Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 11:07, morthi napisał:

ma juz ktos w koncie swoim informacje ze przesylka zostala wyslana ? a mzoe CDP o nas zapomnialo
? i dopiero dostaniemy gre w poniedzialek? a dzisiaj kazdy kto pojdzie do sklepu to bedzie
mogl w nia grac ?


Wątpie, czy przesyłka w ogóle zostanie wysłana, przy pudełku widnieje cały czas napis "Pre-Order"...

sleczek123---> Każda rasa ma swoje wady i zalety, trudno powiedzieć, która jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wysłałem forkumlarz o anulowaniu zamówienia do CDP w stausie mam towal gotowy do wysłki............
Szkoda ze przesylki z dodatkiem nie doszły na czas.
Ps.Jak szybko zmienia mi status zamówiena z gotwego do wysłania na zamówienie anulowane??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzwoniłem do gram.pl w sprawie nieszczęsnego zamówienia dodatku do Heroes V. Okazuje się, że dopiero dzisiaj, czyli w dzień premiery, rozpoczyna się wysyłka paczek do Masterlink. Więc przesyłki mogę oczekiwać dopiero w poniedziałek, bo do najbliższej bazy Mastrlink mam ponad 40km. Przy okazji współczuję tym, którzy postanowili wybrać Pocztę Polską. Biorąc pod uwagę problemy z wysyłką, jak i strajki, szybko się gy nie doczekają. Dziwi mnie także, że dopiero dzisiaj odbywa się wysyłka paczek. Pewne doświadczenie z pre-orderami mam, więc myślałem, że grę otrzymam wczoraj, a w najgorszym wypadku dzisiaj. A tu okazuje się, że w poniedziałek. Mówi się trudno, poczekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noto w takim razie mieszkancy warszawy i okolic maja szanse na otrzymanie przesylki a wszyscy inni nie... dziwne... baaardzo dziwne... gdyby napisano 4 grudnia to kazdy by dostal i niebylo by niepotrzebnych negatywnych emocji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:34, morthi napisał:

noto w takim razie mieszkancy warszawy i okolic maja szanse na otrzymanie przesylki a wszyscy
inni nie... dziwne... baaardzo dziwne... gdyby napisano 4 grudnia to kazdy by dostal i niebylo
by niepotrzebnych negatywnych emocji...

Nie znam powodów, przez które wysyłanie paczek zostało opóźnione. Gdybać i spekulować nie będę, bo nie widzę w tym celu. Prawda jest taka, że dzisiaj powinien dotrzeć do mnie kurier. Nie ma go - trudno. Poczekam do poniedziałku. Zaistniała sytuacja jest trochę dziwna. CDP powinien to oficjalnie wyjaśnić, bo czekających na przesyłkę jest pewnie wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:34, morthi napisał:

noto w takim razie mieszkancy warszawy i okolic maja szanse na otrzymanie przesylki a wszyscy
inni nie... dziwne... baaardzo dziwne... gdyby napisano 4 grudnia to kazdy by dostal i niebylo
by niepotrzebnych negatywnych emocji...

Mieszkam w Warszawie i jeszcze nigdy nie dostałem p0aczki przed premierą (najwczęśniej w premierę lub 1 dzień po)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

herosow 5 dostalem 5 czerwca :P stad tez oczekuje ze dzisiaj dostane HoFa... ale chyba sie nie doczekam bo ststus rpzesylki ciagle jest - oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hi hi a ja za 2h jadę do media po dodatek chyba będę szybszy od pre-ordera a cena 49,9 :) więc tylko o 3zł będę w plecy ...ale jak w pewnej reklamie .... satysfakcja z gry (przed pre-orderem) - bez cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:43, Bosper napisał:

> noto w takim razie mieszkancy warszawy i okolic maja szanse na otrzymanie przesylki a
wszyscy
> inni nie... dziwne... baaardzo dziwne... gdyby napisano 4 grudnia to kazdy by dostal i
niebylo
> by niepotrzebnych negatywnych emocji...
Mieszkam w Warszawie i jeszcze nigdy nie dostałem p0aczki przed premierą (najwczęśniej w premierę
lub 1 dzień po)


Ja HMM5 zmówiłem w preorderze i dostałem zgodnie z zapowiedzia 3 dni przed premierą (tez mieszkam w Warszawie).
I spodziewałem sie ze dziś odbiore paczke z HOF - ale juz przestałem sie łudzić ze dzisiaj dojdzie.
Mam nadzieje że jednak bedzie dzis wysłane ( plusem i tak jest fakt wykorzystania wirtualnej kasy na cześć ceny gry i za przesyłkę) jednak oczekiwanie znacznie obniza wartość tego plusa (już nie wiem czy bym nie wolał zpłacić te równe 60 PLN i wziąć pudełko z pólki w EMPiKu) tym razem jednak się troche zawiodłem. no ale czekam na jakies wyjaśnienia CDP.

Zacytuje scotta : satysfakcja z gry (przed preorderem) - bezcenna :) - dobre :) dołaczam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie do CDP czy w związku z tym ,że paczki wysyłane sa dopiero dzisiaj bedą dostarczane jutro czy będzie trzeba czekac do poniedziałku???????
Chciałem anulować zamówienie i zadzwoniłem do działu obsługi klijenta ale miała Pani powiedział mi ,że niestety nie moge tego zrobić bo paczka jest odbierana przez kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 12:29, Bumber napisał:

Przy okazji współczuję tym, którzy postanowili wybrać Pocztę Polską. Biorąc pod
uwagę problemy z wysyłką, jak i strajki, szybko się gy nie doczekają.


Dokładnie tydzień temu, w piątek złożyłem zamówienie na 3 gry z serii XKN. Przewidywana datą dostawy była środa. Dodam jeszcze, że w okolicach tego dnia, w którym składałem zamówienie, strajk osiągnął apogeum;) Nie pracowała m.in. poczta główna w Warszawie. Tak więc gram.pl wystosowało stosowną informację, że przy zamówieniach Pocztą Polską dojście paczki może się znacznie, znacznie przedłużyć. A tu co? Wracam w poniedziałek ze szkoły a w skrzynce na listy awizo;) Dodam jeszcze, że mieszkam w mieście powiatowym na podkarpaciu, a więc paczka z grami miała trochę drogi do przebycia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to podnosi na duchu ;) U mnie pod domem co chwila jeżdżą Pocztexy i inne pojazdy Poczty Polskiej... nawet częściej niż wtedy gdy strajku nie było :D
Dlatego jestem dobrej myśli, tylko jedna rzecz... z tego co mówił Bumber, CDP zaczyna dzisiaj wysyłkę do Masterlinka.. a co z tradycyjną pocztową? Mam nadzieję że też dziś... (bo na koncie cały czas to samo: gotowa do wysyłki..)
Heh, co tu dużo mówić: Ja wiedziałem że tak będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam trzy pytanka
1. czy jest juz ktos kto zamawial HoF''a w pre-orderze i ma status wyslany ??
2. czy jest ktos kto kupil gre w Empiku lub MM, gral w nia i w ogole ??
3. jesli ktos gral to jak sie gra prezentuje, i czy sa dodane 4 jednostki neutralne ? i jakie nazwy nosza jednostki krasnoludzkie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:50, Piotero159 napisał:

mam trzy pytanka
1. czy jest juz ktos kto zamawial HoF''a w pre-orderze i ma status wyslany ??
2. czy jest ktos kto kupil gre w Empiku lub MM, gral w nia i w ogole ??
3. jesli ktos gral to jak sie gra prezentuje, i czy sa dodane 4 jednostki neutralne ? i jakie
nazwy nosza jednostki krasnoludzkie ??


Sprzeciw! Nie chce wiedzieć póki sam nie zagram i myślę, że nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 15:50, Piotero159 napisał:

mam trzy pytanka
1. czy jest juz ktos kto zamawial HoF''a w pre-orderze i ma status wyslany ??
2. czy jest ktos kto kupil gre w Empiku lub MM, gral w nia i w ogole ??
3. jesli ktos gral to jak sie gra prezentuje, i czy sa dodane 4 jednostki neutralne ? i jakie
nazwy nosza jednostki krasnoludzkie ??


ad 1) zamawiałem w preorderze i cały czas nic tylko komunikat przy zamówieniu "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo nie ma tych plyt na to wyglada... i jakzwykle ekipa odpowiedzialna za polska wersje heroes nabrala wody w usta i milczy...

gracz jest glupi, zaplaci i bedzie siedziec cicho a my go sobie i tak bedziemy olewac - ciekawe czy tak mysla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować