Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2006 o 14:32, Lailonn napisał:

Jakis czas nie gralem w herosa bo mnie zdenerwowal. Po wydaniu 1.2 wczoraj w koncu odpalilem
no i znow mam go dosc. Oszukiwanie komputera doprowadza mnie do szalu. Przychdozi do mnie bohater
z mana na poziomie 240/50 !! No na litosc boska co to ma byc?!?! Nawet nie chce myslec jakie
inne kanty komp robi ^_^

Zastanawiam sie czy ta gra jest choc troche losowa. Loadowalem okolo 10 razy rozgrywke i za
kazdym razem gdy atakowalem pewne stwory wszystko dzialo sie tak samo. Stawaly w tych samych
miejscach. Tym samym ejdnostkom w tym samym momencie aktywowalo sie "czescie'' itp Nawet ilosc
zabic choc niby ma pewien przedzial zawsze "losowala" sie taka sama. nawet jesli przyszedlem
dop tych stworow 3 rundy pozniej to scenariusz byl ten sam. Troche to bez sensu...


co do tej many jest taka budowla która podwaja manę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. W 4 misji Pierwszej Kampani pojawia się scenka w której Agrael łapie Izabelę. Zapisane jest to jako Scena 2, czy jest Pierwsza Scena i kiedy sie pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 22:23, raddy13 napisał:

co do tej many jest taka budowla która podwaja manę


Podwoic to se mozna ale 240/50 to jest prawie 5x wiecej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na mojej stronie dodałem nowego MOD''a - CombatMOD v1.4 PL. Mod zmienia standardowy interfejs podczas walki (który według mnie jest niedopracowany, m.in brak przycisku "Czekaj"). Z najważniejszych zmian wprowadzonych przez MOD''a to właśnie dodanie tego przycisku. Na uwagę zasługuje też nowe rozmieszczenie przycisków (jak dla mnie bardziej ergonomiczne :) ) MOD został spolszczony :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do działu "MODs" na stronce:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:23, DiDivor napisał:

Witam. Na mojej stronie dodałem nowego MOD''a - CombatMOD v1.4 PL. Mod zmienia standardowy
interfejs podczas walki (który według mnie jest niedopracowany, m.in brak przycisku "Czekaj").
Z najważniejszych zmian wprowadzonych przez MOD''a to właśnie dodanie tego przycisku. Na uwagę
zasługuje też nowe rozmieszczenie przycisków (jak dla mnie bardziej ergonomiczne :) ) MOD został
spolszczony :)

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do działu "MODs" na stronce:

http://members.lycos.co.uk/homam/



Zara lukam. Screen wyglada zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 09:23, DiDivor napisał:

Witam. Na mojej stronie dodałem nowego MOD''a - CombatMOD v1.4 PL.


Właśnie zainstalowałem tego moda i wygląda u mnie trochę inaczej niż na przykładowym obrazku.
Wiecie może dlaczego tak jest.
Na screenie zaznaczyłem czym się różni od pierwowzoru.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 20:18, morthi napisał:

tak - jest to sprawdzone i wszystko dziala bardzo dobrze - jesli nie dziala to przeczytac nalezy
jeszcze raz instrukcje na stronie z mapami

okiko juz se poradziłem :D kozacki jest ten team :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Łza dla Ossira. Doszedłem do chyba ostatniego napisu na znaku , który brzmi : Cofnij się o dwa kroki i bierz się za kopanie. Jak widać na screenie przekopałem cały teren dookoła znaku i nic nie znalazłem. Gdzie jest ta łza Ashy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 15:04, snk napisał:

Witam,

mam problem z uaktualnieniem gry do wersji 1.2. Kiedy próbuję to zrobić, wyskakuje komunikat:
"Brak zainstalowanej gry Heroes of Might and Magic V. Nie można dokonać aktaulizacji. Ktoś
spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam

Ja też mam taki sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeinstaluj gre - pomaga

pamietaj o zainstalowaniu patcha 1.11 (do sciagniecia z gram.pl) dzieki ktoremu nie bedziesz mial brakujacych dzwiekow w czasie filmikow miedzy kampaniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 11:06, Jarys napisał:

> Witam. Na mojej stronie dodałem nowego MOD''a - CombatMOD v1.4 PL.

Właśnie zainstalowałem tego moda i wygląda u mnie trochę inaczej niż na przykładowym obrazku.
Wiecie może dlaczego tak jest.
Na screenie zaznaczyłem czym się różni od pierwowzoru.

Pozdrawiam


Log Ci sie chyba schował (musisz kliknąć w tą ikonkę, co na obrazku jest pod archaniołem). A jeśli chodzi o to drugie to nie wiem. Pokombinuj coś, spróbój na chwilę schować pasek.

Ja stoczyłem wiele walk i mi MOD nie sprawił żadnych problemów. U mnie wygląda tak jak na tym moim obrazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 13:27, morthi napisał:

przeinstaluj gre - pomaga

pamietaj o zainstalowaniu patcha 1.11 (do sciagniecia z gram.pl) dzieki ktoremu nie bedziesz
mial brakujacych dzwiekow w czasie filmikow miedzy kampaniami

mam ten patch zainstalowany i dalej nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 13:34, morthi napisał:

jesli nie mozesz zainstalowac patcha 1.2 to odinstaluj gre i zainstaluj ja ponownie

właśnie tak przed chwilą zrobiłem wszystkie łatki się wgrały poza tą 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować