Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2006 o 12:18, Rytu Mullich napisał:

Ja chcialbym wziąść udział w betatestach dodatku do heroesa 5 .Mój E-mail rytu.wojtek@op.pl,gg-6873732

To nie są testy dodatku, tylko nieoficjalnego spolszczenia spolszczenia edytora map do podstawowej wersji Heroes 5. Nie ma to związku z żadnymi oficjalnymi testami Ubisoftu. Shadow SSJ Warrior spolszczył bezinteresownie i nieodpłatnie edytor map i chce sprawdzić czy wszystko jest OK zanim opublikuje swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:18, Rytu Mullich napisał:

Ja chcialbym wziąść udział w betatestach dodatku do heroesa 5 .Mój E-mail rytu.wojtek@op.pl,gg-6873732


Dokładnie jak napisał Windows00. To są testy edytora map w wersji PL

Windows00 miałbyś ochotę wziąć udział??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 21:48, superowca napisał:

To ja mam problem... Jutro o 17.00 mam angielski(przed chwilą się dowiedziałem)...
Shadow SSJ Warrior mogę liczyć na to że później będziesz tok około 18??

Dnia 04.10.2006 o 21:48, superowca napisał:

Sorki za dwa posty bo nie pomyślałem możesz mi tego linka do pobrania na e maila wysłać?


Spokojnie. :D Co się odwlecze to nie uciecze:D Oczywiście, że moge wysłać później;D wraz z małym dokumentem do wypełniania:)

Fish13 Szczerze mówiąc czy pobierze dziś czy za kilka dni to róznicy nie widzę, ważne żeby pobrał to i sprawdzał po swojemu:D Najlepiej po swojemu.

Przygotowany macie dokument do zgłaszania bugów, ale możecie zrobić własną wersje gdyż ten to tylko przygotowany na pierwsze testy:) Wkrótce zmienimy forme dokumentacji... Ale o tym w przyszłości

grabopendzik edytor map w wersji angielskiej jest dołączony do patcha 1.3 do HoMMV zaś wersja polska jeszcze nie jest dostępna, lecz zapisujemy do testów.

Przypominam, że zapisy przyjmowane są do godziny 17:00 po tej godzinie kontaktuję się ze wszystkimi, którzy zglosili się do testów Edytora MAP Alfa PL.

Rytu Mullich dopisać cię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 14:53, Shadow SSJ Warrior napisał:

Windows00 miałbyś ochotę wziąć udział??

Cóż, nie mam doświadczenia w pracy z edytorem, więc nie mógłbym sprawdzać czy spolszczenie nie popsuo czegoś w mechanice. Ale jeśli wystarczy, sprawdzanie tekstów pod względem gramatycznym i składniowym, to chętnie.
Mój adres: windows00[małpa]o2[kropka]pl

PS
czemu wszyscy na siłe piszą mój post z dużej litery? :>
Czuje się przez to dziwnie (staro i nieswojo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 15:56, Xantes napisał:

tej mozecie mi powiedziec co jest w patchu 1.3 ?? bo ja nie chce kolejnego kitu sciagac

Edytorek map.
Unofficial patch 1.2f
poprawki kodu, które wychwycili panowie z nival

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim chętnym dziękuje. Zapisy zakończone, mineła godzina 17:00

Oto lista szczęśliwców, którzy jako pierwsi zapoznaja się z Edytorem map wersją Alfa

Adham
Cinek
Darkstar181
DiDivor
fish13
Huksi
superowca
windows00

Wkrótce otrzymacie wiadomość e-mail, w której to wszystko zostanie podane;D

Dziękuje za zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie że niezbyt na temat. Czy ktoś mógłby wysłaś mi na maila hokus123@o2.pl mapkę do Heroes 3 - Myth and Legend? Nie wiem czemu, ale moja wersja gry nie posiada tej mapy, a ta mapa napewno była w podstawce. Jak nie możecie wysłać to może podacie linka gdzie można zdobyć tą mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 17:09, Galadin napisał:

Wybaczcie że niezbyt na temat. Czy ktoś mógłby wysłaś mi na maila hokus123@o2.pl mapkę do Heroes
3 - Myth and Legend? Nie wiem czemu, ale moja wersja gry nie posiada tej mapy, a ta mapa napewno
była w podstawce. Jak nie możecie wysłać to może podacie linka gdzie można zdobyć tą mapkę.


Nie ten temat - o ty np to daj - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10949&u=19 albo tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3033&u=15

Pytanie do V - jak można znowu przywołać te mape co sie zbiera z obeliskow? Bo mam całą we "Łzy Ashy" ale jakoś nie moge jej znowu otworzyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:45, Sephirath napisał:

Pytanie do V - jak można znowu przywołać te mape co sie zbiera z obeliskow? Bo mam całą we
"Łzy Ashy" ale jakoś nie moge jej znowu otworzyc :(


W oknie gdzie masz wypisane cele misji jest przycisk "mapa", który wyświetla mapę z obelisków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:47, Rafal G napisał:

> Pytanie do V - jak można znowu przywołać te mape co sie zbiera z obeliskow? Bo mam całą
we
> "Łzy Ashy" ale jakoś nie moge jej znowu otworzyc :(

W oknie gdzie masz wypisane cele misji jest przycisk "mapa", który wyświetla mapę z obelisków:)


Dzięki bardzo! Poza tym - czy jak się kopie w poszukiwaniu "Łzy" to czy "mniej więcej" tam gdzie mapka wskazuje? Czy konkretnie w takim punkciku z koroną? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:49, Sephirath napisał:

Dzięki bardzo! Poza tym - czy jak się kopie w poszukiwaniu "Łzy" to czy "mniej więcej" tam
gdzie mapka wskazuje? Czy konkretnie w takim punkciku z koroną? :)


Musisz kopać dokładnie w zaznaczonym miejscu, ale kiedy przyjedziesz tam bohaterem, to widzisz go na tej mapce, więc jest łatwo się odpowiednio ustawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:49, Sephirath napisał:

> > Pytanie do V - jak można znowu przywołać te mape co sie zbiera z obeliskow? Bo mam
całą
> we
> > "Łzy Ashy" ale jakoś nie moge jej znowu otworzyc :(
>
> W oknie gdzie masz wypisane cele misji jest przycisk "mapa", który wyświetla mapę z obelisków:)

>

Dzięki bardzo! Poza tym - czy jak się kopie w poszukiwaniu "Łzy" to czy "mniej więcej" tam
gdzie mapka wskazuje? Czy konkretnie w takim punkciku z koroną? :)


Musisz dosyć dokładnie tam gdzie jest ten punktick z koroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:03, superowca napisał:

Shadow SSJ Warrior wysłałeś te e mail??


Tak rozesłałem do wszystkich;)
Nawet już dostałem kilka wiadomości;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:06, Shadow SSJ Warrior napisał:

> Shadow SSJ Warrior wysłałeś te e mail??
>
>
Tak rozesłałem do wszystkich;)
Nawet już dostałem kilka wiadomości;D


A tak wogóle miałem problem z instalacją bo mam Edycję Kolekjonerską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować