Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Oki dzieki.. tez właśnie tak myslałem.. bo przecież podstawka i dodatek to sa prawie jak 2 osobne gry... bynajmniej tak wygląde ze struktury plików i trzeba je spaczować osobno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

maly update

wczoraj niestety umknely mi pewne niewielkie ale irytujace bledy zwiazane ze zmiana nazewnictwa rpzez cdp co skutecznie rozbija gre gdyz wprowadza nazwy umiejetnosci ktore de facto nigdy nie istnialy.
gratuluje pomyslowosci i zachowania jednolitosci w grze drogi zespole lokalizacyjny - widocznie macie to samo w glowie co i w plikach od herosow czyli...

HoMM5_Unofficial_Patch_v1.4a_updated 3 - http://www.mytempdir.com/1125066
HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated 1 - http://www.mytempdir.com/1125068

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 10:52, morthi napisał:

maly update

wczoraj niestety umknely mi pewne niewielkie ale irytujace bledy zwiazane ze zmiana nazewnictwa
rpzez cdp co skutecznie rozbija gre gdyz wprowadza nazwy umiejetnosci ktore de facto nigdy
nie istnialy.
gratuluje pomyslowosci i zachowania jednolitosci w grze drogi zespole lokalizacyjny - widocznie
macie to samo w glowie co i w plikach od herosow czyli...

HoMM5_Unofficial_Patch_v1.4a_updated 3 - http://www.mytempdir.com/1125066
HoMM5_Unofficial_Patch_v2.0a_updated 1 - http://www.mytempdir.com/1125068



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielki morthi za twoj wklad jak i calej ekipy tworzacej unofficiale bez ktorych gra nie byla by tak przyjemna, a CDP powinno sie wstydzic za takie wydania, choc H5 to pikus w porownaniu z NWN 2;)
A pytanie do ciebie morthi mam nastepujace...Czy bedzie wersja tych dwoch unofficiali w wersji z instalatorem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 22:32, morthi napisał:

jakbys czytal co Ci napisalem to wiedzialbys na ktorej mapie mozesz znalesc yetiego... odsylam
do postow powyzej


wiem, czytalem i w tak zwanym miedzy czasie wygenerowalem pare map i je zszedlem wzdluz i wszerz i nigdzie Yetiego nie bylo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma jakis dobry sposob na przejscie ostatniej misji kampani Sylvian.W sumie naprawde szybko staram sie grac i myslalem ze mam spoko armie ale wchodze do podziemi zeby dorwac 4 artefakty i mi wyjezdza komp z 4700 skeleton archerow 4 czarnymi smokami i 380 zombiakow i pare innych pierdol i moge swoja armia mu sznurowki zawiazac.To jest chora misja jak mam zebrac wojsko na takiego kolesia skoro poza nim jest jeszcze Nicolai ktory pewno ma tez niezla armie??PLZZZZ jakas solucja mile widziana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosladny opis tej misji jest w poradniku-ja przeszedlem bez problemu
Ale:
Tej armi nie trzeba atakowac mozesz uciekac do zamku i tam, za murami, obroni sie przed nim(jednostki strzelające zadaja 4 krotnie mniejsze obrazenia,te 5000 szkieletow komp bedzie sobie mogl wsadzic:) )
A co do nikolaja- jak znajdziesz te artefakty to dostaniesz 5 feniksow z pomocom ktorych z latwoscia zabijesz raz na zawsze nikolaja:)
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

drukowane kiolo umiejetnosci powinno sie pojawic w zeszly weekend ale niestety nie otrzymalem stosownychplikow.
jak tylko je uzyskam na pewno sie pojawia tutaj na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 18:27, chopin06 napisał:

Dosladny opis tej misji jest w poradniku-ja przeszedlem bez problemu
Ale:
Tej armi nie trzeba atakowac mozesz uciekac do zamku i tam, za murami, obroni sie przed nim(jednostki
strzelające zadaja 4 krotnie mniejsze obrazenia,te 5000 szkieletow komp bedzie sobie mogl wsadzic:)
)
A co do nikolaja- jak znajdziesz te artefakty to dostaniesz 5 feniksow z pomocom ktorych z
latwoscia zabijesz raz na zawsze nikolaja:)
Pozdro



ale uciekac do zamku sylviana czy do zdobytego umarlakow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 15:22, SimoNeeN napisał:

A pytanie do ciebie morthi mam nastepujace...Czy bedzie wersja tych dwoch unofficiali w wersji
z instalatorem??


jesli tylko Didivor zrobi instalator to beda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak przejść 5 misję w pierwszej kampanii z dodatku do HoMM V, chodzi o misję "Wybór"? Nie mogę zdobyć tego miasta portowego ani pokonać jednego z herosów wroga, Andreas chyba, ponieważ ma potężną armię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z ostatnia misja w kampanii Akademi. Mianowicie atakuje miasto Biary (pierwszy jest Godryk), i gdy tylko zabije jakas jednostke Biary to wychodzi mi do Windowsa , pojawia sie jakis blad ze pamiec ni moze byc read (czy jakos tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:13, Jedi Master_MODED napisał:

A jak przejść 5 misję w pierwszej kampanii z dodatku do HoMM V, chodzi o misję "Wybór"? Nie
mogę zdobyć tego miasta portowego ani pokonać jednego z herosów wroga, Andreas chyba, ponieważ
ma potężną armię.

A sprobowaleś chociaz?
Ta armia tylko wydaje sie mocna na pewno ją rozwalisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 21:52, chopin06 napisał:

> A jak przejść 5 misję w pierwszej kampanii z dodatku do HoMM V, chodzi o misję "Wybór"?
Nie
> mogę zdobyć tego miasta portowego ani pokonać jednego z herosów wroga, Andreas chyba,
ponieważ
> ma potężną armię.
A sprobowaleś chociaz?
Ta armia tylko wydaje sie mocna na pewno ją rozwalisz;)


Właśnie, że kilka razy próbowałem, na wiele sposobów, miałem przeszło 4000 samych Strzelców Wyoborwych, ale nie miałem Archaniołów, około 250 Czempionów, czy jakoś tak, ale za nic nie mgoę go poknać, ani tym bardziej miasta zdobyć. Prosze, poradźcie jak tą misję przejść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować