Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2006 o 21:35, windows00 napisał:

Impregnowana strzała wzmacnia czarami Deszcz Strzał i Bezbłędny strzał. Pierwszy działa na
wrogów rasowych, drugi - na każdą jednostkę przeciwnika.

Sorry za drugi post, to zdanie brzmi niejednoznacznie. Prawidłowo powinno być:
Impregnowana strzała wzmacnia czarami zdolności: Deszcz Strzał i Bezbłędny strzał. Pierwszy działa na
wrogów rasowych, drugi - na każdą jednostkę przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pare pytan:
jak (jesli to mozliwe) wylaczyc animacje w Edytorze?
i jak (j.w.) otworzyc mapy juz istniejace przez edytor?

myslalem ze jak wyjdzie 1,3 to wreszcie sobie spokojnie pogram a tu taki powazny bug - jednostki niebiorace udzialu w walce przepadaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:20, Big Moon napisał:

Jak włączyć auto-patcher?

autopatcher jest w katalogu bin, tam gdzie masz zainstalowana gre i nazywa sie UpgradeLauncher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2006 o 23:20, Big Moon napisał:

Jak włączyć auto-patcher? Nie mogę wejsć na Ubi_Com.

Musisz mieć patch 1.1. Wyedy autopatcher pojawia się w menu start i w katalogu bin.

Dnia 15.09.2006 o 23:20, Big Moon napisał:

Mam podać jakiś kod internetowy? Jaki kod?

Zerknij na tylną okładkę instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ubisoft mocno przegial z poziomem trudnisci pewnych misji. Ostatnia misja Sylvan. 3 miesiac. Zajalem 2 wyspy i przejmuje podziemia. Po drodze zajalem zamek wroga gdzie musialem stoczyc walke z armia 3k szkieletow oraz innego rodzaju paskudstwami w sporej liczbie. Wykrwawilem sie ale liczac na oslabienie wroga(bohater of corz uciekl...)poszedlem dalej. Jakies moze bylo zdziwienie gdy natrafilem na bohatera o armi ponad 8 tysiecy szkieeltow lucznikow. Powtorze. OSIEM TYSIECY!! W 3 miesiace gry. obok stal jeszcze 1 ale nie mialem mozliwosci przyjrzec sie jego armi bo naturalnie zginalem...pozostaje przejsc dzieki cudzemu save''owi do kolejnej kampani i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Forum miało awarię i nie można buło na nie wejść od rana. Chcę zakomunikować, że prace nad Heroes V Unofficial Patch v1.3A zostały ukończone. Najaktualniejszy patch, oznaczony numerem v1.3 został opublikowany na znanej już chyba wszystkim stronce:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Zapraszam wszystkich do ściągania i testowania :) Jak zwykle, zamieszczam wersję z instalatorem i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:39, DiDivor napisał:

Najaktualniejszy patch, oznaczony
numerem v1.3 został opublikowany na znanej już chyba wszystkim stronce:

http://members.lycos.co.uk/homam/

Zapraszam wszystkich do ściągania i testowania :) Jak zwykle, zamieszczam wersję z instalatorem
i bez.


Extra - zaraz ściągam i instaluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche bez sensu jest wyswietlany poziom gracza w ranking duel...

zawsze 15 - przeciez wiadomo, ze bohaterowie do wyboru wszyscy maja 15 lvl... tam sie chyba powinien wyswietlac poziom gracza zakladajacego gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 18:45, Big Moon napisał:

Problem w tym żę mi go nie przyjmuje (kodu który jest z tyłu okładki). Wpisuję zgodnie z z
wielkością liter i myślnikami.

Sprawdź czy nie mylisz O (litera) z 0 (zero).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:08, darth 16 napisał:

jestem u kolegi i gram w heroes 3
grafa może i fajna ale wole 3


To tak jak ja. ;) III mi szybciej chodzi jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Moze ktos tutaj bedzie w stanie mi pomoc.
Problem jest nastepujacy:

Nie mogę zpaczowac gry do wersji 1.3.

Wydaje mi sie ze mam wersje kolekcjonerska- nie moglem sie doszukac zadnego napisu jaka to wersja. W pudelku byla plytka h5 h3 koszulka i troche makulatury.
Sciagnalem chyba juz wszystkie polskojezyczne patche (wiec raczej nie jest to problem zlego patcha) do 1.3 i kazdy albo nie chce sie wlaczyc albo pojawia sie nastepujacy problem.

Niektore pacze uruchamiaja sie , a nawet sie cale instaluja, niestety jednak jak pozniej uruchamiam gre to mam wciaz wersje 1.2.Co wiecej,jak znow wlacze ten pacz ktory przed chwila sie zainstalowal to wyskakuje napis ze mam juz wersje 1.3.

Probowalem tez uzyc automatycznej aktualizacji wersji. Uruchomila sie ona, podobnie jak pacze o ktorych mowa wyzej, niesety skutek rowniez byl taki sam.

Jesli chodzi o moja obecna wersje to jest to 1.2 . mialem juz taka jak kupilem plytke, gralem juz nawet z ludzmi co mieli 1.2 przez neta wiec to raczej nie jest kwestia wczesniejszych patchow tylko (jak mi sie wydaje ) wpisow do rejestru.

Probowalem takze przeinstalowac gre i to kilka razy, ale to tez nic nie pomoglo.

Nie wiem jak sobie poradzic z tym problemem.. jak ktos ma jakis pomysl to bylbym wdzieczny bo mi juz sie moje skonczyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 19:22, Wojtas94 napisał:

> jestem u kolegi i gram w heroes 3
> grafa może i fajna ale wole 3

To tak jak ja. ;) III mi szybciej chodzi jakoś.

heh
ale tu chodzi o magie 3
no i te miasta w 3 łatwo znaleźdź a w 5 tzreba obracać i szukać bez końca
interfejs też nie tegs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2006 o 17:39, DiDivor napisał:

A jak jest z nazwami liczebności jednostek? Są oryginalne z V czy zmienione na te z III?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.09.2006 o 19:22, tup-tus napisał:


Wydaje mi sie ze mam wersje kolekcjonerska- nie moglem sie doszukac zadnego napisu jaka to
wersja. W pudelku byla plytka h5 h3 koszulka i troche makulatury.


Kolekcjonerska to raczej nie jest (chyba że masz "drzewniane" pudełko ;) To zaweża opcje do:
- edycja DVD
- edycja CD

Teraz już raczej będziesz wiedział która to edycja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie prefix kampani w galerii sław? Ja mam C, ale w pliku mam K i nie wiem dlaczego tak jest. I jeszcze jedno nie wiem jak jest u was, ale u mnie Jak jest tydzień ducha to nie ma tej ikonki ducha (w tym okienku co wyskakuje na początku tygodnia) i jak się nie mylę to jest normalny przyrost tych duchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować