Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 31.07.2006 o 11:57, szakalec napisał:

ale chyba niemożliwe zeby przez nie [mody - lampak] stracił dźwiek ? co

Możliwe, mody zawsze mieszają w grze, a jeśli mają błędy to mogą wiele zepsuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poradniku z Celestial Heavens stoi tak:
Elrath’s Sentinel
Elrath’s Sentinel increases weekly creature growth by 50%,
provides your empire with an additional 5000 gold each day
and gives +2 luck to all your heroes.
Requirements: Tear of Asha


Natomiast pozostałe "graale" (oprócz Lorda Tortur, ten też określa 5000) mają tylko provides extra gold income.
Może to jest zależne od scenariusza? Może też powinniśmy napisać, że "zwiększa dzienny przychód złota" bez określania kwoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 11:31, matiz123 napisał:

Chyba popełniliśmy błąd. :) Na screenie widać, że Strażnik Elratha daje 10000 sztuk złota.
A my wszędzie wpisywaliśmy, że daje 5000. :) Nie wiem, czy tak jest tylko przy strukturze graala
w przystani, ale raczej powinno być tak samo we wszystkich zamkach. Tutaj są poprawione pliki.
http://rapidshare.de/files/27642668/Struktury_Graala.rar.html


Żadnego błedu nie popełniliście - budynek graala daje 5000 szt. złota.
Po prostu robiłeś screen prawdopodobnie w tygodniu złota, gdzie dochód z kopalń i ratuszy (oraz jak widać graala) jest podwojony. Najlepiej widać to po kapitolu - daje on 2000 szt. zł. (ponieważ ratusz liczy się jako osobny budynek w tej zakładce - ratusz+kapitol=4000 szt. zł.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację.
Wystarczy popatrzeć na liczbę chłopów w armii oraz na dochód od chłopów w okienku. :)
Matiz, dawaj jak było. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze sie tak spytać : Czy w ogole jest jakaś dobra, polska strona o HoMMV? Wszystkie materiały które moga byc przydatne są po angielsku. NIe żeby jezyk był przeszkodą, ale pewnie część graczy nie połapie sie we wszystkich poradach z tamtych serwisów. Bo strona postawiona przy gram.pl raczej nie [prezentuje jakiegos wysokiego poziomu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale przekopywanie tysiaca stron w poszukiwaniu konkretnej informacji to lekkie przegiecie :P Dodatkowu frustruje mnie misja "inwazja" z nekropolis grgrgrgrgrgr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:26, Sheltem napisał:

Morthi, jeśli nie macie co już poprawiać (a gdzieś ktoś tak na tym forum napisał), to może
dacie opisy premii do miast (chyba, że jest to już zrobione)?
Poniżej adres gdzie są one po angielsku:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=18853

Tego jeszcze nie robiliśmy. :) Ale czy te teksty miałyby być przy opisach miast? Na przykład pod "biografią" miasta byłoby "specjalizacja miasta: (...)". O to chodzi? Jeśli tak, to ja mogę się tym zająć, bo widzę, że te teksty są proste dp przetłumaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest dobry pomysl - specjalizacja miasta pod historia :)

jestem za :) zrobisz to ?:)

jak tak to wez od razu wrzuc do tego patcha 1.2e update2 i przerob go na update3 :)

albo wrzuc na forum jako pliki a ja posklejam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 12:51, morthi napisał:

jestem za :) zrobisz to ?:)

No mogę to zrobić. Raczej jutro będzie to gotowe. To jednak jest trochę grzebania w plikach. :) Jak jest "First Aid Tent specialty", to jak to przetłumaczyć? "Miasto specjalizuje się w Namiotach Leczniczych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować