Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

>

Dnia 13.09.2006 o 23:24, do- napisał:

to prawda. Ten niby smok wygląda jak niewyroścnięta godzilla, ale nikt nie jest doskonały;)



No żeby go zmienili tak samo jak to zrobili z drzewcami bo to cos w ogóle nieprzypomina smoka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:27, mega-ludz napisał:

No żeby go zmienili tak samo jak to zrobili z drzewcami bo to cos w ogóle nieprzypomina smoka!


A nowy drzewiec przypomina Ci drzewca? :D Bo mnie to tak nie bardzo. Może niech lepiej zostawią takiego jak jest, bo boję się pomyśleć co będzie jak zaczną kombinować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 23:27, mega-ludz napisał:

>
> to prawda. Ten niby smok wygląda jak niewyroścnięta godzilla, ale nikt nie jest doskonały;)



No żeby go zmienili tak samo jak to zrobili z drzewcami bo to cos w ogóle nieprzypomina smoka!



Moim zdaniem ten smok jest oryginalny - każdy musi wyglądać tak samo ? Ten nieulepszony nie jest co prawda zbyt fajny, ale już ulepszony (ten z magmowymi łuskami) moim zdaniem wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te problemy z patchem to chyba przez to, że są 3 wersje gry... i 3 wersje patcha powinny być :) Tylko ciężko domyśleć się oznaczeń czasami. Mi działa wersja hu_pl a mam DVD zwykłe :)

Czy ktoś próbował już otworzyć generowane mapki za pomocą edytora? Bo ja nie mogę a chciałbym ustawić drużyny na nich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz jest patch i juz bład :) na panelu w ekranie miasta, po kliknieciu "opisu miasta" wyswietla ilośc przychodów w złotówkach :) moze to skrot od złoto ale i tak mam smieszne skojarzenie ze złotówami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze ... masz 500 złotych dochodu dziennie :P

A co do Patcha to zainstaluję go dopiero wtedy, jak ukoncze kampanię Dungeon. A jestem akurat w połowie.
Gram tylko na singlu więc wersja gry nie jest dla mnie az tak istotna (choć puki co mam 1.2 :).
Szczególnie, ze jak czytam to tyle z tym patchem problemów. : / Ściągnę, zanstaluję, gra nie ruszy i dawaj reinstall (jak ja to kocham :/).
Ktos napisał, ze do wersji zwykłej DVD działa mu plik hu_pl. W takim razie też spróbuje tego wariantu :)

A co do "smoka" z miasta Dwarfów to tak sobie pomyślałem, ze to wcale nie jest smok, tylko jakiś taki ognisty jaszczur lub inny gad (tyle że nazwa znana bo wkoncu SMOK to SMOK a nie jaszczur :P). Choćby dlatego, że smoki mają skrzydła (wszystkie). :) Jak dla mnie co nie ma skrzydeł, nie jest smokiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z patchem nie powinno być problemów jeżeli nic się nie kombinowało. Ściąga się odpowiednią wersję i tyle. Wycofałem nieoficjalnego patcha z plików, cracków nie mam - poszło jak po maśle :) Nawet udało mi się teraz generowaną planszę otworzyć edytorem i zmienić ustawienia drużyn :) po prostu bosko :) Edytor losowych map (choć prowizorka) i możliwość ustawiania sojuszy - tego było mi trzeba i od dawna tego mi brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak dla mnie co nie ma

Dnia 14.09.2006 o 00:33, Dann napisał:

skrzydeł, nie jest smokiem :P


To też: http://www.draconian.com/dragons/Images/Chinese%20Dragons/Chinese-Dragon-Green-17-large.jpg ?
Jak widzisz chińskie smoki skrzydeł nie mają a smokami są. A pamiętasz kryształowego smoka z trójki? Też skrzydeł nie miał, mimo to jak smok wyglądał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2006 o 20:23, Rafal G napisał:

> Ani programy emulucjace ANI programy do ich ukrywania nie sa nielegalne!! Nie sa tez w
zaden
> spsoob propagowaniem piractwa. Ludzie opanujcie sie. Chcecie byc bardziej poprawni niz
ustawa
> przewiduje!?
>
> Osobiscie mam 100% oryginalnych gier - mam ich sporo. Mimo to UZYWAM daemon toolsa, ktory
ejst
> calkowicie legalny. Mam prawo uzywac obrazow plyt zamiast nosnika!! Nie mam ochoty znisczzyc

> plyty, ktora uzywam non stop od roku. Fakt, ze pewne zabezpieczenia nlokuja nam gry/patche

> gdy mamy program emulujacy jest wlasnie naduzyciem! Bylo o tym wiele dyskusji. Skoro ja
mam
> LEGALNE prawo zrobic kopie gry, ktora posiadam to jakim prawem tworcy BLOKUJA mi te mozliwosc?



takie tez jest moje zdanie:/ ale olejmy to - nie robmy offtopa - bo za chwile zlamiemy regulamin;)


Tak dokładnie jest już wcześniej pisałem o tym,ale co zrobić jak na tym forum są upierdliwcy,którzy NIE ZNAJĄ prawa,NIE MAJĄ ZIELONEGO pojęcia o czym ktoś pisze, zwłaszcza irytuje mnie jak ktoś tu kiedyś kogoś wyzywał hackerem (jakiś DEBIL nawet nie umiał odróżnić hackera od crackera,ale mniejsza o to) gdy ten zadał pytanie nie związane z tymi pojeciami !!! Nie wiem skąd się tacy imbecyle biorą, ale jeśli chcą zabrać GŁOS niech już więdzą coś na ten tamat (swoją drogą jestem adminem strony o tematyce h3 i z doświadczenia wiem że te osoby,które nagłośniej piszą na forum na ten temat z reguły mają 13-15 lat i same używają nie legalnych programów i na dodatek są totalnymi LAMERAMI, gdyż nawet nie umieją podmienić plików itp. i piszą do mnie proszą o pomoc - żenada !!! Nie długo na tym forum trzeba bedzie zaczynać od zdania .."Mam legalną wersje gry i w haśle podać swój CD-KEY", gdyż nie doda się postów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wynika tylko i wylacznie z faktu iz do 1.3 zostal dolaczony patch nieoficjalny w wersji 1,2f a nie finalnej 1.2h :) ale poprawki juz sa w drodze :) - cos sie wymysli :) moze uda sie namowic CDP by wypuscilo 1.31 :) poprawiajacy wszystkie znalezione bledy :) ktorych jest juz na prawde niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Patch v1.3 wyszedł, CDP''towi należą sie połowiczne brawa. Umieścił część poprawek w naszym patch''u, części niestety NIE. No ale dobre i to. Pojawiają się już pierwsze błędy z nowym patchem 1.3. Więc zapowiadam. Możecie być pewni wydania Unofficial Patch''a 1.3a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano sa bledy ;) chociazby w menu glownym- mysle ze powinnismy ujednolicic napis "wroc" gdyz pojawiaja sie "do tylu" i powrot :D

znowu sa angielskie nazwy przy galerii slaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedank pochwaliłem CDP zbyt wcześnie. Dalej pozostały stare błędy, np.: ten owiany największą sławą: "Czy chcesz opuscić grę ?" Nie wierzycie? To uruchomcie grę bez Unofficial Patch''a v1.2H. (tylko z patchami oficjalnymi) Normalnie ręce opadają :( Ale Unofficial Patch 1.3a WSZYSTKO naprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie gadaj :D jak to zostawili ten blad w dalszym ciagu ? wszak to niemozliwe... a jednak...

mysle Di ze trzeba bedzie teraz CDP naciskac by wydali oficjalnego patcha 1.31 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładuję save''a z gry w wersji 1.2 w grze spatchowanej do 1.3 i po niedługiej chwili wywala mnie z gry i wraca do Windows. Czy to może być spowodowane właśnie tą różnicą w wersjach gry? Czy rozwiązaniem jest po prostu restart scenariusza?
Dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

by zmiany patcha 1.3 zostaly zastosowane nalezy rozpoczac plansze od nowa - w innym przypadku moga pojawiac sie wlasnie takie problemy ktore opisujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 08:03, morthi napisał:

by zmiany patcha 1.3 zostaly zastosowane nalezy rozpoczac plansze od nowa - w innym przypadku
moga pojawiac sie wlasnie takie problemy ktore opisujesz

Dzięki morthi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwazyles cos niepokojacego ? w patchu 1.3 pytanie jest zapisane poprawnie...tylko gra odczytuje ten plik niepoprawnie...stad i blad w pytaniu przy wychodzeniu z gry. i co teraz ? co zrobimy z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, od rana próbuje znaleźć chętnego na ubi do pojedynku 3x3 i nie spotkałem nikogo z patchem 1.3 :( Chyba ludzie jeszcze o nim nie wiedzą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2006 o 09:48, olbin napisał:

Dziwna sprawa, od rana próbuje znaleźć chętnego na ubi do pojedynku 3x3 i nie spotkałem nikogo
z patchem 1.3 :( Chyba ludzie jeszcze o nim nie wiedzą.....


ja wczoraj gralem, ale fakt ze jak postawilem gre to z 5 min. minelo zanim ktos dolaczyl, chociaz osob bylo sporo na kanale ... ale ten 3x3 jakos nie przypadl mi do gustu... ale zawsze to jedna opcja wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować