Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 16:15, HumanGhost napisał:

Dokładnie. System bedzie przypominał ten z FF. :-)


Może to i dobrze, przynajmniej jak się będzie grało z kumplami "Hot Seats" :) to nie będzie się czekało 2h zanim on wybierze czar, tylko w tym czasie go zdążę spopielic/usiec/zastrzelić itp :) Wreszcie nie będę siedział i się nudził zanim wykona ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 14:49, MandiATO napisał:

Czyli zamawiajcie i placcie? A jesli Wam nie pojdzie to nie nasza wina? Nie no, ale jak maja
startowac jakies preordery to powinna byc jakas odlna granica wyznaczona.


Kto mówi, że nie będzie? Podajemy teraz wstępne informacje. Zdecydowaliśmy się założyć ten wątek, bo otrzymywaliśmy wiele e-maili. Lepiej więc umożliwić wymianę informacji wszystkim zainterresowanym na forum - bo w ten sposób każdy może napisać co wie tym najbardziej niecierpliwym. I już na koniec. Osoby, które mają dobre komputery nie zwracają uwagi na wymagania sprzętowe i chcąc mieć pewność otrzymania gry oraz dodatkowe bonusy, mogą od przyszłego tygodnia zamawiać grę w pre-orderze. Osoby, które są niepewne, będą mogły złożyć zamówienie później. Natomiast najprawdopodobniej wiele się wyjaśni przez najbliższe dni i podamy wstępne wymagania już na start pre-orderu. Proszę nie wyciągać pochopnych wniosków.

Dnia 16.12.2005 o 14:49, MandiATO napisał:

W ogole to troche smiesznie wyszlo... Zalozono temat informacji o grze, a na wszelkie pytania
odpowiada sie, ze zostana podane na stronie za jakis czas. Lepiej bylo nie zakladac dzisiaj
tego watku, a zrobic to dopiero po uruchomieniu strony, aby mozna bylo pytac o informacje,
ktorych na stronie nie bedzie. A tak bedzie tylko masa rozzalonych ludzi, ze nikt im nie chce
nic powiedziec albo ich zbywa.


Rozumiem, że żadna z udzielonych do tej pory odpowiedzi nie była dla Ciebie satysfakcjonująca. Mam nadzieję, że część osób otrzymała jednak choć wstępne informacje, które ukierunkują ich zainteresowania. Bardzo proszę, zaglądaj tu często, bo na tym forum chcemy się z Wami dzielić wszystkimi nowościami, jakie otrzymamy od developera/wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 15:34, Dowodca_Pawel napisał:

Ale... Co z czcionką do jasnej anielki? Po DS2, AoE3 i wielu innych gier, które były wręcz
wykastrowane przez brak pięknej, oryginalnej czcionki, teraz zrobcie to samo? Czy można liczyć,
że zmodyfikujecie (czyt. dodacie ogonki) oryginalną czcionkę, czy też jak zwykle zmienicie
ją na brzydszą?


Sprawa dotycząca polskiej wersji Dungeon Siege II była wielokrotnie wyjaśniana. Choć do naprawienia tego problemu brak jedynie dobrej woli firmy Microsoft, bez której nie możemy nic zdziałać, sytuacja wiele nas nauczyła. W końcu w Heroesach MS palców nie macza, więc miejmy nadzieję, że wszystko będzie ok :) O polskiej wersji, czionkach itp. będziemy informować, kiedy przyjdzie czas na implementowanie tekstów do gry. Na pewno będziecie informowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 16:37, Jay Z napisał:

Sprawa dotycząca polskiej wersji Dungeon Siege II była wielokrotnie wyjaśniana. Choć do naprawienia
tego problemu brak jedynie dobrej woli firmy Microsoft, bez której nie możemy nic zdziałać,
sytuacja wiele nas nauczyła. W końcu w Heroesach MS palców nie macza, więc miejmy nadzieję,
że wszystko będzie ok :) O polskiej wersji, czionkach itp. będziemy informować, kiedy przyjdzie
czas na implementowanie tekstów do gry. Na pewno będziecie informowani.


Jeśli chodzi o DS2 to nie mam do was w żalu :), ale np. w SWAT 4 zmieniona czcionka na potrzeby PL wersji wygląda tragicznie i wolałbym, by w Heroes była oryginalna czcionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:39, graczomaniak napisał:

Dołaczam sie do pytania. Czy bedzie jakas niespodzianka???:D


Będzie i to na pewno nie jedna ;)
aktualnie konczymy przygotowywac pre-order - startujemy od przyszlego tygodnia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 17:47, Tuddrussel napisał:

> Dołaczam sie do pytania. Czy bedzie jakas niespodzianka???:D

Będzie i to na pewno nie jedna ;)
aktualnie konczymy przygotowywac pre-order - startujemy od przyszlego tygodnia,


a dokładnie od kiedy ??? od poniedziałku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje widziec tą alfe czy co to tam bylo co wycieklo do netu z 2k4 roku, jesligra jest tak dobra (a zapewne lepsza) to kupuje w ciemno najbardziej wypasioną edycje jaką da CDP :P
mam nadzieje, ze ta naj edycja, jesli czesc zaplace wPLN nie przekroczy 130PLN :)
ahhh, nie moge sie doczekac przyszłego roku
na H4 sie przejechałem (bo tez sie napaliłem, pre-ordera złożyłem i nawet nie przeszłem całego ;( )
mam nadzieje, ze na H5 sie nie zawiode, neich bedzie lepsza niż alfa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm.. czy ta data premiery to juz jest ustalona na mur beton (marzec) bo od 8 bitych miesiecy czytam na stronie Ubi i Nival (no dobra.. moze nie czytam ale gdzies tam obilo sie o uszy ;p) ze ma byc w lutym... i jeszcze jedno.. jezeli z powodu polonizacji premiera gry bedzie przesunieta o miesiac to czy mozna ją zamowic w wersji angielskiej o ten miesiac wczesniej ?

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześliczne pudełeczko :D :D :D

Dobrze że urżnęli 3/4 skrzydeł przy hełmie tego krzyżowca... Inaczej bym narzekał (jak zwykle) :)
Powiedzcie tylko że pudełko będzie duuuże i kartonowe ;) Wyglądałoby słodko na półce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O Ślina mi cieknie... Zapowiada się miodnie... Tak więc zwykłą wersję kupię na pewno, może nawet kolekcjonerską, zależy co tam wsadzicie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chyba zmówię. Chociaż sądzę, że przydałaby się dodatkowa zniżka za zamówienie w ciemno bez wymagań sprzętowych, albo jakaś inna promocja. Jak na razie niewiele jest gier, które by mi nie poszły, jedynie problem jest z 1,6 GHZ-owym procesorem, a Battlefield 2 wymaga 1,7, ale jest jedyną grą, która tak dużo wymaga więc, chyba zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować