Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 10:52, trorin8 napisał:

wie ktos przypadkiem czy juz wyszły jakies nowe mapki? byłem na wakacjach i nie miałem jak
tego spawdzic.. :(

Mapy były dodane w patchu 1.2 (aż DWIE! wyobrażasz to sobie? ;]), jeśli go nie masz polecam ściągnąć. (polecam również nieoficjalny patch forumowiczów)

Dnia 08.08.2006 o 10:52, trorin8 napisał:

PS Sory ale niestety nie mam czasu przeczytac tych 200 stron ktore zostały napisane od czasu
mojego wyazdu...

Zalezy ile postów masz ustawionych na stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 10:52, trorin8 napisał:

siemka :)
wie ktos przypadkiem czy juz wyszły jakies nowe mapki? byłem na wakacjach i nie miałem jak
tego spawdzic.. :(
mam tylko mapy podstawowe wiec byłbym bardzo wdzieczny jak by ktos zamiescił linka do nich
lub wysłał mi na maila: trorin@wp.pl

pozdrawiam! :)

PS Sory ale niestety nie mam czasu przeczytac tych 200 stron ktore zostały napisane od czasu
mojego wyazdu...

no to zacznij sobie posciagac wszystki unofficila patche i mody ( najnowszy patch - 1.2f) i reszte gdzies znajdziesz (wyszukiwarka - dobre narzedzie) co do map to chyba nie ma nowych wiem ze na stronie DiDivora sa 2 nieoficjanie (CHYBA). Popytaj innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

motrhi widze, ze wystartowaliscie z koksem i polonizacja poradnika ruszyla! mozesz powiedziec co nieco o szczegolach? np. sklad teamu polonizujacego, kto ma ile stron do spolszczenia, itp.

PS. przydaloby sie tez wrzucac jakies pojedyncze, zlokalizowane juz strony, abysmy mogli zobaczyc namiastke efektu koncowego...

Pozdro dla ekipy lokalizujacej i 3mam kciuki za udana translacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo bysmy chcieli sie pochwalic efektami naszej pracy ale jest to niemozliwe :) jak skonczymy tlkumaczyc to efekt koncowy zostanie zaprezentowany :) cierpliwosci :) trawa w koncu zamieni sie w mleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 02:36, Norx napisał:

> > idz stad zlodzieju - precz
> hoo hoo ja osobiście serio serip kupuje orginały fajniej na pólce wyglada niż piraty choc
dal
> chacego nic trudnego... to swoja drogą ale ten ziomek poruszył dosc wazny temat gdyby
gry ea
> games itd... były tansze o jakieś 20/30 zł to by je wiencej osób kupilo ale tak szczerze
to
> kazdy ma w domu jakś nieorginala płyte czy to z grą czy zmuzyką ja mam jedna z muzyka
:P nooo
> i mówia złodzieju precz to trzeba by to powiedziec do wiekszosci naszego społeczeństwa
pewno
> ponad 70 /80 % bo jaK wykazły badania i co tam robiado jesteśmy w czołwówce panst która
majanajwiększe
> piractwo w europie :D i nie ma sie czemu dizwiv jesli niektóre programy kosztujatyle samo
an
> wet i wiencj niz sprzet komp. i nie chodzi to u gry bo one sa warte tyle co kostka pamieći

> 256 czyli tak 100 lub troche wiecej :P

Moim zdaniem jeśli już ktoś wychodzi z założenia że gry są za drogie i po co być frajem który
kupuje orginał różnica 30zł nic nie zmieni, i tak będzie ściągał piraty.

niekoniecznie znam pare osób które by kupiły np heroesaV gdyby był tanszy o te 30 złotych(teraz mozna go dostać za 90 zł czyli 90-30=60) moim zdaniem jednak jest to róznica. a co do piratów to masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie! :)

nawet nie wiedziałem ze na gram.pl jest zakładka z patchami ^^

a ten 1.2f to mam zainstalowac dopiero po zainstalowaniu patcha oryginalnego 1.2 czy moge od razu?
i co on zmienia w porownaniu do oryginalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:21, trorin8 napisał:

a ten 1.2f to mam zainstalowac dopiero po zainstalowaniu patcha oryginalnego 1.2 czy moge od
razu?

Najpierw musisz mieć 1.2.

Dnia 08.08.2006 o 11:21, trorin8 napisał:

i co on zmienia w porownaniu do oryginalnego?

Lista porawek na http://members.lycos.co.uk/homam/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:21, trorin8 napisał:

dzieki wielkie! :)

nawet nie wiedziałem ze na gram.pl jest zakładka z patchami ^^

a ten 1.2f to mam zainstalowac dopiero po zainstalowaniu patcha oryginalnego 1.2 czy moge od
razu?
i co on zmienia w porownaniu do oryginalnego?

najpierw zainstaluj 1.2 a pozniej 1.2f. Zmienia BARDZOO DUŻOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 11:08, morthi napisał:

bardzo bysmy chcieli sie pochwalic efektami naszej pracy ale jest to niemozliwe :) jak skonczymy
tlkumaczyc to efekt koncowy zostanie zaprezentowany :) cierpliwosci :) trawa w koncu zamieni
sie w mleko :P


A mozecie oszacowac ile tak mniej-wiecej zajmie wam tlumaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

roznie to bywa :) najpierw trzeba przetlumaczyc pozniejzaimplementowac pozniej sprawdzic :) wprowadzic poprawki zaimplementowac sprawdzic :D no i jak skonczy sie faza sprawdzania i nie bedzie juz zadnych poprawek to wtedy wypuscimy:) - cierpliwosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam mały problem , przed chwilą wgrałem nie oficjalnego patcha do plików "data" włączam i ok wszystko jest ,wchodze na ubi.com chce się przyłączyć do gry do kolesia co ma patch 1.2 i dupa "kod błedu 0.2.0" więc kasuje pliki nieoficjalnego patcha,wchodzę ponownie i jest juz 1.2 lecz na ubi.com dalej się nie moge połączyć więc co zrobić? Czeka mnie renistalka gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba zrobiles blad i wgrales nieoficjalnego patcha nie do tego pliku co trzeba - czy na pewno wgrales do p1-texts.pak ? jesli nie to niesteyt ale musisz zrobic reinstal bo zmodyfikowales pliki z gra a nie teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak problemem były mody trean i cleric jakie miałem w pliku"data" po ich skasowaniu wszystko chula, a teraz jak mam to rozpakować do p1-texts.pak przecież to nie folder tylko "coś" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować