Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Czy ktoś wie jak można przeedytować generowane mapy, za pomocą takiej fajnej mapki, w edytorze?

Chciałbym uaktywnić drużyny... a edytor takich nie może otworzyć :( Może to ja tylko nie potrafię tego zrobić... ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz 5 razy pod rząd? Nie można tego raz napisać, razem? A jaki masz błąd podczas instalacji patcha? Daj screen.

Mi się bez problemu zainstalowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co poszperałem w rejestrye i w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionUninstall{EF19211B-DB8D-4ef6-B501-27329E455D2C}
zmieniłem na {0DE075DB-4218-4B2C-A35E-48D80BA680BB} i pisało zeby zainstalować patch 1.2 a jak chciałem pisałe ze nie ma ggry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 17:56, morthi napisał:

juz wiadomo ze powstanie patch 1.3a ;)

te zmiany nie zostaly uwzglednione :) z racji iz pokazaly sie za pozno i CDP nie wysyalo ich
juz do ubi

* Ujednolicono nazwy drugich poziomów umiejętności bohaterów (THX for Krejt)
* Ujednolicono nazwy czwartych poziomów umiejętności unikalnych bohaterów (THX for Krejt)
* Zaktualizowano Speelbook Fix do wersji v0.4b (THX for Krejt)
* Przetłumaczono i dodano biografię bohaterki Inferna - Biary (THX for morthi)
* Poprawiono opisy artefaktów. (THX for morthi)
* Zmieniono nazwy liczebności oddziałów na identyczne, jak w grze Heroes III.
* Poprawiono tekst Resources Bar''a z dochodem z miast.
* Poprawiono opis artefaktu Buty lewitacji.
* Poprawiono opisy umiejętności (THX for morthi)
* Poprawiono opisy specjalizacji bohaterów (THX for morthi)
* Poprawiono nazwy celów w pierwszej misji kampanii Nekromanta (THX for morthi and Krejt)
* Poprawiono opisy budynków na Mapie Przygód (THX for morthi)
* Poprawiono opisy budynków w miastach (THX for morthi)
* Poprawiono nazwy kolorów graczy (THX for Krejt)
* Poprawiono nazwę artefaktu "Kij piekieł", by była zgodna z grą

wydaje sie ze punkt z wielkoscia jednostek nalezaloby usunac :) dzieki czemu nie bedzie problemu
z niemieszczacymi sie wielkosciami armii :) na mapie przygod :)

Czyli tych zmian nie ma w patch''u 1.3, dobrze zrozumiałem? Jeśli tak to prosiłbym, w miarę możliwości ofkoz, żeby modyfikacja nazw liczebności jednostek była osobnym modem. W takiej sytuacji gracz, który chce mieć zainstalowany Wasz nieoficjalny patch, mógłby zdecydować czy chce stare czy nowe nazwy. Myśl, że jest to ważne, bo niektóre osoby (w tym i ja) wolą oryginalne nazwy liczebności jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

usun fizycznie gre z dysku za pomoca instrukcji ktora znajdziesz w pomocy o heroes 5 na gram.pl zainstaluj gre jeszcze raz i spatchuj wg podanego przeze mnie wzorca.

nie grzeb w rejestrze bez potrzeby - tamte modyfikacje byly tymczasowe i absolutnie nie powinny byc stosowane po pojawieniu sie patcha 1.1 ( i nastepnych) w rpawidlowej wersji z instalatorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak - tych zmian na chwile obecna nie ma (z tego co patrzylem - bo niektore sie pojawiaja ale to wymaga dluzszego testowania)

postaramy sie zrobic nieoficjalnego patcha 1.3a tak szybko jak to bedzie mozliwe oraz postaramy sie by CDP wydalo go jako oficjalne 1.31 :) teraz na prawde niewiele rzeczy zostalo do poprawienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 21:50, superowca napisał:

BŁAGAM NIECH KTOS MI POMOZE

Mam dokładnie ten sam błąd:( Nie próbowałem jeszcze rainstalki, ale jeśli superowcy nie wyszło, to mam obawy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

superowcy nie wychodzi bo ma piracka wersje z tego co napisal - jezeli masz piracka wersje to Tobie tez na pewno ( i bardzodobrze) sie nie uda tego patcha zainstalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:20, morthi napisał:

oryginalna polska wersja patchuje sie bez najmniejszego problemu

no umnie to nie choc mam orginał nie uzywałem craków
probowałem reinstalacji i tak nie moge zinstalowac patcha 1.3 bo wyskakuje ze musze zainstlowac patcha 1.2 choc jes zinstlowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 22:22, morthi napisał:

superowcy nie wychodzi bo ma piracka wersje z tego co napisal - jezeli masz piracka wersje
to Tobie tez na pewno ( i bardzodobrze) sie nie uda tego patcha zainstalowac

Drogi morthi, mam EK i mi też nie wychodzi, przynajmniej z tym patchem z FileFront czy jakoś tak. Nie osądzaj tak szybko ludzi. Jak dałem update, to ściągało, ściągało i wywaliło błąd. Teraz próbuje z patchem z Ubi. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No udało się:))) Ten z FileFront musiał być jakiś lewy. Ten z serweta Ubi dla EK polsko, czeski podziałał. Uff...
PS.
morthi ja też jestem przeciwko piractwu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować