Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

chciałem zapytać czy są jakies mody/patche poprawuające grafikę w grze?
widziałem jakis mod na poprawę tekstur stworzen ale nie mogłem ściągnąc ponieważ linki nie działały

byłbym wdzięczny za jakieś linki albo info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2015 o 23:30, Xanax napisał:

Poszukaj na tym forum: http://heroescommunity.com/forumdisplay.php3?FID=18&pagenumber=1
Znajdziesz tam sporo modów poprawiających grafikę, ale najbardziej polecam H5 Graphics
Overhaul.

ale ten mod nie poprawia czasem wybranych zamków?? i czy pasuje do polskiej wersji? i gdzie w ogole sie wkleja te pliki?? i czy musze miec zainstalowane wszystkie dodatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod zmienia wszystkie tekstury na lepszej jakości, pasuje do polskiej wersji, trzeba mieć wersję 3.1, więc wystarczą Dzikie Hordy. Na tej stronie masz napisane, jak to zainstalować: http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37356&pagenumber=3

Sam mod pobierz z tego linku: http://www.mediafire.com/?47n51ld9tu9ld94,yuhh81e0xjm6xea,9yqga6tpgt5ynqj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2015 o 17:18, Xanax napisał:

Mod zmienia wszystkie tekstury na lepszej jakości, pasuje do polskiej wersji, trzeba
mieć wersję 3.1, więc wystarczą Dzikie Hordy. Na tej stronie masz napisane, jak to zainstalować:
http://heroescommunity.com/viewthread.php3?TID=37356&pagenumber=3

Sam mod pobierz z tego linku: http://www.mediafire.com/?47n51ld9tu9ld94,yuhh81e0xjm6xea,9yqga6tpgt5ynqj


ale czy do podstawki tez pasuje ten mod? poniewaz dzikie hordy odpala sie osobno a ja bede grał narazie podstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z herosem v..
mam w uplay podstawkę i oba dodatki. ale one mi się instalują jako 3 osobne gry, nie tak jak w trójce czy szóstce jako jedna. więc jak chcę pograć online w najbardziej aktualną wersję gdzie będą wszystkie mapy i zamki to co mam odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pudełkowym wydaniu też tak jest. Wszystkie zamki (podstawowe zamki, krasnoludy i orki) i alternatywne ulepszenia to uruchamiaj h5- Tribes of the East (ToE, Dzikie hordy po polsku). (Istnieje mod, ktory przenosi kampanie z podstawki i Kuźni do Hord patrz 1-2 posty wyzej, ale czy uplay moze sie czepiac tego nie wiem)
Patch 3.1 czy 3.1.1. do ToE dodawal misje/przygode zwiazana z Dark Messiah, uruchamiana z nowego skrotu, wiec mozna miec 4 skroty zwiazane z H5 :P

Kwestia map- chyba wszystkie mapy dla wielu graczy sa w ToE(tak na serio to nie wiem ), ale sa jeszcze mapy fabularne dla pojedynczego gracza i kilku nie ma w ToE, wiec zeby w nie zagrac trzeba uruchomic podstawke lub Kuznie albo wgrac moda dodajacy te mapy do ToE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak chcę przejść kampanie to muszę każdą grę z osobna uruchamiać a jeżeli pojedynczy scenariusz albo multi to ToE zgadza się?

BTW dziwne że uplay nie instaluje gier w najnowszej wersji tak jak steam.. zainstalował podstawkę w 1.5 i musiałem odpalić ręcznie aktualizator żeby 1.6 zainstalował. ToE też nie było w najnowszej wersji po instalacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2015 o 17:57, Maurycy_69 napisał:

czyli jak chcę przejść kampanie to muszę każdą grę z osobna uruchamiać

tak, chyba, ze zmodujesz ToE., sam gralem bez takiego moda i nie narzekalem.

Dnia 07.05.2015 o 17:57, Maurycy_69 napisał:

a jeżeli pojedynczy scenariusz albo multi to ToE zgadza się?

tak, ale jest kilka scenariuszy dostepnych tylko w podstawce lub w HoF, chyba, ze sciagniesz gotowe mapy pod ToE

Dnia 07.05.2015 o 17:57, Maurycy_69 napisał:

BTW dziwne że uplay nie instaluje gier w najnowszej wersji tak jak steam..

Jedna z wad uplay, dopiero kilka nowszych gier ma pobieranie spatchowanych w pelni
najwyzsze numerki wersji to
1.6 dla postawki,
2.01 dla kuzni
3.01. dla hord (albo 3.1?)
nie wiem czy jest inna numeracja dla angielskich wydan,
a przygoda w Dark Messiah - H5 mod jest w pełni spolszczona, nie wiem czy czy polska wersja instalatora zadziała z angielskimi herosami ani gdzie szukac angielskiego wydania Dark Messiah - H5 mod, ale gdzies pewnie jest, bo trzeba ja instalowac osobno - tylko(chyba?) nieoficjalny patch instalowal ja razem z patchem do ToE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przygoda z dark mesiash tez mi sie zainstalowala z uplay i pojawil sie do niej skrot w menu start. Niestety wszystkie herosy V sa w wersji angielskiej. Ale to pol biedy bo mam pudelkowa podstawke i hordy z cd action PL. Klucze mam z humble bundle ktorego kupilem dla hom&m VI i III HD :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować