Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2006 o 13:41, ptysiek6 napisał:

> > MAM PYTANKO MIANOWICE JAK DODAWAć NOWE MAPY W HEROES 5, MAM KILKA SCIAGNIETYCH
MAM
> TEZ EDYTORA
> > I CO DALEJ?

>
> Zgodnie z instrukcja w HOMM5_Editor_Theory.pdf na stronie 22:)

ALE JA MAM PIRATA I RACZEJ NIE MAM INSTRUKCJI


Właśnie strzeliłeś sobie kulke w łeb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy jedna odpowiedź. Zastanawia mnie, który z Was zamiast pisać tu napisał maila do moderatorów?
Jeśli żaden - to się nie trudźcie. Ja już napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2006 o 13:41, ptysiek6 napisał:

ALE JA MAM PIRATA I RACZEJ NIE MAM INSTRUKCJI


A ja mam fajnych użytkowników gram.pl, którzy nie kradną. Papa. Nie chcemy Cię tu.

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 11:09, Daimon_Frey napisał:

Dzięki, idealnie ;)
Miałem problem z wymysleniem czegoś sensownego..

Nie ma za co, jakbyś miał coś jeszcze to pisz, chętnie pomogę w tłumaczeniu (choć czasu nie mam dużo na H5 zawsze go trochę znajde ;] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie jest nastepujace...Dlaczego w ver 1.3 nie dziala prawidlowo jeden z modow a mianowicie SevMOD, ktory podaje w wymiarze liczbowym ilosc napotykanych przeciwnikow, a i drugie pytanie skad sciagnac dobre nowe mapki do H5 prosze o adresy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 14:52, SimoNeeN napisał:

Moje pytanie jest nastepujace...Dlaczego w ver 1.3 nie dziala prawidlowo jeden z modow a mianowicie
SevMOD, ktory podaje w wymiarze liczbowym ilosc napotykanych przeciwnikow, a i drugie pytanie
skad sciagnac dobre nowe mapki do H5 prosze o adresy;)


przejrzyj ostatnie kilka-kilkanascie stron w tym temacie - znajdziesz tam link do dzialajacego sevmoda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 14:56, Rafal G napisał:

> Moje pytanie jest nastepujace...Dlaczego w ver 1.3 nie dziala prawidlowo jeden z modow
a mianowicie
> SevMOD, ktory podaje w wymiarze liczbowym ilosc napotykanych przeciwnikow, a i drugie
pytanie
> skad sciagnac dobre nowe mapki do H5 prosze o adresy;)

przejrzyj ostatnie kilka-kilkanascie stron w tym temacie - znajdziesz tam link do dzialajacego
sevmoda:)


No poszukam a strony z mapami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 13:41, ptysiek6 napisał:

ALE JA MAM PIRATA I RACZEJ NIE MAM INSTRUKCJI

Piracie jeden jak możesz
to tak samo jak pójść do sklepu i ukraćś kompa albo laptopa
Ja osobiście Cie żegnam
Bye piracie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 13:52, Soleila napisał:


> ALE JA MAM PIRATA I RACZEJ NIE MAM INSTRUKCJI

A ja mam fajnych użytkowników gram.pl, którzy nie kradną. Papa. Nie chcemy Cię tu.

J.

Zgadzam się! akkysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Z jednym pojedyńczym scenariuszem. Chodzi o Łza dla Ossira. Potrzeba w nim znaleźć Łzę Ashy. Ale jest taki problem że nigdzie nie ma obelisków. Niby w scenariuszu chodzi, żeby znaki oglądać. Przeszadłem przez wszystkie, na wszystkich pojawiły mi się animacje (musiałem je w jakieś kolejności przechodzić bo nei zawsze chciały od razu). No i teraz już nei wiem co mam robić. Przeciwnik pokonany. Do mnie należy wszystko co tylko jest na planszy. Chodzę, szukam i znaleźć nie mogę. Jednego bohatera posłałem i ciągle kopie po podziemiach (nie wiem czy to zawsze działa, ale w innych planszach gdy kopałem koło łez, pokazywała mi się informacja w którą stronę mam kopać, gdy byłem blisko, a tu ciągle nic nie wykopałeś).

Już nie wiem co mam robić. Może ktoś ma jakieś rady? Ktoś to przeszedł. Bo ja już gram dobre kilka miesięcy czasu gry, takie armię mam że szkoda gadać.


A teraz inna sprawa. Co to ten SevMOD o który ktoś wyżej pyta i czy daje on coś więcej oprócz pokazywania konkretnej ilości jednostek (co jest zwykłym oszustwem bo przecież od tego jest zdolność odkrywanie o ile się nie mylę)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 17:22, Feniks napisał:

A teraz inna sprawa. Co to ten SevMOD o który ktoś wyżej pyta i czy daje on coś więcej oprócz
pokazywania konkretnej ilości jednostek (co jest zwykłym oszustwem bo przecież od tego jest
zdolność odkrywanie o ile się nie mylę)?

Ten mod nie pokazuje dokładnej ilości jednostek tylko przedział. Każde określenie ilości jednostek to przedział, np pojedyncze to, o ile się nie myle, 1-5. I ten mod zamiast pokazywać w okienku słowa Pojedyncze, pokazuje Pojedyncze 1-5. Przynajmniej tak zrozumiałem z opisów moda i użytkowników, bo sam go nie używałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2006 o 17:42, windows00 napisał:

Ten mod nie pokazuje dokładnej ilości jednostek tylko przedział. Każde określenie ilości jednostek
to przedział, np pojedyncze to, o ile się nie myle, 1-5. I ten mod zamiast pokazywać w okienku
słowa Pojedyncze, pokazuje Pojedyncze 1-5. Przynajmniej tak zrozumiałem z opisów moda i użytkowników,
bo sam go nie używałem.


No chyba, że tak. Choć jak się trochę pogra to te opisy w niczym nie przeszkadzają. Tych grup jest nieeiele i nietrudno zapamiętać, że mnóstwo to 21-50, a horda 51-100, czy inne takie. No ale jak komuś to pomaga. Jak nie ma oszustwa to mogę się zgodzić, bo już myślałem, że to podaje dokładną liczbę.

I przypominam o moim problemie ze Łzą dla Ossira. Gdzie ja znajdę tą łzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ilę dobrze kojarzę to trzeba jeździć do wszystkich drogowskazów, zaczynając od najbliższego zamkowi. Będą w nim zapisane wskazówki gdzie jest następny drogowskaz, który trzeba dwiedzić, i tak chyba 12 razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Sprawdzałem w sklepie gram.pl czy jest jeszcze kolekcjonerska wersja hirołsów i jest. I tu pojawia się moje pytanie: Czy są tam aktualne dane i napewno można nabyć jeszcze tą wersję? I jeszcze jedno: Czy nie można by tak obniżyć cenę o 20zł oprócz wykorzystania wpln, to znaczy, Aby CDP obniżyło cenę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 23:00, Radek15 napisał:

Mam pytanko. Sprawdzałem w sklepie gram.pl czy jest jeszcze kolekcjonerska wersja hirołsów
i jest. I tu pojawia się moje pytanie: Czy są tam aktualne dane i napewno można nabyć jeszcze
tą wersję? I jeszcze jedno: Czy nie można by tak obniżyć cenę o 20zł oprócz wykorzystania wpln,
to znaczy, Aby CDP obniżyło cenę?

"Dostępność: towar dostępny, duża ilość (ponad 10 szt.)" - taki napis jest na stronie produktu, więc możesz spokojnie zamówć. Co do obniżki to są dwie opcje: jakaś specjalna promocja albo wejście gry do jakiejś serii. Jednak żadna z tych możliwości nie będzie dotyczyć LEK. Poza tym masz tam darmową dostawę, a to już ok. 13 zł mniej (jeśli się nie myle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, wszyscy zainteresowani... kurcze.. będzie ogłoszenie... no cóż... kontynuujmy.

Zakończyłem już tłumaczenie najdłuższej części instrukcji do edytora. Przebrnięcie przez te 67 stron trochę czasu zajeło, ale chyba jestem zadowolony z efektu. Starałem zachować układ tekstu identyczny z oryginalnym, więc to wszystko jest na tych samych stronach. Jeśli ktoś zauważyłby jakieś błędy, prosiłbym o ich wskazanie. Najlepiej na mail - daimonfrey(at)gazeta(dot)pl - co by tutaj śmietnika nie robić.

Nazwy narzędzi zostawiłem w wersji oryginalnej tak jak występują w edytorze. Jeśli odpowiedzialni za edytor, skończą tłumaczenie go, dodam polskie wersje narzędzi. Oczywiście z niecierpliwością czekam na możliwość jego przetestowania :)

Dość już tego przydługawego wstępu, link - http://www.daimonfrey.prv.pl/heroes5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 16:38, megaman super napisał:

>
> > ALE JA MAM PIRATA I RACZEJ NIE MAM INSTRUKCJI
>
> A ja mam fajnych użytkowników gram.pl, którzy nie kradną. Papa. Nie chcemy Cię tu.
>
> J.
Zgadzam się! akkysz!

bryy wiesz co teraz h5 masz za ok 89 zl to nie duzo ... eh na gieldzie dales pewnie 25 zl jak za dvd i pewnie jakas kiepskiej marki plyta i papierowa torebeczka ... ale widzisz nie masz h3 orginalu nie masz instrukcji i wielu ciekawych rzeczy i ba nie masz najwajrzniejszego a powiem nawet 2 warznych rzeczy 1 naj to powarzana na tym forum a 2 to dostepu do gry on-line za darmo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 23:57, Daimon_Frey napisał:

/ciach/

Sprawdź e-maila, zaraz coś dostaniesz ;]

@ do wszystkich innych
Przeglądnąłem pierwszą część edytora: "Zanim zaczniesz pracować z edytorem:
Podstawowe wskazówki podczas tworzenia misji"
Czyli możecie zacząć od częśc: "Praca z edytorem map".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować