Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Foldery Campaings i Maps widać od razu po otworzeniu p1-texts.pak. One nie są w UI, Text ani żadnym innym. :) Wystarczy wrzucić je tak, jak inne poprawki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zakupiłem grę HOMM V jakis miesiac temu, technicznie wszystko jest ok ale pojawil sie jeden duzy problem, jesli chodzi o gre w internecie.
Jakis czas temu swobodnie gralem w internecie uzywjac do tego klucza ktory jest na odwrocie instrukcji do gry, dzis powrocilem z wakacji i chcialem zagrac w internecie, co sie okazalo, mój internetowy klucz jest nieważny, nie wiem z czym to jest zwiazane,nikomu mojej gry nie udostepnialem tym bardziej internetowego klucza...

Jestem troche poddenerwowany i prosilbym o jakas odpowiedz albo ewentualnie inne miejsce gdzie moglbym zglosic ten problem..

pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem właśnie siedzibę kha-beletha i pokazał się krótki filmik, po nim znowu wróciłem do screenu w sheogh, gdzie mogę rozwalić ponownie władcę demonów. czy gra się kiedyś skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 11:41, matiz123 napisał:

Jak to zobaczyłem to się trochę zdziwiłem. W maps/test/testai/townsguards jest 14 plików które
są puste (?). Są jeszcze takie pliki: "Zestaw sytuacji dla Ala by bronił lub nie bronił miast.
" "Armie są tak samo silne w trakcie oblężenia: 131*140 = 35*524." "Ok., obrońca ma poważne
kłopoty (100*140 mniej 35*524). Musi więc uciekać do innego miasta." "Miasto dla gracza #2
by miał przynajmniej jedno." "Nasz bohater może przejąć wrogiego bohatera i zabić go." "Nasz
bohater może zabić wrogiego bohatera bez litości." "Nasz bohater może tylko bronić się wewnątrz
miasta, musi więc przejąć bohatera nieprzyjaciela w mieście, a nie na otwartej przestrzeni."
"Bohater może bronić miasta przy pomocy 150 Łuczników, bo 150*140 (Łucznik) więcej 35*524 (Gryfy)."
Co to w ogóle jest!? Większość z tych zdań jest niepoprawnie napisana. W ich sens już nie będę
wnikał. Chociaż może to jest w jakiejś pojedynczej misji i ja czaegoś nie rozumiem. To jest
naprawdę dziwne. :/



Chodzi dokładnie o to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mojej stronce

http://members.lycos.co.uk/homam/

Dostepny jest już zaktualizowany patch z nowymi poprawkami. Na razie bez nowej literki, ale zmiany były kosmetyczne, więc takiej potrzeby nie było.

Mam tez propozycję: Skoro dodaliśmy specjalizację miast, może by tak dodać do gry coś takiego, jak na tym screenie - wystarczyłoby tylko spolszczyć - roboty zbyt dużo nie ma :) - sam to moge zrobić :)

http://elrath.com/forums/index.php?act=Attach&type=post&id=601

Czekam na wasze opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Czy te informacje wyświetlają się, gdy klika się prawym przyciskiem myszy na ikonce zamku? Ja może bym to zrobił. Tylko w jakim folderze trzeba zrobić zmiany, żeby coś takiego wyszło? To faktycznie nie jest dużo do zrobienia. Gdybym wiedział, jak, to mógłbym to zrobić w kilkanaście minut. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:43, matiz123 napisał:

Ciekawe. Czy te informacje wyświetlają się, gdy klika się prawym przyciskiem myszy na ikonce
zamku? Ja może bym to zrobił. Tylko w jakim folderze trzeba zrobić zmiany, żeby coś takiego
wyszło? To faktycznie nie jest dużo do zrobienia. Gdybym wiedział, jak, to mógłbym to zrobić
w kilkanaście minut. :)


Hehe, aż się rwią do pracy :)

Stąd:
http://elrath.com/forums/index.php?showtopic=255

możesz ściągnąć tego MOD''a, potem go rozpakowac i już :)

Mam jednak jeszcze propozycję - dodatku: tam gdzie są nazwy stwory, podać nazwę stwora nieulepszonego i ulepszonego w nawiasie:

przykład: Diabeł (Arcydiabeł)

I jeszcze nazwę kryterium, np:

Bohater: Nekromanta

zrobić tak, by słowo "bohater" był wyróżniony np: białą czcionką. To by fajnie wyglądało :D

Do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:48, DiDivor napisał:

zrobić tak, by słowo "bohater" był wyróżniony np: białą czcionką. To by fajnie wyglądało :D


Najlepiej poszukać tekstu, w ktorym jest pogrubienie itp. i skopiować polecenie :)

Witam po 2-tyg. przerwie wakacyjnej... od jutra biorę się za robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dzisiaj to zrobię. :) Za jakiś czas możecie się tego spodziewać. Chociaż teraz jestem trochę zajęty, więc może za godzinkę bedzie. :P
Adham - nie wiem, czy jest jeszcze coś do zrobienia. :P Chyba zostało już tylko tłumaczenie właśnie takich modów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam. Na szczęście roboty na razie nie ma zbyt dużo :) Na razie z matiz123''em pracujemy nad dodatkiem do Patch''a. Ale w jaskini behemota pojawiają się News''y o patch''u 1.3, a to zwiastuje nowe błędy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 19:55, matiz123 napisał:

Adham - nie wiem, czy jest jeszcze coś do zrobienia. :P Chyba zostało już tylko tłumaczenie
właśnie takich modów. :)


Widzę, że podczas mojej nieobecności dużo się zmieniło... to teraz czekamy na 1.3?

PS. Jeśli ktoś ma zamiar spytać się mnie na gg czy gram w H5 - odpowiedź brzmi ''nie. czekam na patch 6.0. i mam nadzieję, że on wyeliminuje wszytskie błędy'' :)

PPS. No dobra, zagram - żeby poszukać błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie to sprawdzić mam taki artefakt i w opisie jest że dodaje +4 do obrony ale on nie zwiększa obrony co do spowolnienia to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować