Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 15:28, Sycylius napisał:

Ja tam wole poczekać na jakieś demko lub pierwsze racki żeby nie było tak że zamówie ją a oceny
będą poniżej 70%


Dobrą reckę masz w ostatnim CDA na kilka stron. Grałem w alfa widziałem filmiki. GRA WYMIATA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, cieszę się z pre-orderu itp.

Ale... Co z czcionką do jasnej anielki? Po DS2, AoE3 i wielu innych gier, które były wręcz wykastrowane przez brak pięknej, oryginalnej czcionki, teraz zrobcie to samo? Czy można liczyć, że zmodyfikujecie (czyt. dodacie ogonki) oryginalną czcionkę, czy też jak zwykle zmienicie ją na brzydszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:32, Evil Khan napisał:

Dobrą reckę masz w ostatnim CDA na kilka stron. Grałem w alfa widziałem filmiki. GRA WYMIATA
!!!!



No jeśli grałeś w alfe i mówisz że wymiata to co dopiero pełna wersja musi być dobra!
PS a to w cda to zapowidź była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2005 o 15:34, Sycylius napisał:

No jeśli grałeś w alfe i mówisz że wymiata to co dopiero pełna wersja musi być dobra!
PS a to w cda to zapowidź była...


Zapowiedź ale bardzo szczegółowa. polecam lekturę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:28, Sycylius napisał:

Ja tam wole poczekać na jakieś demko lub pierwsze racki żeby nie było tak że zamówie ją a oceny
będą poniżej 70%


Istnieje ryzyko, ale to Nival... A Nival raczej słabą firmą nie jest :).

Evil Khan -> Jak chcesz ufać CDA, to twoja sprawa. Powiem tylko jedno, że oni mają tendencje do przeginania i w jedną i w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:34, Sycylius napisał:

> Dobrą reckę masz w ostatnim CDA na kilka stron. Grałem w alfa widziałem filmiki. GRA WYMIATA

> !!!!


No jeśli grałeś w alfe i mówisz że wymiata to co dopiero pełna wersja musi być dobra!
PS a to w cda to zapowidź była...


mie do końca temat numeru kilka stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:36, Łowca Gier napisał:

To był temat numeru- relacja z gry w wersję Alfa.



Ja wiem że to był "Temat Numeru",ale to jest poprostu taka większa zapowiedź jakiejś tam gry....oceny nie było czyli zapowidź:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:36, Łowca Gier napisał:

> PS a to w cda to zapowidź była...

To był temat numeru- relacja z gry w wersję Alfa.


wersję beta - alfa ma niewiele wspolnego z obecnym ksztaltem gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Hehe byle tylko nie wyszły z tego Etherlords''y pod innym tytułem. Z zamówieniem poczekam do daty wydania, kiedy będzie wiadomo czy wszystko działa i nie będzie potrzebne tysiąca łatek, aby gra zadziałała.

"Gwiazdy Kina"? byle tylko głosy było odpowiednio dobrane do postaci bo będzie kicha, w stylu: mroczny charakter mówiący jakimś piszczącym głosikiem.

Czy będzie można zamówić grę w wersji angielskiej?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:49, moonman napisał:

prosze sie jeszcze ustosunkowac do tego:
"Możliwość wybory między walką turową i w czasie rzeczywistym"
bo cos mi tu smierdzi.


Tylko podczas bitwy jest mozliwosc wyboru pomiedzy turami a czasem rzeczywistym (pseudo-rzeczywistym). Nie jestem 100% pewny ale wyglada to mniej wiecej tak:
Najszybsza jednostka wykonuje ruch i zaczyna czas leciec i kolejne jednostki wchodza do walki i my klikamy na przeciwniku. Wyglada to podobnie do tur z ta roznica, ze jak nie wykonujesz ruchu to przeciwnik moze dalej to robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)Wyglada to podobnie do tur z ta roznica, ze jak nie wykonujesz ruchu to przeciwnik moze dalej to robic.

Czyli system podony jaki jest stosowany w Final Fantasy, tylko ze odniesiony do Heroesow. Tak to mamy rozumiec, tak??

Czy jest cos wiadomo o stworzeniach neutralnych?? Czy beda sie przemieszczac po mapie czy beda staly w jednym miejscu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm. tzn., ża jak chcę się zastanowić np. jakiego czaru użyć to już nie będę miał kim dowodzić? - bo zanim otworzę księge czarów, zastanowię się, wybiorę coś odpowiedniego:) to wróg wykona szereg ruchów i skatuje mi armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej ojejej! Pre-order, jak dobrze. :-) Zamawiam na 100%. Zobaczymy co dacie do wydania kolekcjonerskiego. A data wydania nie mogłaby byc lepsza - już po sesji praktycznie i trochę wolności bedzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:05, Aragi napisał:

Hm. tzn., ża jak chcę się zastanowić np. jakiego czaru użyć to już nie będę miał kim dowodzić?
- bo zanim otworzę księge czarów, zastanowię się, wybiorę coś odpowiedniego:) to wróg wykona
szereg ruchów i skatuje mi armię.

W tym wypadku pomoże chyba zmiana sterowania. Jakieś szybkie przeglądanie czarów, do tego pasek jaki to wywoła efekt i kto następny wchodzi do walki. Rozwiązanie takie jakie jest stosowane w serii Final Fantasy jak wspomniał PolishWerewolf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować