Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2005 o 20:48, Zygfryt_drut napisał:

Mam małe pytanko. Chyba nie trzeba mieć 18 lat, żeby zamówić grę?


Nie traba. A jak coś, to możesz to przecierz wysłać to na nazwisko prawnego opiekuna lub jakiegoś innego krewnego i dać jej/emu kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 20:47, lampak napisał:

A teraz pytanie: czy w pre-order będzie można wybrać wersję kolekcjonerską lub zwykła, czy
do wyboru będezie tylko jedna.


hmmm, zdradzajac juz teraz szczegoly - w preorderze na pewno beda przynajmniej 2 edycje do wyboru.
chcemy umozliwic Wam wybor takiej wersji jaka naprawde chcielibyscie miec w domku na poleczce.

preorder powinien ruszyc od wtorku, ale bedzie jeszcze info w poniedzialek co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko złożyć gratulacje, że jesteście chyba jedyną firmą, która pracuje przed świętami.

Nie twierdzę, że inni nic nie robią, ale wyraźnie rysuje się linia pierwszych dwóch tygodni grudnia, po której nic już nie jest wydawane i rzadko dowiadujemy sie o jakichkolwiek nowościach, poza promocjami sklepowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:43, Backside napisał:

Mogę tylko złożyć gratulacje, że jesteście chyba jedyną firmą, która pracuje przed świętami.


oj mylisz sie okrutnie :)

w sumie ciesze sie z pre-order z bonusami ale wierz mi, ze zadowolenie bedzie po obu stronach.

bardzo dobry "chłyt" -> HoMM5 pod choinką - wirtualnie :P

prawdopodobnie skorzystam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:46, moonman napisał:

> Mogę tylko złożyć gratulacje, że jesteście chyba jedyną firmą, która pracuje przed świętami.

oj mylisz sie okrutnie :)


Mylę się?
Od lat obserwuję plany wydawnicze firm i nie przypominam sobie sytuacji, żeby na tydzień przed świętami ktoś wydał nową grę - podobnie bardzo rzadko ktoś się decyduje na premierę tuż po przerwie świątecznej (hmm, chyba CDP w zesłym roku wydał HL2 31 grudnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha - źle się wyraziłem.

Nie uważam, że wszyscy idą do domu dnia 15 grudnia.
Chodzi mi tylko o pracę nad jak najszybszym wydawaniem gier. Każdy sprzedawca wie, że czas przedświąteczny to "najhojniejszy" okres roku - ludzie wydają niebotyczne pieniądze, często większe niż przewidywali, i skłonni są kupić bliskiemu czy samym sobie wymarzone prezenty.
Potem przychodzi okres "odwilży" ludzie są spłukani, a jeszcze ferie zimowe nadchodzą - dlatego jeśli firma nie dopnie wydania gry min. przed 24 grudnia, jest to wielka strata.
Może pre-order to nie bezpośrednie kupno, ale coś w tym jest, że ludzie myślą, iż stać ich na wszystko albo "co tam, kupię jeszcze i to" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:48, Backside napisał:

> > Mogę tylko złożyć gratulacje, że jesteście chyba jedyną firmą, która pracuje przed
świętami.
> > > oj mylisz sie okrutnie :)
Mylę się?


pisales o firmach i pracy a nie o wydawaniu tytulow. w wiekszosci firm jest teraz niezly kociol :P najlepszy czas za zarabianie - nie martw sie.. CDP tez zdaje sobie z tego sprawe ;)

pozdrawiam wszystkich zapracowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 22:51, Backside napisał:

Aha - źle się wyraziłem.

Nie uważam, że wszyscy idą do domu dnia 15 grudnia.
Chodzi mi tylko o pracę nad jak najszybszym wydawaniem gier. Każdy sprzedawca wie, że czas
przedświąteczny to "najhojniejszy" okres roku - ludzie wydają niebotyczne pieniądze, często
większe niż przewidywali, i skłonni są kupić bliskiemu czy samym sobie wymarzone prezenty.
Potem przychodzi okres "odwilży" ludzie są spłukani, a jeszcze ferie zimowe nadchodzą - dlatego
jeśli firma nie dopnie wydania gry min. przed 24 grudnia, jest to wielka strata.
Może pre-order to nie bezpośrednie kupno, ale coś w tym jest, że ludzie myślą, iż stać ich
na wszystko albo "co tam, kupię jeszcze i to" :]


wlasnie o tym myslalem. tyle ze piszac poprzedniego posta nie widzialem jeszcze TEJ odpowiedzi.

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że mówię wyłącznie o dystrybutorach gier :]

>CDP tez zdaje sobie z tego sprawe ;)

Właśnie o tym pisałem i świadomości tego im gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli edycja droższa będzie w cenie nie przekraczajacej 130zł to chyba się skuszę. Jeszcze ciekawe co będzie w środku. :-) Ehh nie mogę się doczekac przyszłego tygodnia. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:43, Gosu napisał:

Czy jest juz wyznaczona ilość wirtualnych pieniędzy jaką można przeznaczyc na heroes 5?


Jeszcze nie znamy ceny a co dopiero tego. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:41, HumanGhost napisał:

Hmm jeśli edycja droższa będzie w cenie nie przekraczajacej 130zł to chyba się skuszę. Jeszcze
ciekawe co będzie w środku. :-) Ehh nie mogę się doczekac przyszłego tygodnia. :-D


mysle podobnie, jesli nie przekroczy 130PLN przy czym ok. 30PLN bedzie mozna zastapic wPLN to jestem sklonny zrobic sobie taki ''niewidzialny'' prezent pod choinke.

A co bedzie w srodku - marzy mi sie jakis ciezki, stylowy kufel do piwa :) + np. fajny t-shirt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 09:45, HumanGhost napisał:

> Czy jest juz wyznaczona ilość wirtualnych pieniędzy jaką można przeznaczyc na heroes 5?

Jeszcze nie znamy ceny a co dopiero tego. ;-)


Jeśli gra będzie po 130 zł to zapewne do wykorzystania będzie tylko 39 wPLN, czyli prawie nic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 10:34, graczomaniak napisał:

Gra chyba ma byc po 100 zł, ale nie jestem pewien :)


Przecierz była już mowa, że będą co bnajmniej 2 wersje, dla ludzi mniej i bardziej... rozrzutnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 10:36, Sycylius napisał:

A ja nie chciał bym kufla.Jeden z AOE3 już mam więc poco mi dugi.Wolał bym jakiś przydatny
gadżet,t-shirt lub jakąś gre gratis:)))


jak to po co? jak qmpel wpadnie na hotseat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować