Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2005 o 11:03, HumanGhost napisał:

Błagam, oszczędź. Przytłaczająca większość mmorpg ma otwarte beta testy. Jest to spowodowane
choćby tym, że twórcy chcą zobaczyć wytrzymałość i pojemność serwerów. Dla HV to nie miało
znaczenia, więc testy są zamknięte. Jeśli masz zamiar się czepiać to pisz wyraźnie od początku
jakie testy masz na myśli.


Od początku miałem na myśli wersje alfa bo o takiej właśnie była mowa. To, że są open to wiem i nie musisz mi przypominać. Są również closed, które są na długo przed wydaniem gry. Wytrzymałość i pojemność serwerów testuje się zazwyczaj eventami, które nie są open betą a stress testem. To tytułem wyjaśnienia.
I jakoś odniosłem wrażenie, że to ty się mnie czepiasz a nie odwrotnie. Ja się czepiłem złej i niesprawiedliwej ocenie moderatora i co za tym idzie krzywdzącymi posunięciami tegoż. Do Ciebie nie napisałem w tej sprawie żadnego postu to ty zacząłeś się mnie czepiać mimo iż masz w tym temacie (betatestów, alfa wersjii, NDA) blade pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:32, Michał N napisał:

Dochodzi południe gdzie ten pre-order HoMM V


pre-order jutro - dzisiaj prawdopodobnie bedzie jeszcze jakies info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:23, kNOT napisał:

Posiadanie wersji alfa/beta gier (o ile nie zostały celowo przez producenta/wydawcę udostępnione)
jest nielegalne na równi z posiadaniem późniejszych pirackich wersji


po pierwsze dopiszcie to do regulaminu, bo tego nie widzę
po drugie dalej nie oznacza to, że dwie osoby z tego forum nie są betatesterami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:24, moonman napisał:

tak, ze gre robi Nival to wiem. ale tlumaczy CDP - a bledy w HoMM3 wynikaja z blednych tlumaczen i wpisow w statystykach - (hydry, czarny inferno, bonusy z dwellow)


Hmm w sumie jakby się tak zastanowić to też się zaczynam martwić o tłumaczenie. Bo co tu dużo mówić jest sporo błędów w tłumaczeniach takiego Etherlords II, co troche utrudnia grę, szczególnie na początku. No ale mam nadzieje, ze CDP stanie na wysokości zadania i dokona tłumaczenia, z którego można będzie być dumnym. :-)

P.S. Ludzie skończmy już te off-topy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam gralem w beta-wwersje :/ giera wymiata jak wyjdzie w lutym to od razu zamawiam :) wg mnie (ocena po Becie) najlepsze strategia roku :) bije wszystko oprocz Starcrafta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:30, Michał N napisał:

takie małe babolki, że szkoda zawracać gitary


tez nie zwracam uwagi jak na main battle po kilku godzinach gry mam piekny zwis gdy obaj gracze czekaja w nieskonczonosc na ruch przeciwnika bo tury sie sypnely lub np. jednostki zaczynaja atakowac wojska swojej armii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał blade chociaż pojęcie o testowaniu gier, nie napisałbyś tego...

1. Wersje alfa testowane są na miejscu.
2. Wersje beta testowane są na miejscu i/lub u testerów.
3. Testerzy nie mają prawa o tym pisać, chyba że jest to tak zwana otwarta beta i/lub uzyskali na dzielenie się wrażeniami pozwolenie.

Piszący o alfie złamali prawo, zostali więc napiętnowani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2005 o 11:48, Michał N napisał:

>Ja przeszedłem wszystkie mapy kilka nawet wielokrotnie i nic takiego mi sie nie przytrafiło


bledy o ktorych pisalem dotycza trybu multi ver PL vs. ver EN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2005 o 11:42, kNOT napisał:

Piszący o alfie złamali prawo, zostali więc napiętnowani...


Ja jego !!! Napietnowani AAAAAAAAAAAAAAA
Na stos !!!
killim killim alll !!!

Otóż alfa ta posiadała podobno 1 planszę i nie była w pełni sprawna... Kilka opcji było wyłączonych. Zajmowała około 300 MB i pozwlała zapoznać się z ogólnym zarysem gry. Coś jak demo. Twórcy stracili na jej wycieku tylko tyle że inne firmy mogą edytować i wykraść kod gry. "Zwykli" gracze mieli możliwość zapoznania się z grą i dzięki temu kupienia fulla . To tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil nie ma co się rzucać. Pan i Władca już mnie też zredukował do robotnika za offtopic ;) Moderatorzy tak mają już. Nie uznają innych racji, racja jest tylko mojsza i bardziej mojsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, że gdy jeszcze raz znajdę gdzieś Twój post próbujący podjudzać, szydzić, w jakikolwiek inny sposób łamiący regulamin, wylecisz. Tak będzie prościej dla nas obydwu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ULA LA ... TO NAM SIĘ KNOT ROZKECIŁ
PISZE OFFTOPIC, ZRAŻA SWOIMI WYPOWIEDZIAMI KLIENTÓW CDP, GROZI INNYM ... NIEŁADNIE OJ NIEŁADNIE.. JA ROZUMIEM, ŻE MA ZA ZADANIE STAĆ NA STRAŻY POPRAWNOŚCI FORUM ALE TU WRĘCZ DYKTATORSKIE ZACHOWANIA OBSERWUJĘ !!!
CZY KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA ZGŁASZZAĆ SKARGI NA NAGORLIWYCH MODERTORÓW ?

PS: WYWALISZ NAM SwenG''a I CO ?? ZWRÓCISZ JEGO WPLN''Y NA PRAWDZIWE KONTO CZY ŁOT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować