Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

A wiec:
Niewiem czemu az tyle szkieletów moze grasz na ciezkim poziomie trudnosci-sprawdz to
Nikolaja nie atakuj ponieważ i tak się odrodzi(zabij dopiero gdy bedziesz mial feniksy)
[dodam jeszcze ze zrodlem sily nikolaja sa widmowe smoki,zabij wszystkie jakie sa na mapie}
Ale jak juz nie mozesz to zatosoj taka sama taktyke jak z tamtym-ucieknij do zamku
tam szkielety ci nic nie zrobia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:28, chopin06 napisał:

A wiec:
Niewiem czemu az tyle szkieletów moze grasz na ciezkim poziomie trudnosci-sprawdz to
Nikolaja nie atakuj ponieważ i tak się odrodzi(zabij dopiero gdy bedziesz mial feniksy)
[dodam jeszcze ze zrodlem sily nikolaja sa widmowe smoki,zabij wszystkie jakie sa na mapie}
Ale jak juz nie mozesz to zatosoj taka sama taktyke jak z tamtym-ucieknij do zamku
tam szkielety ci nic nie zrobia:)))



feniksy juz mam.A co sie stanie jak zabije wszystkie smoki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 17:55, bokoyeb napisał:

feniksy juz mam.A co sie stanie jak zabije wszystkie smoki??

Nic, oprócz tego, że zdobędziesz dużo expa. Zabicie Smoków umożliwia unicestwienie Nikolaja. Ale skoro masz już Feniksy, to ten problem odpada.
Jest to alternatywa dla Feniksów. Jeśli nie chcesz tracić artefaktów Krasnoludzkich Królów możesz wybić Smoki. Wilk będzie syty (można zniszczyć Nikolaja) i owca cała (w ekwipunku są niezłe artefakty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 16:15, Rafal G napisał:

> mam pytanie co trzeba zrobic by z zamku można było czerpac jednostki Czerwonej Przystani


W ogóle nie ma możliwości ich rekrutowania - ani w zamku, ani nigdzie indziej. Można je jedynie
spotkać na mapie i liczyć że się przyłączą;)


a ja je rekrutowalem ... :P
bodajze 3 misja Kampani mieszanej (gramy wtedy Ylaya ... =]) - zajalem zamek przystani w podziemiach i przy rekrutowaniu ulepszonych jednostek przystani po jednym dniu zamienialy sie w fanatyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Mam problem z przejściem 4 planszy w misji Inferno, gram na poziomie łatwym i jak dotąd miałem frajdę z pogrywania sobie choć wcale aż tak łatwo nie było, lecz ta misja wpieniła mnie już dokumentnie. Poziom latwy wcale taki łatwy nie jest :( nie próbuje nawet zaczynać na normalnym. Więc.......... zwróciłem sie ku kodom i trainerom ( niby nieelegancko, ale ja mam zamiar mieć frajde a nie się denerwować ) lecz kody nie działają a i trainery też mi wieszają gierkę. Pytanko.
Czy znacie jakiegoś trainera na wersję polską DVD v1.2 normalną nie kolekcjonerską ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:41, Piotero159 napisał:

po jednym dniu zamienialy sie w fanatyczne
:D


Prawdopodobnie wynik scenariusza i skryptów, które sprawdzały wynajęte jednostki i je zamieniały.
Dzięki skryptom jest to mozliwe, ale normalnie grając na zwykłych mapach nie ma mozliwości posiadania tych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:53, morthi napisał:

spatchuj wersje do 1.4 i wsadz nieoficjalnego patcha:) grac sie bedzie o wiele przyjemniej
:)
patcha nieoficjalnego znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&pid=26605

Dzięki ale niespecjalnie instrukcja instalacji tego patcha pokrywa sięz tym co mam.
W sumie niby zainstalowałem patcha 1.4 ale jak uruchomie gre cały czas wyświetla wersje 1.2 ( taką jak kupiłem w oryginale ) przy próbie ponownej instalacji patcha 1.4 inforemuje że już go mam zainstalowanego. :( czyli duża kupa.
Nigdy nie bawiłem się w paczowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz edycje empikowa i jedyne co mozesz na dzien dzisiejszy zrobic to zainstalowac patcha 1.3 (edycja empikowa) i grzecznie czekac az pojawi ie patch 1.4 dla tejwersji...

ew staraj sie skorzystac z dozywotniej gwarancji i zmusic cdp by wyslalo Ci gre w wersji 1.0

innego wyjscia na chwile obecna nie masz i miec nie bedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 18:41, Piotero159 napisał:

a ja je rekrutowalem ... :P
bodajze 3 misja Kampani mieszanej (gramy wtedy Ylaya ... =]) - zajalem zamek przystani w podziemiach
i przy rekrutowaniu ulepszonych jednostek przystani po jednym dniu zamienialy sie w fanatyczne
:D


Czyli jednak na dobrą sprawę nie rekrutowałeś ich bezpośrednio;) One dopiero zamieniały się w renegatów;) A budynków służących do rekrutacji tylko i wyłącznie takich jednostek nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zauwazylem cos dziwnego. Wersji empikowej nie mozna odinstalowac!! przynajmniej mojej kopii. Dodatek ok ale sama gra jak niby sie usunie to wciaz jest zarowno na dysku jak i w dodaj/usun. Mozna tak powtarzac do znudzenia. Dopiero wywalenie folderu+kasacja z rejestru dzialaja. Chyba im te kupe odesle z druga gratis...nerwy mi juz ciut puszczaja ale ok policze sobie od 1 do 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Po dłuższej nieobecności na forum i "odrobienu" zaległości w czytaniu postów doszedłem do pewnej konkluzji.

Otóż nie zauważyłem, by właściciele wersji kolekcjonerskiej HoMMV mieli większe (a nawet mniejsze!) problemy z

poprawnym działaniem gry. Oczywiście nie mówię o ''literówkach'', problemach sprzętowych itp.

Może ktoś z posiadaczy edycji kolekcjonerskiej miał jakieś większe problemy?

Jeśli tak to proszę o odzew (ja przynajmniej nie miałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia dodatkowe koszty + brak pewnosci, ze dostane normalna wersje...

Chyba trzeba napisac do Ubisoftu bo CDP nabral wody w usta i udaje, ze nic nie widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:25, Napek napisał:

/ciach/

Ciekawe, bardzo ciekawe ;]
Już się nie mogę doczekać, dzięki za link.
No i spotkamy kilku dawnych przyjaciół ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:04, windows00 napisał:

No i spotkamy kilku dawnych przyjaciół ;D


Trzeba przyznać, że odmłodzeni kreską pana Jeana-Mathiasa Xaviera wyglądają rewelacyjnie :) W szczególności Gauldoth i Solmyr.
Nie byłbym jednak sobą gdybym nie dostrzegł uroku (demonicznego co prawda, ale nadal uroku :P ), jaki bije od Ebory. Kładzie Biarę na łopatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 22:25, Napek napisał:

Polecam wszystkim zajrzeć na tę stronkę: http://www.celestialheavens.com/lota/index.html
Jest to strona projektu nieoficjalnej kampanii do HoMM 5. Zapowiada się bardzo interesująco
:)

Starzy znajomi powracają, to jest to czego mi w HoMM V brakowało, wspaniale ta kampania się zapowiada, pozostaje tylko czekać...jest na co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:43, Napek napisał:

/ciach/

Chociaż zabrzmi to dwuznacznie, powiem, że podobają mi się: Gauldoth, Lord Lysander i Emilia (to akurat jest normalne xD).
Czyli czekamy niecierpliwie na premierę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować