc zabic choc niby ma pewien przedzial zawsze "losowala" sie taka sama. nawet jesli przyszedlem dop tych stworow 3 rundy pozniej to scenariusz byl ten sam. Troche to bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z uaktualnieniem gry do wersji 1.2. Kiedy próbuję to zrobić, wyskakuje komunikat: "Brak zainstalowanej gry Heroes of Might and Magic V. Nie można dokonać aktaulizacji. Ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować